Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.07.2012

На 13 окрузі «УДАР» Кличка виставляє Шиньковича

Ми вже повідомляли, що партія Віталія Кличка «УДАР» оприлюднила список мажоритарників. Сьогодні пропонуємо вашій увазі інформацію про ймовірного кандидата по нашому. 13 округу ,яка була розміщена на сайті Комітету виборців України. Отже:

«13 виборчий округ – Шинькович Ігор Васильович. Керівник Центрального військово-клінічного санаторію «Хмільник».

На тлі розташованої в інтернеті привабливої реклами, маємо і інші відомості. А саме, що цей санаторій, за інформацією обласного пенсійного фонду, увійшов до  п’ятірки найбільших на Вінниччині боржників зі сплати єдиного соціального та страхового внесків. НСПП у Вінницькій області у звіті за I півріччя 2012 року констатує погіршення соціального клімату у трудовому колективі Центрального військового клінічного санаторію «Хмільник» в зв’язку із складною фінансово-економічною ситуацією, що виникла на підприємстві.  Основнми причинами виникнення та накопичення боргів у зазначеному санаторії НСПП називає низьку кількість відпочиваючих, низький рівень роботи менеджерських служб по реалізації путівок та залученню клієнтів. Потужності ЦВКС «Хмільник» він вважає досить застарілими та енергозатратними, що потребують серйозної модернізації, відповідно – вкладення значних коштів. З понад 7 тис. суб’єктів підприємницької діяльності, серед  101 збиткових підприємств області НСПП відвів санаторію «бронзове» місце.

За даними головного управління праці та соціального захисту Вінницької ОДА, станом на 18.05.12 року, саме ДТ Центральний військовий клінічний санаторій “Хмільник має найбільшу заборгованість по заробітній платі: 2,0 млн. грн..! Керівництво санаторію звинувачує у своїх бідах Міністерство оборони. Чи не тому відбувся дрейф керівника лікувального закладу у бік напівопозиційного Кличка.

Вдалося знайти і ще одну інформацію: у переліку справ суб’єктів господарської діяльності, по яких прийняте рішення про відмову у видачі ліцензій на здійснення господарської діяльності з медичної практики, проведення дезінфекційних, дезінсекційних, дератизаційних робіт значиться Шинькович Ігор Васильович, якому відмовлено « у зв’язку з тим, що подані документи не відповідають Ліцензійним умовам (відсутній висновок санітарно-епідеміологічної служби (за місцем здійснення діяльності)».

http://elections.cvu.org.ua/index.php?i=813

Коментар громадської організації «ПРАВО»: після прочитаного виникає питання, а чи вдасться виборцю зробити адекватний вибір, керуючись такою інформацією про пана Шиньковича? Наприклад, чи можна керуватися тим, що йому колись відмовили в отриманні ліцензії? Чи характеризує його, як кандидата в депутати, той факт, що санаторій, який він очолює, має заборгованість? Всім відомо, що санаторій не вчора став боржником. То ж пропонуємо вам долучитися до збору інформації, яка справді характеризуватиме кандидатів та розміщувати її для обговорення.

14 Comments on “На 13 окрузі «УДАР» Кличка виставляє Шиньковича

Пронира
24.07.2012 at 00:32

Кадри рєшают фсьо! Пєчальнінько))

Віталій
24.07.2012 at 00:56

І що ж це Вас, Прониро, так опечаліло?)))

Небайдужий
24.07.2012 at 07:58

Інформацію якусь подано, але особи кандидата вона, на мою думку, жодним чином не стосується (погоджуюся з висновком ГО ПРАВО). Так, написали, аби щось написати й одночасно не розрекламувати кандидата 🙂
Я, наприклад, про пана Шиньковича не маю взагалі ніякої інформації. Дана публікація моєї обізнаності не підняла… Для мене, як, думаю, і для абсолютної більшості виборців, на сьогодні цей кандидат- типова “темна конячка”.

Лесь Українець
24.07.2012 at 08:14

Всі вони однакові))) зараз обіцятимуть багато, а як прийдуть до влади – враз забудуть обіцянки(((

Віталій
24.07.2012 at 08:37

Ну то варто їм нагадувати про їх же обіцянки!))) А щодо інформації, то пропоную всім, хто її має (я про Шиньковича) розмістити її тут.

Віталій
24.07.2012 at 10:31

Як на мене, то це якраз яскравий приклад неякісного аналізу. Я розумію, що інформації про того чи іншого кандидата знайти дуже важко. Але не варто керуватися тим, що видає на запит Гугл. Все ж таки аналіз має бути більш змістовним та стосуватися саме діяльності кандидата…

жора
24.07.2012 at 14:29

біда в тому що вони нас не чують після виборів. але ми їх обираємо і ми маємо ставити на місце!!!!!!!!!  інакше не їм а нам  гріш ціна!!!!!!!

Олег
25.07.2012 at 23:52

А чего ожидали? На Винниччине “удар” возглавляют известные братья Ткачуки, в недавнем прошлом руководители организованной преступной группировки “гешики”.

maks
26.07.2012 at 17:52

кличко перестал уважать после прихода в политику! чувак рекламирует спиртные напитки- это так близко к спорту. одним словом БАНДА.

maks
26.07.2012 at 17:57

о шиньковиче! круто поднял санаторий МО наноги а теперь можно и в депутаты!!!!!!! поднимать родную УКРАИНУ. бред

Віталій
27.07.2012 at 22:56

Пішла реакція: http://vinnica.unian.net/ukr/detail/4664

і шо?
28.07.2012 at 18:47

Шинькевича поставив Саламатін. Саламатін – людина Януковича. Де логіка???

Віталій
28.07.2012 at 23:49

Шановний! Ви ще шукаєте логіку в нашій політиці??? )))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *