Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.04.2012

На місці затоплюваного базарчика в центрі Хмільника мають намір побудувати торгівельно-розважальний комплекс

Про це розповів Хмільницький міський голова Василь Грушко в інтерв’ю «Газеті по-українськи». Також Василь Пилипович наголосив на незадовільному санітарному стані ринку в центрі міста.

Підприємців, які працюють на базарчику, мають намір перевести «на інші ринки», розірвавши з ними договори оренди, які укладено до 2015 року.

Коментуючи ситуацію з постійно затоплюваним базарчиком міський голова Хмільника зокрема зазначив:

«З тим ринком проблеми відколи він існує. Він у низовині, каналізація засмітилася, а чистити її нема кому, бо частина у приватних руках. На ринку антисанітарія, скрізь сміття, туалет у жахливому стані. Договора з підприємцями підписані до 2015, але вже цього року будемо ініціювати розірвання договорів. Підприємців переведемо на інші ринки. Тут хочемо збудувати торгівельно-розважальний комплекс».

Нагадуємо, що під час останньої сесії Хмільницької міської ради, депутати розглянули депутатський запит своїх колег (Гуцалюка С.О., Денисюк Л.А., Шеремети В.М., Каленіченка С.В.) щодо можливості підготовки проекту рішення про дострокове розірвання договору оренди на земельну ділянку, на якій розміщений ринок у центрі міста у зв’язку з неналежним санітарно-технічним станом.

http://pravongo.org/bazarnyj-potop-v-tsentri-hmilnyka/

9 Comments on “На місці затоплюваного базарчика в центрі Хмільника мають намір побудувати торгівельно-розважальний комплекс

Небайдужий
24.04.2012 at 18:20

А там же відповідно до генерального плану міста повинен будуватися Палац правосуддя? Чи генплан поміняли? Я щось пропустив?

Віталій
24.04.2012 at 18:28

Що будуватися? Це типу суд, чи що?

Небайдужий
24.04.2012 at 20:38

Це було заплановано ще в радянські часи. По ідеї там мали б розташовуватися, окрім суду, усі служби, що мають стосунок до правосуддя та юстиції- юридична консультація, виконавча служба, державна нотаріальна контора…

Віталій
24.04.2012 at 23:10

На скільки мені відомо, з тих пір Генеральний план перезатверджувався. Не можу сказати точно, але пам’ятаю якісь громадські слухання з цього питання. чи я помиляюся? Можливо тоді й були внесенні зміни до ще “радянського” генплану?

Небайдужий
25.04.2012 at 00:25

Було. “Дніпромісто” за каденції мельничука виготовляло новий генплан. Що там передбачено на місці базарчика, я на жаль, згадати не можу…

Віталій
25.04.2012 at 07:23

Ну от!))) Значить торговий центр!)))

Небайдужий
25.04.2012 at 08:51

Я ж кажу, що не пам’ятаю, чи мінялося щось в генплані стосовно базарчика… Тому й сумніваюся. Але можна перевірити 😉
 

Небайдужий
28.04.2012 at 13:45

На офіційному сайті міста оголосили черговий конкурс на заміщення : Хмільницька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору з питань регулювання земельних відносин міської ради

Це знову когось звільнили, чи ввели нову посаду?…

Віталій
28.04.2012 at 22:20

Та навіть не знаю. Але щось мені здається, що це просто ще хтось звільнився. Хоча можу помилятися…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *