Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.08.2012

На окрузі №13 зареєстровано вже 14 кандидатів в депутати на виборах до Верховної Ради

Центральною виборчою комісією зареєстровано 14 кандидатів в депутати до Верховної Ради України, які відбудуться 28 жовтня 2012 року. 5 кандидатів висуното політичними партіями, 9 – самовисуванці…

Пропонуємо Вашій увазі список зареєстрованих на цей час осіб, які змагатимуться за прихильність виборців на нашому окрузі:

Філонов Микола Валерійович – народився 25 листопада 1979 року в місті Козятин Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта незакінчена вища, головний редактор, інтернет-видання “Свобода слова в Україні”, безпартійний, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, самовисування.

Черній Василь Васильович – народився 3 листопада 1959 року в селі Ванжулів Лановецького району Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Народної Партії, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, суб’єкт висування – Народна Партія.

Юрчишин Петро Васильович – народився 13 липня 1958 року в місті Антрацит Луганської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, агропромислове науково-виробниче підприємство “Візит”, безпартійний, проживає в місті Хмільник Вінницької області, судимість відсутня, самовисування.

Кавунець Андрій Володимирович – народився 9 червня 1978 року в місті Калинівка Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник відділу ідеології Вінницької обласної організації Партії регіонів, член Партії регіонів, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

Побережний Олег Володимирович – народився 8 серпня 1967 року в селі Стара Гута Хмільницького району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, головний спеціаліст відділу регіональної співпраці та координації центрів з інвестицій та розвитку, Департамент державної інвестиційної політики та регіонального розвитку Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, безпартійний, проживає в селі Стара Гута Хмільницького району Вінницької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”.

Борисюк Тарас Григорович – народився 4 вересня 1965 року в місті Тернополі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, головний редактор, газета “НОВА В.Г.”, безпартійний, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, самовисування.

Катеринчук Микола Дмитрович – народився 19 листопада 1967 року в селі Лугове Тальменського району Алтайського краю, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Добруцький Ігор Ігорович – народився 8 березня 1958 року в місті Хмільник Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, почесний президент, громадська організація “Столичні ініціативи”, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Палій Ліна Миколаївна – народилася 27 вересня 1979 року в смт Попільня Житомирської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрисконсульт, підприємство “Центр соціально-трудової реабілітації інвалідів м. Києва”, член Політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Зубко Ігор Миколайович – народився 29 червня 1973 року в селі Михайлин Козятинського району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, громадська організація “Наш дім – Вінничина”, безпартійний, проживає в місті Козятин Вінницької області, судимість відсутня, самовисування.

Климчук Олександр Миколайович – народився 15 грудня 1984 року в місті Нойштрелітц, Німеччина, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Гайдаєв Юрій Олександрович – народився 14 серпня 1954 року в місті Донецьку, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України.

Шепелев Олександр Олександрович – народився 4 липня 1970 року в місті Горлівка Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Донецьку, судимість відсутня, самовисування.

Сусла Василь Станіславович – народився 1 сiчня 1965 року в селі Люта Великоберезнянського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП “Ікспі Інжиніринг”, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

За цим посиланням ви можете ознайомитися з передвиборними програмами кандидатів в депутати, а також з їхніми деклараціями про майно, доходи та витрати:

http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP033?PT001F01=900&pf7331=13

17 Comments on “На окрузі №13 зареєстровано вже 14 кандидатів в депутати на виборах до Верховної Ради

Небайдужий
11.08.2012 at 15:52

Смішна декларація у Петра Васильовича 😆
1. Чомусь маму він включив до складу сім’ї…. Хоча туди повинна входити лише його дружина. Не утримує ж мама Петра Васильовича?….
2. Виявляється, дружина з мамою заробили за минулий рік вп’ятеро більше (майже 1 млн.грн), аніж Петро Васильович (трохи більше 160 тис.грн):lol: Хтось в Хмільнику чув таких бізнесменів, як Юрчишина Любов Ярославівна та Юрчишина Ольга Григорівна? Я не чув…. 😉
3. Виявляється заробітна плата Петра Васильовича на посаді директора АНВП”Візит” складає лише 2 000 грн на місяць… (Іншої зарплати він не отримував). Це ж, якщо у директора зарплата 2 000 грн, то скільки ж тоді там заробляють звичайні роботяги??? 😉
4. Як виявилося, кандидат не має в своїй власності НІЯКОГО нерухомого майна, так само, як і ніяких юридичних осіб (мабуть “Візит” та “Радон” оформлені на брата чи на маму з дружиною?). Юрчишин є власником лише трьох автомобілів… і все…
А “злі” язики кажуть, що він тут найбагатший… Як виявилося- брешуть ті “язики” 😉
 

Андрій
11.08.2012 at 18:18

Кандидат цей “дуже бідний”. але на жаль влада робить ставку саме на нього. а не на Кавунця

і шо?
11.08.2012 at 23:23

1.Зобовязати Петра Юрчишина не ставати під знамена назараз провладних партій.
2. В разі обрання виконувати волю громади, а не особистих амбіцій.
3. Миколу взяти в заручники поки Петро сидітиме в Києві, щоб було на кому відігратися в разі невиконання зобовязань.
От так от…

DC_Dent
13.08.2012 at 14:10

Небайдужий,

Скоріш за все, усе майно Юрчишина (в т.ч. нерухомусть) на Візиті, або ж на іншій юридичній особі. Я за своє життя мало бачив бізнесменів чи політиків, які б напряму оформлювати все майно на себе чи членів родини – диверсифікація майнових ризиків )) А вже хто володіє Візитом (тобто, як захистити корпоративні права) – то особиста справа кожного.
А щодо доходу членів родини – щоб отримувати доходи не обовязково самостійно керувати бізнесом, в наш час це може бути відчуження частки в статутному фонді юридичної особи чи, наприклад, дивіденди/роялті.

DC_Dent
13.08.2012 at 14:14

Андрій,

Навіть, якщо дійсно влада підтримує Юрчишина (хоча я сумніваюся в цьому), чим цей нікому невідомий Кавунець кращий за Юрчишина, що ви з таким жалем констатуєте цей факт?
На що розраховувати Хмільнику і району, якщо він стане нардепом від нашого регіону(питання без сарказму)? 

Небайдужий
13.08.2012 at 14:59

DC_Dent, та справа в тому, що й ніяких корпоративних прав Петро Васильович не задекларував 🙂 Він тільки найманий працівник і все. Зарплатою отримав 24 000 грн за минулий рік. Але за рахунок підприємницької (про реєстрацію підприємцем дані  в декларації також відсутні) та іншої незалежної професійної діяльності (цікаво, якої???) ним було отримано 144 450 грн 😉

DC_Dent
13.08.2012 at 15:47

Ну якщо вже займатися фінансовим та юридичним буквоїдством, то починати потрібно з президента та Межигіря ))

А у випадку з Петром Васильовичом – то можливо і припустився він (навмисно чи ні) помилок при заповненні декларації. Для мене це не зовсім принципово, адже всі і так знають що він із братом засновники Візиту і інформація про діяльність компанії досить відкрита http://www.apk-inform.com/ru/news/1002568
Хоч Лексус задекларував )) У Ющенка, якщо память не зраджує, був лише прицеп ))
  

   

іренка
13.08.2012 at 19:55

Петро Васильович Юрчишин – це людина з великої літери, яка завдяки своїм вчинкам та відношенням до людей, заслужив високу повагу та має великий авторитет не тільки серед хмільничан, але й серед людей, яким він дуже багато домоміг. Особисто я знаю, як він домоміг малолітній (7-9 років) дитині із Хмельницької області (не з Вінницької), яка потрапила в опікове відділення нашої Пироговки. До нього звертаються люди із своїми життєвими проблемами, я впевнена, що він всім домомає, оскільки знаю його не один рік, як гарну чуйну людину. Як-би таких справедливих політиків, було більше, то б Закони України приймалися не за одне голосування. Петро Юрчишин – також мій фаворит. Жалко, що я не в його окрузі №13, але моя велика родина – тільки за нього. Петро Васильович, щиро бажаю Вам успіхів.

Небайдужий
13.08.2012 at 20:04

Почалася агітація 😆

DC_Dent. “…то можливо і припустився він (навмисно чи ні) помилок при заповненні декларації. Для мене це не зовсім принципово…”

Якщо припустився цих помилок навмисно- то підробив офіційний документ, та ще й використав його у виборчому процесі. Що, як мінімум- не гарно. Ай-ай-ай 🙂 А якщо не навмисно, то виникає питання: чи здатна написати закон (чим, до речі, й мають займатися народні депутати) людина, яка не здатна заповнити декларацію про власні доходи? 😉

DC_Dent
14.08.2012 at 13:58

Сарказм зрозумілий і приймається )
Але я нікого не агітую – лише викладаю свої думки.
Якщо ж питання декларації таки важливе і помилки незаперечні – вважаю, що вам (як небайдужому громадянину ) необхідно повідомити Петра Васильовича про цей ганебний факт ) Тим більше, що він відкритий до спілкування )

Небайдужий
14.08.2012 at 14:02

Обов’язково так і зроблю. Тільки декларацію вже не переробиш 😉

Небайдужий
15.08.2012 at 10:57

По нашому округу ЦВК зареєструвала 18 кандидатів. Схоже, що список остаточний.

гадина
15.08.2012 at 12:18

а я знаю приклад коли Юрчишин, допоміг з курсівками тим від кого вигода є, а простим людям відмовив, і шо тепер

гадина
15.08.2012 at 12:20

пана Юрчишина 2 роки назад не підтримали в місті на сісцевих виборах голови, а зараз він хоче підтримки в верховну раду, на що він сподівається?

Небайдужий
15.08.2012 at 12:26

гадина, там аж 18 кандидатів. Є з кого вибирати. Я, наприклад, вже визначився зі своїм фаворитом (це не Юрчишин і навіть не Катеринчук), але поки що не скажу за кого голосуватиму 😉

Пронира
15.08.2012 at 18:44

Гадина, пан Юрчишин не приймав участі на “сісцевиx” перегонаx 2 роки тому))))

oрест
15.08.2012 at 19:11

юрчишин то ще той парубок!!!!!!!!!!!!!!бігме боже 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *