Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.11.2011

«На прес-конференции к звездам надо приходить подготовленными…». 25 листопада відбудеться звіт Хмільницького міського голови

25 листопада 2011 року, в приміщенні районного Будинку культури, відбудеться звіт Хмільницького міського голови Василя Грушка, стосовно проведеної роботи за 2011 рік. Початок о 15.00.

Ми не дарма винесли фразу відомого співака Ф.Кіркорова в заголовок статті. Свого часу він її використав, щоб пояснити «розовій кофточці» її некомпетентність в розмові з зірковим співаком. Можна поважати чи не поважати Кіркорова за такі виходки, але на прес-конференції, а також на інші публічні заходи, включаючи звіти міського голови Хмільника, справді варто ходити підготовленими…

Напевно такої ж думки притримується і міських голова, і сподіваємося, що саме з такою метою містом розповсюджується звернення Василя Пилиповича до громади міста…

Ми вирішили розмістити текст цього звернення на Громадському Форумі Хмільниччини для обговорення. Але. беручи до уваги, що Василь Грушко обіймає посаду тільки один рік, то спочатку кілька зауважень/коментарів:

Хмільник справді став курортом державного значення. Але все ж варто зазначити, що це сталося не за 1 рік. Цьому передувала складна багаторічна робота…

Зараз справді проводяться роботи по розчистці старого русла річки Південнний Буг. Але пропоную цитату з Офіційного сайту міста: «Задля покращення екологічного стану річки Південний Буг ще у 2009 році ВАТ «Спеціалізована будівельна компанія «Водпроект» розроблено проектно-кошторисну документацію «Поліпшення екологічного стану річки Південний Буг у Хмільницькому районі Вінницької області»…

На базі чотирьох будинків по вулиці столярчука створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. А до чого тут взагалі міська влада? ОСББ створюється за ініціативи мешканців. І зараз в Хмільнику є 3 ОСББ. Хоча варто відзначити прийняття окремої програми щодо розвитку подібних об’єднань…

Завершено реконструкцію та здано в експлуатацію дошкільний навчальний заклад №3… Сподіваємося. що в читачів і без наших коментарів буде що сказати…

В освітніх закладах запроваджуються енергоощадні технології… До нас на офіс приходять люди, які жаліються, що їх діти «сліпають» в школі, бо з Бєлого дома наказують виключати світло…». То саме в цьому полягає запровадження енергозберігаючих технологій?

За результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року школи міста посіли 3 місце в області… А де тут заслуга міського голови? Їздив до Києва домовлятися? Це індивідуальні досягнення учнів…

Переконані, що в читачів будуть свої доповнення до нашого переліку, який ми навели вище…

Щодо обіцянок на наступний рік, то хочеться відзначити тільки один момент (потрібно і читачам дати змогу прокоментувати написане в листівці). В розділі «На сьогодні не вдалося», міський голова запевняє, що не вдалося завершити проведення робіт із реконструкції вул. Дзержинського… А от в планах на 2012 рік ця вулиця зовсім не згадується… От тільки чому?

Але, як то кажуть, обіцянка – цяцянка, тому пропонуємо зберегти листівку, якщо вона потрапить Вам у руки, до наступного звіту міського голови, щоб порівняти ,як то кажуть, по факту…

Також пропонуємо Вам ознайомитися з самим першоджерелом, щоб зробити певні висновки та висловити своє бачення щодо майбутнього звіту міського голови… І не забувайте головного: «На прес-конференции к звездам надо приходить подготовленными…»! Стосується всіх…

85 Comments on “«На прес-конференции к звездам надо приходить подготовленными…». 25 листопада відбудеться звіт Хмільницького міського голови

Пронира
23.11.2011 at 20:21

Тобто робимо висновки: 1) Закон (точніше Законопроект) розроблений, виплеканий, виношений та розроблений на 100% минулою командою, але в зв”язку з багатьма загальнодержавними чинниками (зокрема розпуском парламенту) не був “проголосований”. Далі голосування, а точніше пропиxання Джигою, за що йому велика вдячність. Внесок цієї влади – концерт, стрічки, фанфари… та присвоєння губернатору “заслуженого містянина” (до речі, абсолютно без дотримання будь-якиx нормативно-правовиx норм). 2) Розчистка русла. Питання важливе, але ділимо ці досягнення ще й на обласного депутата пана Юрчишина, його внесок суттєвіший, але не донесений до громадян. Поки без концерту. 3). Створення ОСББ – тема в Xмільнику досить пікантна і в “осбливі досягнення” її ще дуже рано відносити. 4). Капличка… гарна, місцезнаxодження спірне, але то дрібниці. Особистий внесок – стрічки, фанфари, піар (по великому раxунку НУЛЬ). 5). Садочок. Освоєно 4,6 млн. грн загалом, в 2011 році близько 400 тис. грн. (лише 7-8%); завершено облаштування прилеглої території, шторки – тюлі та різні дрібниці. І, звісно, ПОМПЕЗНЕ відкриття… Тобто знову концерт, грамоти, стрічки, фанфари… А ще зовсім не зрозуміло xто і з якого дива там стрічки різав. 6). Взагалі цирк… про 3 місце в зовнішньому незалежному оцінюванні… Може xтось поясне до чого тут вони? 7). Про освітян та освітні заклади пишуть- говорять… КАДРИ вирішують все!!! Це бігло по першому роділу… Як це про світлофор не написали, мабуть, забули чи інші якісь якості пробудились. Отже, поки “слава та концерти” за раxунок праці та здобутків іншиx осіб.

Пронира
23.11.2011 at 21:48

Цікаво чому нічого не зазначено про Санаторій МО, про заплановані заxоди та допомогу у погашенні заборгованості по зар. платі працівникам, адже це великий колектив? Чому ані слова про потенційний гранкар”єр, невже діло зупинилось на зйомці відеоролика про надзусилля, які буде докладено в майбутньому?

Сергій
23.11.2011 at 22:02

Мда… бачу прониро ви не зовсім володієте інфою щодо каплички!))))) її построєно за кошти ……… ось цієї людини!!)))))))))) яка планує на наступні вибори подавати себе на мера Хмільника!! Дивно що даний ресурс про це не знає!!! ГАНЬБА ПОГАНО РАБОТАЄТЄ!!!

Пронира
23.11.2011 at 22:12

Про капличку зазначено в зверненні, власне це і є інформація про мецената (нач. Пд.-Зx. залізниці Кривопішина). І шо такі брєшуть?))))

Віталій
23.11.2011 at 22:22

Прониро, не звертайте уваги…)))

Віктор
24.11.2011 at 08:39

Хм, килим є, борцівський клуб будуть будувати, а на те що було (футбол) забили! І це все лише за 1 рік.

STOP маразму в Хмільнику
24.11.2011 at 09:39

Запитання до міського голови?
1. Назвіть хоч один комерційний об”єкт, який РОЗПОЧАВ своє будівництво у 2011 році у Хмільнику та скільки на цьому об”єкті має бути створено нових робочих місць?.
2. На скільки збільшилось безробітних у 2011 році у місті.
3. Скільки потужних потенційних інвесторів, які моглиб створити нові робочі місця у Хмільнику, передумали  вкладати сюди гроші  , почувши заяви чиновників з міської влади про бджіл на даху мерії та інші маразми.
4. Хто збирав гроші з підприємців міста Хмільника на борцівський килим та інше про, що так піариться міський голова . Хто контролював скільки було зібрано а скільки витрачено, в який спосіб ці кошти “збирались”, ким контролювались та як ті люди, які здавали ці кошти мають отримати відповідь: скільки зібрано,  куди потрачено? Чи міський голова вже “веде” окремий бюджет? Скільки з цих “зібрань” осіло в широких карманах?
 

Віктор
24.11.2011 at 10:24

“Не вдалося підвищи середній розмір заробітньої плати по місту” – і не вдасться. Хіба що помахом чарівної палички))))). Механізми які???

Віталій
24.11.2011 at 11:27

Я вже таким приколам навіть не дивуюся. Свого часу в програмі однієї місцевої організації політичної партії я побачив, що вони, ставши депутатами Хмільницької міської ради, розширять повноваження органів місцевого самоврядування… Навіть не задумуючись, що ці повноваження прописані в Конституції і Законах України… Як на рівні міської ради це збиралися зробити пояснити не могли)))))

ADMIN
26.11.2011 at 00:23

Зважаючи на неадекватність та душевний стан окремих дописувачів цього ресурсу,  беручи до уваги їхню поведінку в очі та поза спиною, їхнє ставлення до  решти дописувачів та відвідувачів сайту. Не оминаючи їхню публічну позицію з закликами правди! Без прізвищ та нікнеймів Ми були змушені відключити БАЛАЧКУ виключно з етичних міркувань і поваги до решти відвідувачів. 

Надалі будь які прояви агресії з боку окремих осіб, з усіма витікаючими обставинами будуть присікатися на корню усіма можливими методами!

 

Віталій
26.11.2011 at 01:31

Ну як пройшов звіт? На превеликий жаль, через відрядження для участі в міжнародній конференції в Харкові, не зміг відвідати цей захід особисто. Хтось опише враження?

Віталій
26.11.2011 at 02:13

А балачку шкода… Напевно справді не доросла громада ще то такого…(((

Пронира
26.11.2011 at 12:11

Варто віддати належне організаторам, звіт пройшов нормально, за сценарієм, швидка не знадобилась))) На жаль, окрім погано прочитаного звіту про досягнення молоді у спорті та навчанні, осбистого негативного ставлення звітуючого до ЖЕКу (про доцільність створення ОСББ було сказано, але без будь-якої мотивації, лише в прикладі Новоград-Волинський з кінцевим результатом та пропозицією туди поїхати всьому залу) конструктиву чи плану глобального розвитку не було. Питання професійно фільтрувались Барабаном, Бабюком (секритаріат) та Дрежанковим (ведучий). Найважливіше питання, яке було підняте звітуючим про потреби громади – одруження першого заступника)))

Віталій
26.11.2011 at 13:13

Я думав, що місцева влада все ж переосмислила свою діяльність щодо ініціювання створення ОСББ, проаналізувала помилки та зробила висновки… Бачу ні… 

Віктор
26.11.2011 at 13:50

Так фільтрували ж…

Віталій
26.11.2011 at 17:23

І що, багато питань було проігноровано?

Волошка
26.11.2011 at 17:24

Тільки-но побачила, що балачки вже немає(( Шкода…  А звіт пройшов на УРА)) Навіть не було скучно)) Було над чим подумати, що послухати:))) 

Зоро
27.11.2011 at 10:39

Багато і суттєвих

Паштет
27.11.2011 at 13:47

Зоро, а звідки така впевненість, Ви особисто перечитували всі питання чи писали їх?
Що на ура, то на ура, я навіть змінив думку і відношення до деяких людей.

Зоро
27.11.2011 at 13:51

Я писав, а їх не зачитали

Тарас
27.11.2011 at 13:54

Смішно було дивитись на Дрежика коли він сказав що питання письмові закінчились, зал збунтував, що це не всі, розвернувся до барабана і взяв ще пачку питань!

Паштет
27.11.2011 at 14:11

Тарас, певно ми були в різних зала, бо я бунту не бачив, так, кільки невдоволених вигуків. Зоро, там стояв мікрофон і кожен міг підійти і задати питання, ніхто не тримав і не забороняв, а якщо Ви когось боїтесь, то це Ваша вина і немає чого обурюватись.

Зоро
27.11.2011 at 14:31

то вже не Ваші проблеми, боюсь я чи ні, міг підійти, чи не міг…

Паштет
27.11.2011 at 14:37

Так ото ж, що не мої, а Ваші, а свої проблеми треба тримати при собі.

Зоро
27.11.2011 at 16:51

Те ж саме можу сказати про Ваші емоції

Паштет
27.11.2011 at 20:57

Поганий Ви психолог, Ваші коментарі не викликають в мене жодних емоцій, ну може трішки сміху:)

Волошка
27.11.2011 at 21:37

А для чого ж емоції? Звіт відбувся – все добре. Не встигли задати питання – задайте їх особисто міському голові… Він сам сказав, що можна приходити на прийом! 

Пронира
27.11.2011 at 22:09

Дійсно, частина питань не була донесена до присутніx. Зокрема, випадково прочитане питання чудо-ведучим про виділення земельної ділянки одному з підприємців, яке так і залишилось без відповіді, оскільки “не цікаве” (набагато ). Варто зауважити, що в плані підготовки слуxань підписаниx міським головою не зазначалось, що ведучим буде перший заступник, а на сцені два “спеціалісти” під назвою секритаріат… одним словом – “фільтр тонкої очистки”.

Волошка
27.11.2011 at 22:21

Пане Паштет, бунту не було, але було бурхливе невдоволення… А лист про запитання, коли звільнять першого секретаря взагалі “вбив наповал”… 🙂

Пронира
27.11.2011 at 22:35

Сподобались “перші ластівки”, що прилетіли до мікрофону (від “синяка” до бувшого нардепа) і сиділи вони в одному рядочку біля того ж мікрофону, але чомусь запитань не задавали, а лише поxвали щедро роздавали. Вершиною відданості був виступ заслуженого поета з його віршиком (вибачте, але примітивним), в такому поважному віці час вже на свою адресу “лабзатєльну” рифму приймати.

Паштет
27.11.2011 at 22:53

Пронира, Вам не здається, що Вас заносить? Це не шоу талантів, а громадські слухання, їх як і сесії проводить міський голова, а за відсутності, перший заступник. Що Вам тут не подобається? Голова сам мав читати собі питання? Я уявляю щоб Ви тоді писали. Таке враження, що Ваша ціль не обговорити захід, а саме обгадити, як тут люблять писати.
Волошко, там половина листів була з такими запитання, тому їх і не зачитували, на мою думку це правильно, а кому щось не сподобалось міг встати і спитати, а не очкувати на гальорці.

Паштет
27.11.2011 at 22:56

Якщо прочитати назву «На прес-конференции к звездам надо приходить подготовленными…» то не важко зрозуміти хто саме придумував ті безглузді питання.

Пронира
27.11.2011 at 23:02

Паштет, Ви не читаєте відгуки, а робите власні висновки. В попередніx коментаряx було сказано, що звіт пройшов цілком нормально, але деякі моменти були не зовсім правильні… Це особиста думка, можливо Ви не зовсім вірно сприймаєте інформацію з сарказмом. Щодо ведучого, то вважаю, що вести слуxання має людина, яка не є членом команди звітуючого, а тим паче заступником.

Паштет
27.11.2011 at 23:17

А Ви не вважаєте, що сесії в міській раді має вести весільний тамада? На скільки я знаю є закони які це регулюють і ніяких лівих ведучих там бути не може.

Пронира
27.11.2011 at 23:23

До чого тут сесія?

Паштет
27.11.2011 at 23:51

До ведучого.

Пронира
28.11.2011 at 00:08

Не змістовно. Нагадаю… В моїx коментаряx немає образ конкретниx осіб, є певна реакція на дії (можливо, інколи різка), які сприймаю або не сприймаю. Це моє право та бачення ситуації…

Паштет
28.11.2011 at 00:28

Чомусь на цьому ресурсі в більшості лише одне бачення, а саме – міський голова поганий і все що він робить це тільки погане, схоже на згорів, або на те що всі коментарі пише одна людина.

Пронира
28.11.2011 at 00:46

Не погоджуюсь… Є критика (в переважній більшості), але опоненти чи пошановувачі міської влади  здебільшого намагаються агресивно та без будь-якиx доводів перевести русло спілкування в образи та агресію. А це не є констуктивний діалог чи бажання з”ясувати істину в змагальній дискусії.

Паштет
28.11.2011 at 01:08

А я не погоджуюсь з Вами, агресують та поливають брудом якраз противники влади, інколи пишучи таке що переходить всі межі, причому поливають брудом всіх без розбору навіть своїх.

Зоро
28.11.2011 at 08:24

Цілком згоден з Пронирою. Я, наприклад – держслужбовець, і якби вийшов до мікрофона – втратив би роботу вже на другий день. І таких як я було багато, хто хотів задати запитання, провокативні (як не дивно), а не міг вийти до мікрофона. Саме для цього й анонімки. Які справді гарненько відфільтрували, ніби вважаючи, що вони недоречні, чи нецікаві. А віршики і похвали доречні? Це справді офіційний захід – звіт перед громадою, а не шоу “Краща ода меру”! Що за цирк? Таке можна було дозволяти? Чи ті віршики на замовлення наримовані?

Віталій
28.11.2011 at 09:45

Трішки пізніше я дам коментар щодо “ведучого” на громадських слуханнях. Зараз в мене питання до тих, хто був на самих громадських слуханнях: скільки питань було поставлено на голосування і скільки отримало підтримку? 

Пронира
28.11.2011 at 10:38

На голосування ставились “процедурні” питання, порядок денний та затвердження Барабана з Бабюком в секритаріат. Про розгляд “зовсім не цікавиx” питань голосування не проводились. Навіть, коли ведучий тупанув, прочитавши питання про надання підприємцю земельної ділянки, швидко виправився заxовавши папірець з питанням…

Паштет
28.11.2011 at 11:04

Що я і казав, всі думають одну думку)))

Пронира
28.11.2011 at 11:15

Але це ж беззаперечний факт.

Пронира
28.11.2011 at 19:37

Не “всі думають одну думку”…  Тенденція досить проста: більшість читачів та дописувачів даного ресурсу – це молоді, досвідчені, креативні люди або спеціалісти та фаxівці, якиx влаштовує чи не влаштовує ситуація, що складається в місті. Крментарі незадовлениx складені з висвітлення проблеми та наведення певниx матеріалів, що підкреслюють їxню думку, а коментарі задоволениx обмежуються образами на адресу тиx xто критикує і ці коментарі зводяться до декількоx “високоінтелектуальниx” фраз.

Зоро
28.11.2011 at 19:44

Пронира 100%!

Кум
28.11.2011 at 20:16

Підтримую Прониру. Складається враження, що цей сайт, чи не єдиний ресурс де  конструктивна  критика та дискусія про дії влади в нашому місті може мати місце . На жаль, це вже чую не від одного свого знайомого. Більш того, вчора отримав інформацію про те, як “підготовлювали” освітян до грандіозного ШОУ в РБК. Було сказано: “Якщо будуть “вопроси” будуть – безробітні….. Це вже П….ц полнєйший, як казав класик. До чого ми йдемо ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????  
Чи можуть будь-які “досягнення” ставитись в один рівень з можливістю вільно висловлювати свою думку??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Якщо таке вдається “провернути” з освітянами, то про що можна говорити за інших…………………??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Бурундук
28.11.2011 at 20:30

Згоден панове з вами на 100%.
 Цей сайт , на мою думку- площадка для незаангажованої дискусії, і як на мене, часом досить професійної. А щодо того “про що тут йдеться”, то це питання до влади, адже саме вона (влада), своїми діями  та бездіяльністю, визначає предмет дискусії.    

Пронира
28.11.2011 at 20:36

Особливої уваги заслуговують оголошення про проведення слуxань… На сайті оголошення з”явилось лише 24-го числа, “програмку” отримали далеко не всі, візуальниx оголошень по місту теж не спостерігалось, окрім маленького плакату приблизно 0,7 на 1 м, що по-сирітськи стояв при вxоді в РБК за концертною афішею, що не скажеш про фото на тій же будівлі, яке видніється на все середмістя.  Особисто я дізнався про слуxання з форуму. Можливо, помиляюсь, поправте.

Паштет
28.11.2011 at 20:48

Щось мало, давайте ще, бо не вірю:)

Пронира
28.11.2011 at 21:02

Паштет, досить “випєндрюватись” долучайтесь до нормальної розмови… Коментуйте по суті. Розкрийте для читачів свою позицію, що Вам сподобалось на слуxанні, що не сподобалось. А то Ви себе скоро в герої-одинаки віднесете та на всіx образитесь. Коли Ви коментуєте по суті стаєте цікавим дописувачем…

Паштет
28.11.2011 at 21:37

Під нормальною розмовою Ви маєте на увазі поливання влади брудом? Це не нормальна розмова і точно не в тему. Я вже давно розкрив свою позицію, ще в перших коментарях, але Ви ніяк не можете схаменутись зі своїми приколупування.  Мені що імена міняти як Ви, щоб було зрозуміліше що я пишу?

Пронира
28.11.2011 at 22:03

Кого і яким брудом було полито?

Паштет
28.11.2011 at 22:45

По вашому відповідати питанням на питання, це нормальна розмова?:)

Пронира
28.11.2011 at 22:49

Вам не потрібно міняти імена, як “ми”))) То кого і яким брудом полито?

Волошка
28.11.2011 at 23:04

Щось всі тут дуже гарячі)))) 

Пронира
28.11.2011 at 23:07

Розігріті…)))

Паштет
28.11.2011 at 23:10

Прониро, вище все написано, навіщо по 10 разів питати те саме?

Пронира
28.11.2011 at 23:15

Тобто, Ви відмовляєтесь дати відповідь на поставлене Вам питання? Якщо бруд був з моєї сторони, то я xочу пояснитись або вибачитись за нестриманість…

Паштет
28.11.2011 at 23:19

Я відмовляюсь переливати з пустого в порожнє і по 10 разів писати те саме, хтось тут пише про нормальну розмову, тож прошу…

Пронира
28.11.2011 at 23:26

От бачте, Паштете, як воно буває? Тут ніxто нікого не поливає брудом, а лише висвітлює недолугі дії, інколи різко. Ви, особисто, не звертайте увагу на провокаційні коментарі, xоча останнім часом провокуєте більше Ви, аніж Вас.

Паштет
28.11.2011 at 23:55

Ну нічого собі, я вже провокатор:) Ну Ви даєте:)

Пронира
28.11.2011 at 23:58

Я ж Вам писав: не звертайте увагу на провокаційні коментарі))) Реагуєте)))

Паштет
29.11.2011 at 00:02

Так і роблю:)

Пронира
29.11.2011 at 00:06

Є надія, що серед абсолютниx пошановувачів міської влади з”явиться xоч один дописувач з адекватним відношенням та власною позицією.

Паштет
29.11.2011 at 00:14

На жаль немає жодної надії, що серед абсолютних ненависників міської влади з’являться адекватні дописувачі з власною, ніким не нав’язаною думкою.

Паштет
29.11.2011 at 00:20

І що це значить?

Пронира
29.11.2011 at 00:41

Що Ви маєте на увазі(“І що це значить?”)?

Пронира
29.11.2011 at 00:48

Звичайно погоджуюсь з Вами,що ненависник не може бути адекватним…)))

Віталій
29.11.2011 at 13:21

 

Normal
0

false
false
false

MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Обычная таблица”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:”Times New Roman”;
mso-ansi-language:#0400;
mso-fareast-language:#0400;
mso-bidi-language:#0400;}

В якості коментаря хочу навести кілька цитат з статуту територіальної громади міста Хмільника.

1. Стаття 9. Статут територіальної громади міста Хмільника  має найвищу юридичну силу відносно актів, які приймаються в системі місцевого самоврядування міста… З цього випливає, що керуватися під час проведення громадських слухань, потрібно не якимись іншим документом, а саме Статутом…

2. Стаття 44. Метою громадських слухань є здійснення контролю за роботою депутатів міської ради та посадових осіб органу місцевого самоврядування… Це для тих, хто сплутав громадські слухання з шоу “Похвали мене моя губонько”…
3. Стаття 44. При обговоренні питань, винесених на громадські слухання, членам територіальної громади міста повинна бути забезпечена можливість вільно висловлювати власну позицію і вносити пропозиції… Як Ви думаєте, сортування питань на “зручні2 та “не зручні” порушувало зазначену норму?
4. Стаття 48. Про час, місце проведення та питання, які виносяться на громадські слухання, члени територіаль­ної громади міста сповіщаються секретарем міської ради не пізніше як за 10 днів до їх проведення… Можна перевірити, коли з’явилося запрошення на міському сайті. На жаль, Статут не вказує, в який саме спосіб має відбуватися інформування, і це дає привід для певних маніпуляцій…

5. Стаття 48. Проведення громадських слухань організовує секретар міської ради… На мою думку є суттєва різниця між організацією слухань та головуванням на слуханнях… Це до того, чи обовязково мав бути “саме той ведучий”…
6. Стаття 49. Пропозиції, які вносяться за результатами громадських слухань, обов’язково розглядаються міською радою…
     Стаття 50. Вважається, що пропозиції є внесеними за результатами громадського слухання, якщо за них проголосувало більше половини учасників громадських слухань… Саме тому я й запитував, чи вносилися і ставилися на голосування якісь конкретні пропозиції, окрім процедурних? Чи взагалі про таку можливість говорилося? Звертаю Вашу увагу, що підтримані пропозиції мають розглядатися не міським головою, не якоюсь іншою посадовою особою, і навіть не виконавчим комітетом… А саме міською радою…

7. Стаття 50. Про результати громадського слухання секретар міської ради інформує членів територіаль­ної громади міста в десятиденний термін… Час для висвітлення результатів ще є… От тільки яких?

      
                                                               

Паштет
29.11.2011 at 13:44

Пункт 1. Но комент… 
2. Голова себе не хвалив, він навпаки сказав – “чого ви сидите? Критикуйте мене” Ви збирались слухати запис, впевнений що на ньому це добре чути, тож не розумію до чого ці закиди. 
3. Думаю що стоячий по серед залу мікрофон цілком забезпечував можливість вільно висловлювати власну позицію і вносити пропозиції, навіть вигукуючим з залу рот ніхто не закривав.
4.  Запрошення на міському сайті  з’явилось 14.11.2011. Ніякої маніпуляції не помітив.
5.  Може й так. Чому ж ніхто не вніс пропозицію поміняти ведучого, якщо все так погано?
6.  На голосування нічого не ставилось і всім це було байдуже, тому проблеми теж не бачу.
7.  По моєму очевидно що все пройшло добре і всі задоволені, ну крім кількох противників влади:)
 
 

Паштет
29.11.2011 at 13:46

Прониро, “І що це значить?” це до того, що не з’являвся мій коментар коментарі…

Віталій
29.11.2011 at 14:01

І чим не сподобався п. 1? )))

Паштет
29.11.2011 at 14:08

А хто каже що не сподобався?

Віталій
29.11.2011 at 18:49

Пробачте, якщо помилився, але саме його ви не прокоментували… От і подумав, що не сподобався)))

Паштет
29.11.2011 at 21:47

А хіба інші пункти я хвалив?

Пронира
02.12.2011 at 22:39

На оф. сайті міста з завидною регулярністю почали з”являтись статті пов”язані із змінами та будь-якими поправками пов”язаними з земельним законодавством та просто творчість така наприклад, як ці рядки: “Приватна власність на землю у будь-якій країні стимулює її економічне зростання завдяки ефективному використанню наявних земельних ресурсів”… 

Віталій
02.12.2011 at 23:03

На мою думку тут нічого дивного не має. Є таке “явище” (інше слово тут підібрати важко, знаючи зміст та методи його проведення), як “Єдині дні інформування”… це щось на кшталт політінформацій при Союзі. Вінницька ОДА надсилає в райони методичні матеріали щодо їх проведення, а тут на місцях вирішують, в який спосіб буде поінформовано громадськість про ту чи іншу подію… Зараз актуально говорити про продаж землі – от і з’являються такі матеріали. Таким чином держава, знаючи, який спротив існує, намагається зменшити вірогідність виникнення соціальних конфліктів…

Пронира
03.12.2011 at 08:10

Ця періодичність нагадує певну псиxологічну підготовку для отримувачів інформації… Питання, яку? На податковному, адміністративному чи кримінальному кодексаx з їx змінами увага не загострювалась.

Віталій
03.12.2011 at 09:17

На кримінальному та адміністративному – ні… А от з податковим трішки інша ситуація. Перед його прийняттям країною прокотилися “змістовні та гарячі” обговорення проекту кодексу. В Хмільнику майже кожне підприємство, незалежно від форм власності, приносило до міськвиконкому протокол зборів, в якому чорним по-українськи було написано, що колектив схвалює цей кодекс. тому, що… А потім був податковий майдан…)))

Пронира
03.12.2011 at 23:53

Про такі протоколи не чув…  проспав))) Щось новеньке. Навіть при Кучмі діяли якось більш реальніше та обережніше.

Віталій
04.12.2011 at 00:03

Я їх на свої очі бачив))). Якщо добре покопатися на міському сайті, то можна буде знайти про це згадки))) Були навіть громадські слухання щодо Податкового кодексу. Всі схвалили))))).

Пронира
04.12.2011 at 00:20

Перечитували “асабісто”… Аналізували “вмєстє”… Сxвалили “потняки падатків”…)))) Потім зрозуміли, що “кровосісі”))) 

Віталій
04.12.2011 at 00:36

)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *