Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.11.2013

НА ВУЛИЦЯХ ХМІЛЬНИКА РОЗШУКУЮТЬ ЗЛОЧИНЦІВ…

znakВ центрі Хмільника, на дошках оголошень, розклеєно листівку, яка закликає хмільничан бути пильними та зважати на те, що в місті орудує злочинне угруповання. Але «фотороботи злочинців», якими проілюстровано листівку, дуже схожі на Хмільницького міського голову та секретаря міської ради.

В листівці, зокрема, йдеться про наступне:

«Шановні хмільничани. Змушені попередити вас, що на теренах нашого міста орудує організоване злочинне угрупування. На даний час проводяться оперативні заходи по виявленню та затриманню ватажків банди. Просимо всіх бути надзвичайно обачливими та обережними, та при виявленні членів ОЗУ не намагатись самостійно їх затримати, натомість відразу повідомити про них міську владу».

Варто зазначити, що Громадський форум Хмільниччини раніше повідомляв про те, що кілька днів тому текст цієї листівки з’явився в інтернет мережі, зокрема на сайті проекту «Заповіт». Повний текст того повідомлення можна знайти ТУТ.

_DSC0007_DSC0028_DSC0038_DSC0044

3 Comments on “НА ВУЛИЦЯХ ХМІЛЬНИКА РОЗШУКУЮТЬ ЗЛОЧИНЦІВ…

Хмідбничанин
22.11.2013 at 22:53

 
Шановна громада! А давайте таки найдем  цих злочинців.Вони ж орудують у нашому рідному місті, в нашому Хмільнику.В мене є пропозиція,якщо хтось щось дізнається швиденько викидайте в інтернет ,допоможемо нашим правоохоронним органам ,а то вони зовсім якісь сліпі та глухі.

Пронира
23.11.2013 at 14:10

“…а то вони зовсім якісь сліпі та глухі” То – ейфорія, релакс! Такі “прєлєсті” та ще й чужими руками…))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *