Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.12.2010

На засіданні круглого столу активно обговорювали громадський контроль у сфері благоустрою у Хмільницькому районі

За круглим столом,у залі засідань Хмільницької РДА, Вінницької області зібралось чимало громадян різного віку та статусу. Всі активно обговорювали проект “Перспективи розвитку громадського контролю у сфері благоустрою населених пунктів Хмільницького району ”. Реалізацією цього проекту переймалися не лише представники ГО «ПРАВО» і Хмільницької РДА, які безпосередньо працюють над проектом, а й усі присутні на засіданні. Дискусія тривала понад годину. Громадян цікавили і турбували такі питання: як саме буде здійснюватися контроль благоустрою у селах району? Хто може бути громадським інспектором, і за яких умов цей інспектор контролюватиме порядок у сфері благоустрою? Як складатимуться протоколи і штрафуватимуть громадян, котрі порушують правила благоустрою? На кожне питання намагалися давати відповідь усі разом, кожен вносив свою пропозицію, давав поради. Усі пропозиції голова ГО «ПРАВО» Віталій Дорох занотовував і брав до уваги.

Громадяни пропонували певним чином зацікавити мешканців сільської місцевості стати інспектором з контролю благоустрою, навчити цьому відповідних людей, проінформувати населення щодо дій інспекторів, запевнити, що це законно. Також активно обговорювався вік громадських інспекторів, територія, яку вони будуть контролювати, тісна співпраця між усіма громадськими інспекторами району, профілактика школярів щодо збереження належних умов у сфері благоустрою в населених пунктах.

В результаті вийшла цікава, змістовна дискусія, а в ній важлива кожна думка, кожне слово. Усі зусилля спрямовані на покращення благоустрою в населених пунктах Хмільницького району. Це перший проект у Вінницькій області, який має таке спрямування. Можливо, успішна реалізація проекту, в майбутньому, для інших міст, сіл та областей стане яскравим прикладом і допоможе вирішувати проблеми у сфері благоустрою без залучення бюджетних коштів, а контролювати цей процес зможуть самі громадяни.

11 Comments on “На засіданні круглого столу активно обговорювали громадський контроль у сфері благоустрою у Хмільницькому районі

Ester
29.12.2010 at 16:28

Гарна ідя. Дуже добре, що є зацікавленість громадян. Мене ще цікавлять адміністративні комісії. їх повноваження і питання які вони розглядають. Можливо хтось має таку інформацію. Дякую.

Віталій
30.12.2010 at 11:56

Стаття 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” говорить, що виконавчі органи місцевих рад мають повноваження щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян. Частина 4 цієї статті говорить наступне:
“розгляд справ про адміністративні правопорушення,
віднесені законом до їх відання; утворення адміністративних
комісій та комісій з питань боротьби зі злочинністю, спрямування
їх діяльності”.

На мою думку, діяльність таких комісій повинно регламентуватись Положенням, затвердженим виконавчим комітетом чи радою…

В будь-якому випадку можна звернутися з інфоормаційним запитом на імя міського голови…

Віктор
05.01.2011 at 12:09

А ПРИ ЧОМУ ТУТ МІСЬКИЙ ГОЛОВА???

Віталій
05.01.2011 at 15:21

Міський голова справді не має відношення до теми круглого столу. Просто питання було про адміністративні комісії. В місті вона є. То ж і карти в руки…

Віктор
06.01.2011 at 10:17

Віталій, на твою думку присутність в місті адмінкомісій впливає на загавльний результат роботи в місті – вони ж бездіяльні!!!!

Віталій
06.01.2011 at 10:22

Та ну… Не знаю, як зараз, але мені розповідали, що минулого скликання ця комісія працювала… Навіть памятаю, як на сесії було визначено окремим рішенням місця, куди ця комісія мала право відправляти на громадські роботи… Пригадай-но…

Віктор
06.01.2011 at 11:29

Мала відправляти – це одне, а чи відправляла – це вже інше!!!

Віталій
06.01.2011 at 14:55

Ну тоді в мене до тебе питання, як до депутата минулого скликання: відправляла чи ні? Якщо ні – то чому? Комісія все ж таки підзвітна раді… Тож чекаю…

Віталій
10.01.2011 at 11:39

Гричанюк, я чекаю!!!

Віктор
09.02.2011 at 12:22

не відправляла, бо її ніхто не контролював. Віталій, все ж таки зваж: чому я один маю за всіх 35 депутатів відповідати??? Я своєю частиною роботи замався.
доречі інфо про проведення круглого столу вже пішло на веб-сай. і не потрібно дякувати – це моя робота)

Віталій
09.02.2011 at 12:38

От ти знаєш, спочатку хотів нахамити, а як прочитав про обласний сайт – то розтанув… )))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *