Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

19.08.2020

«НА ЗЛАМІ» – В ХМІЛЬНИКУ ОФІЦІЙНО ВІДКРИЛИ ВИСТАВКУ ПРО ВІЙНУ НА СХОДІ УКРАЇНИ

Сьогодні, в фойє районного Будинку культури, було відкрито виставку «На зламі», яка поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, що показують, наскільки глибокі зміни відбулись в структурі суспільства після початку конфлікту на Сході України».

До Хмільника виставка завітала на запрошення громадської організації «ПРАВО»,

Відкрив виставку керівник ГО «ПРАВО» Віталій Дорох, а презентували її присутнім менеджер проектів Східноукраїнського центру громадських ініціатив Антон Удовенко та адвокат громадської організації «Громадський комітет захисту прав людини» Євген Чекарьов.

Виставка демонструє особисті переживання постраждалих про невизначеність, життя у правовому вакуумі, руйнування сімейних зв’язків внаслідок поляризації суспільства.

З іншого боку, «На Зламі» акцентує увагу глядачів на глибших проблемах, які торкнулися українців: атомізації суспільства, складній адаптації ВПО, демографічних змінах в Донецькій та Луганській областях, відсутності спільного бачення реінтеграції втрачених територій.

«На Зламі» – виставка, яку вже відвідали понад 3000 глядачів з усієї країни. Покази відбулися у 8 містах України: з Києва проект вирушив на Схід України до Луганської та Донецької областей, а вже цього року виставку могли побачити у Дніпрі, Кропивницькому, Житомирі та Черкасах. Нещодавно виставка демонструвалася в Вінниці.

Запрошуємо відвідати виставку «На зламі». В Хмільнику вона демонструватиметься до 15 вересня!

Контакти:

Олена Черній

067 143 43 83

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *