Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.02.2010

На зустрічі з представником американського Корпусу миру

На цьому тижні міська влада приймала у конференц-залі міської ради представника Корпусу миру США Марата Кюрчевського. Завдяки організаторам міській раді та громадській організації «ПРАВО» 10 лютого була влаштована зустріч із почесним гостем та працівниками органів місцевого самоврядування, представниками громади, міських організацій та ЗМІ.

Корпус миру США в Україні було засновано 1992 року шляхом підписання двосторонньої угоди між українським та американським нині екс-президентами – Леонідом Кравчуком та Джорджем Бушем. Відтоді Корпус миру плідно співпрацював з багатьма прогресивними організаціями, і дотепер шукає шляхи до взаєморозуміння та обміну досвідом між двома сторонами.

На зустрічі пан Кюрчевський розповів про можливі способи співпраці. Особливо наголосив на головних цілях Корпусу миру, а саме: сприяти кращому розумінню американців українцями, і навпаки. Корпус миру США в Україні допомагає українцям шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації. Американські добровольці, навчені спеціально для потреб громади, живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями протягом двох років.

Корпус миру спеціалізується на допомозі у кількох напрямках – викладання англійської мови як іноземної, розвиток молоді та громад. Добровольці сприяють соціальному та економічному розвитку на місцевому рівні.

Після розповіді Марата Кюрчевського присутні задавали йому питання. Запитання стосувались різних сфер співпраці, а також вікової приналежності волонтерів та кращого написання заявки. Різноманітні запитання і позитивізм внесли живу нотку в сам захід. Це всього лише початковий етап до співпраці Америки з Хмільником… Та чи захочуть міська влада і громада й далі розвивати ці стосунки?

В Україні дуже багато американських волонтерів, які разом з українцями працюють над спільними проектами, обмінюються досвідом. І Вінницька область – не виняток.

Божена Квітка.

2 Comments on “На зустрічі з представником американського Корпусу миру

Віталій
14.02.2010 at 13:37

Для того, щоб запросити волонтера з Корпусу миру необхідно, щоб приймаюча сторона забезпечила йому робоче місце. Громадська організація “ПРАВО” на сьогодні не володіє необхідними для цього ресурсами. Якщо якась інша організація погодиться надати його (наприклад міська рада), то можна сподіватися, що волонтер завітає до Хмільника та допоможе нам розвивати нашу громаду…

Віталій
16.02.2010 at 16:52

Вчора міський голова погодив ініціативу громадської організації “ПРАВО” щодо підготовки заявки для запрошення в нашу громаду волонтера Корпусу Миру. Сього дні на адресу представника Корпусу Миру США Марата Кюрчевського було направлено електронний варіант заявки…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *