Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.01.2011

Наближається Епідемія Доброти 2011

Ось яке оголошення знайшов на ГУРТі. Пам’ятаю, минулого року Хмільник також був вражений Епідемією Доброти… То ж можливо й цього року в Хмільнику знайдуться бажаючі розповсюдити цей вірус… Звертаюся також до молоді міста: ви маєте реальний шанс зробити щось самі, а не дорікати відділу у справах сім’ї та молоді в бездіяльності…

«17 лютого 2011 року по всій Україні відзначатимуть Міжнародний день спонтанного прояву доброти.

Міжнародний день спонтанного прояву доброти припадає на 17 лютого 2011 року. Цей день дасть можливість людям задуматись наскільки важливо робити на перший погляд елементарні речі: подякувати, посміхнутись, підтримати гарним словом.

Минулого року Вінниця відзначала цей день під назвою «Епідемія Доброти». Понад 500 активних Вінничан взяло участь у заході, також до нашого міста завітали майже усі національні ЗМІ. Цей день став поштовхом та прикладом для інших. Більше 15 різних акцій та флешмобів могли побачити та відчути жителі міста. Захід тривав один день, проте наслідком стало усвідомлення, наскільки щирі, добрі та відкритті Вінничани. Багато учасників «Епідемії доброти» потоваришували, результатом чого були організовані різні заходи в продовж року, це і фестивалі, і майстер-класи, і благодійні акції та багато іншого. Деякі учасники почали активно займатись громадською діяльністю. Це приємно втішає, і є прикладом того, як один день може змінити, наповнити приємними моментами життя людей та громадську життєдіяльність міста.

Цього року плануємо поширити гарний приклад та досвід по Україні. Ми шукаємо партнерів, аби розповсюдити «Епідемію доброти» по нашій країні.

Від нас ви отримаєте: усі матеріали, які були напрацьовані нами під час минулорічної акції. Також план по проведенню цьогорічної акції. У кожному місті буде своя скринька доброти. Всім, хто приєднається до заходу ми надішлемо картки: «робіть гарні справи», «посміхнись» та «щастя вам». Обіцяємо підтримку та постійну консультацію! Кожне місто саме обиратиме формат відзначення дня спонтанного прояву доброти, будуть лише деякі узагальнюючі речі, аби вся Європа та весь світ побачили і відчули, що в Україні: «Епідемія доброти», у кожному куточку!

Приєднуйтесь, не вагайтесь!

Минулого року наш захід розпочинався з трьох людей та однієї акції, а завершився більше 500 зареєстрованими учасниками та 15 акціями. Все у ваших руках! Не залишайте своє місто без свята добра! Просимо повідомити про вашу згоду до 17 січня 2011 року».

За довідками та питаннями звертайтесь до Кирилюк Альони

Тел. 096 915 86 40

Alen_eko@i.ua,

www.myvin.com.ua,

www.gromada.vn.ua

Джерело: Ресурсний центр ГУРТ

2 Comments on “Наближається Епідемія Доброти 2011

Слободянська Кішечка
18.01.2011 at 18:42

Минулого року було весело) А як приємно було чути позитивні відгуки бабусь, які були приємно вражені) а ми ж звикли, що вони постійно бурчать))) Варто приєднатись та розповсюдити той вірус доброти))) Активна молодь міста, ось вам шанс показати наскільки ви активні у справах, а не лише на словах!!!

Віталій
15.02.2011 at 12:11

Цього року в Хмільнику вона буде чи ні? А то ця епідемія вже добралася аж до Криму…

http://www.civicua.org/news/view.html?q=1558066

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *