Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.03.2021

НАЛЕЖНЕ ВРЯДУВАННЯ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА – в Одесі відбулося навчання для представників громадських організацій

Впродовж двох днів, в Одесі, відбувалося навчання з основ належного врядування для організацій громадянського суспільства.

Участь в навчанні взяли експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох.

Учасники мали змогу покращити свої знання про засади і принципи належного врядування в ОГС, їх внутрішню структуру та повноваження керівних і наглядових органів, стратегічне та операційне планування, внутрішній контроль, запобігання та врегулювання конфліктів інтересів, бюджетування та закупівлі в організації, а також про механізми забезпечення прозорості та підзвітності ОГС.

Тренінг є частиною комплексної навчальної програми, що включає в себе також онлайн сесії та менторську підтримку з боку експертів Асоціасії сприяння самоорганізації населення. Навчальна програма стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується Isar Ednannia у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *