Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.04.2012

Напрацювання ГАУ презентували для журналістів Вінниччини

29 березня, в приміщенні Вінницького прес-клубу, відбулася прес-конференція делегатів форуму Громадянської асамблеї України. Координатор ГАУ у Вінницькій області Оксана Яцюк зокрема зазначила, що багато хто назвав цей форум переломним в історії Громадянської асамблеї України, адже говорили про те, як забезпечити реальний вплив «третього сектора» на стан справ в державі, як громадські об’єднання можуть допомогти подолати в країні кризу демократії.
Пані Оксана також наголосила, що на Форумі ГАУ були представлені дані щодо чітко сформованих тенденцій порушення прав і свобод громадян України, що є ознаками глибокої кризи демократії в країні.
Голова громадської організації „Відкрите суспільство” Світлана Ходакова повідомила, що особливо цікавими були пленарні засідання, зокрема секція, присвячена майбутнім парламентським виборам, в результаті роботи якої було прийнято спільну заяву від громадських організацій.
Представник Вінницької громадської ради при ОДА Анатолій Тобілко зазначив, що, наприклад, активісти громадського руху „Стоп цензурі!” мають вищий рейтинг, ніж політики в Україні. І тому вони пропонують допомогу у проведенні прозорої процедури праймеризу.
Під час прес-конференції голова Хмільницької громадської організації „ПРАВО” Віталій Дорох зазначив, що Україна також працює у всесвітній програмі „Відкритий уряд” – багатосторонній ініціативі, яку підтримали більш ніж 40 країн світу, і яка покликана контролювати забезпечення виконання урядами конкретних зобов’язань щодо сприяння прозорості державного управління.
Більш детальніше про форум Громадянської асамблеї України: http://gau.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *