Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.02.2013

НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ «ГОСПОДАРНИКІВ» МІСТА

Неодноразово доводиться чути про негативну діяльність комунальних служб міста. Після аварії на вулиці Фрунзе, яке, на думку водія, сталося з вини комунальників, в Хмільнику сталася ще одна дорожня пригода, яка сталася на вулиці Привокзальній. На цей раз в автомобіль «Волга» злетів в кювет.

Про це повідомляє інтернет-видання «20 хвилин» з посиланням на ТУ МНС у Вінницькій області.

Машину витягали рятувальники. На місце виклику виїхав черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини №9. За допомогою автоцистерни рятувальники взяли на буксир автомобіль та витягнули його з кювета. Постраждалих у автомобільній пригоді немає.

6 Comments on “НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ «ГОСПОДАРНИКІВ» МІСТА

Пронира
06.02.2013 at 18:18

“Чи готові Ви взяти лопату і прибрати від снігу подвір’я свого будинку та прилеглу до нього територію?”   Наступне оитування на офсайтіабо… радикально новий підxід в пошуку винниx, але вже серед населення))))))

Небайдужий
06.02.2013 at 18:51

Це, типа, занчить, якщо більшість може сама прибрати, то можна буде ліквідовувати Комунгосп і не виділяти бюджетних коштів на ЖКГ? Тоді Петіна мрія здійсниться…. не вистачатиме лише позакривати всі школи. Відчуваю, що наступним опитуванням буде щось на зразок: “Чи готові ви наймати репетиторів для своєї дитини, щоб не водити її до школи?” 😉

LEON
06.02.2013 at 21:45

А в них крім комунальної служби, садочків і шкіл, більше нічого немає. Практично кінчили комунальну службу, в даний час активно взялися за оптимізацію(ліквідацію)шкіл.

Зміючка Оленка
07.02.2013 at 18:35

Дійсно,що не оптимізація,а ліквідація шкіл!

Правда Я
15.02.2013 at 10:11

Ситуація в місті критична. Такого безладу хмільничани не бачили ні при одному мерові. Де Васькині передвиборчі обіцянки. Робиться тільки те з чого він з Петькою мають власну вигоду. А Поноскевича використовують для розповсюдження брехні. Сергію схаменись, не принижуйся, не будь халуєм.

LEON
15.02.2013 at 11:05

Дійсно критична, критика через верх пре, а реакції ніякої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *