Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.07.2013

«НАВІТЬ ЗА МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ НЕ ХОЧУ В ТЮРМУ»

vasyaСаме під такою назвою «Газета по українськи» розмістила інтерв’ю з міським головою міста Хмільника Василем Грушком. Зважаючи на останні події в Хмільнику вважаємо розмістити цей матеріал на Громадському форумі Хмільниччини для обговорення. Далі пропонуємо мовою оригіналу: Проти міського голови міста Хмільник 55-річного Василя Грушка місцеві депутати зібрали позачергову сесію. Хотіли зняти мера з посади, але потрібної кількості голосів не набрали. Грушка звинувачують у бездіяльності.

— Коли я прийшов на посаду, вирішив зробити ревізію відданих у користування земель. Створив комісію, яка працювала сім місяців. І тепер на основі того звіту мені висувають звинувачення люди, які землю роздавали і які її отримали. Це мій попередник Володимир Мельничук із Партії регіонів і депутат від БЮТ Тетяна Карпенко, — пояснює Василь Грушко. — Саме Карпенко отримала землю під ресторан “Дежавю” при в’їзді в місто, вона ж і не повернула в бюджет кошти за знищення зелених насаджень на ділянці. Та сесія складалася на 95 відсотків із замовних виступів. Знаю, що людям навіть гроші пропонували, щоби голосували проти мене. Про які суми йшлося, поки що невідомо. Я казав депутатам, що готовий іти у відставку. Якщо проти мене проголосують, я піду і судитися за посаду не буду.

Що вдалося зробити як меру міста?

— Налагодив тісну співпрацю із підприємцями в місті та районі, вони багато роблять для Хмільника, а я в свою чергу намагаюся допомогти їм. Тому, якщо треба поселити якусь делегацію — без проблем, найкращі кімнати в санаторіях. Треба нагодувати гостей міста — в багатьох ресторанах нам завжди раді й безкоштовно можуть накрити обід.

За що вам пропонували хабарі?

— Рік тому одні відомі люди міста хотіли купити шматок землі. Цілий місяць до мене дзвонили, по ресторанах водили. Я не розумів, до чого це. А тоді мене попередили, що органи готують для мене хабар — півтора мільйона гривень. Зараз знову делегація з Харкова приїхала — хотять купити кінотеатр. На днях до мене прийшла гарна дівка з надутими ботоксом губами, так щебетала, що я аж повірив їй. А тоді так легенько почала натякати на хабар, але суму не називала. Хотіли дешевше купити приміщення в самому центрі міста. Та я навіть за мільйон доларів не хочу в тюрму. У мене дружина, двоє синів і троє онуків, хочу бути з ними.

Місцеві нарікають, що ви в місті нічого не зробили. Що все-таки було зроблено?

— Відреставрували пам’ятники солдатам Другої світової війни, встановили лавочки в місті, урни, запровадили роздільний збір сміття. Освітлили двори багатоповерхівок та вулиці, перекрили у кількох будинках дахи, будуємо тротуари. Раніше у нас біля будинку культури кози паслися, а тепер ростуть троянди.

Які найбільші проблеми Хмільника.

— Водогін і дороги — найбільші проблеми. У нас зношена система водопостачання, в рік — до півтисячі проривів. І поки її не замінимо — немає сенсу робити дороги. Найближчі рік-два мусимо зробити сортувальну лінію для сміття. Хочу реконструювати центральну площу міста. Перенести пам’ятник Леніну і зробити там фонтани, як у Вінниці.

Чому не можете провести капремонт восьми ліфтів?

— На цьому тижні будемо розглядати це питання на позачерговій сесії. Депутат Володимир Шеремета звинувачує міську владу, що не працюють ліфти, бо завищені кошториси на їх ремонт. Ми ухвалили програму щодо ремонту ліфтів, залучаємо місцевих жителів. Близько 30 відсотків коштів мають дати люди. З кожної квартири це від 300 до 800 гривень. Це нормальна практика, так роблять у всіх великих містах. Через це почалися конфлікти, бо жителі перших поверхів почали відмовлятися сплачувати гроші. Ремонти затягнулися.

З якими скаргами люди звертаються найчастіше?

— У когось протік дах, там треба машину піску чи отсєву, там сусід залазить на територію. Подібних до останнього питань дуже багато, бо свого часу ті ділянки продали. Тепер люди звертаються до мене, щоби допоміг. Ось на прийом прийшла жіночка, у неї хата на два власники, і та сусідка на неї нападає по телефону і при зустрічах з вимогою зробити помешкання з одним номером. Цього не можна допустити, бо там різні власники.

Кажуть, ви їздили у відпустку на Канари. Це правда?

— На Канарах не був, їздив із дружиною та молодшим сином Василем до старшого сина Володимира в Одесу. Він юрист, має двокімнатну квартиру в Приморському районі. Ми їздили на пляж у Грибівку. Купалися тільки чотири дні, бо потім заштормило море. Дуже люблю відпочивати з дружиною в Туреччині. Разів п’ять були в Анталії, завжди зупиняємося в п’ятизіркових готелях. Путівку за 1600 доларів ми можемо собі дозволити.

 

42 Comments on “«НАВІТЬ ЗА МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ НЕ ХОЧУ В ТЮРМУ»

жора
01.07.2013 at 21:39

Найкращі кімнати в санаторіях, безкоштовні обіди в ресторанах це ніяк не корупція і не використання службового положення. ……слів немає, розуму палата.

жора
01.07.2013 at 21:43

Водили по ресторанах а я ходив і не розумів до чого це)))))))) То він серйозно чи прикидається? Вибачте але в мене істерика.

Небайдужий
01.07.2013 at 21:58

“…в багатьох ресторанах нам завжди раді й безкоштовно можуть накрити обід….” Ось тільки в карпенчиховому “Де жа Вю” хочуть з нас, бідолаг, гроші за їжу брати. Зовсім страх втратили! ——– 😆 Я падсталом 😆

Віталій
01.07.2013 at 21:59

Маю питання. Якщо міському голові намагалися дати хабаря, то чи не є це злочином? Якщо так, то чи не зобов’язаний він був повідомити про це “куда слєдуєт”? На скільки мені відомо, якщо має місце хабар, то відповідальність несе і той, хто бере, і той, хто дає… А чи розповсюджується це на сам намір дати хабар?

Небайдужий
01.07.2013 at 22:10

Розповсюджується, розповсюджується 🙂 Якщо посадова особа хабаря не отримала, то дії хабародавця кваліфікуються, як замах на давання хабаря по статтям 15 та 369 КК України. З відповідними наслідками у вигляді притягнення такої особи до кримінальної відповідальності. А наш дорогий мер в цьому інтерв’ю щиро зізнався, що неодноразово покривав злочинців 😉

Небайдужий
01.07.2013 at 22:11

А це, як мінімум- не красіво 😉

Небайдужий
01.07.2013 at 22:14

Хоча, ще не все втрачено. Інформацію офіційно опубліковано, тепер справа за правоохоронними органами з’ясувати, що то була за “гарна дівчина” з роздутими губами з Харкова? Думаю, це не складно. І злодіїв покарають, і мер свою репутацію підніме 😉

Кьёче
01.07.2013 at 22:39

І як людину з таким низьким рівнем інтелекту вибрали мером? Жах…

LEON
01.07.2013 at 23:03

Лише в одному інтервю в «Газета по українськи» вася признався в скоєнні біля десяти злочинів які він приховував від правоохоронних органі.

LEON
01.07.2013 at 23:09

А вася хоч уяву має, що таке реставрація, це який памятник реставровано? Можливо мені хтось підскаже, де знаходиться реставрований пам’ятник солдатам Другої світової війни?

LEON
01.07.2013 at 23:16

Перенести пам’ятник Леніну і зробити там фонтани, як у Вінниці. Це бред пяного Їжака. Для виконання цих робіт одного мільйона не вистачить. Чи можливо приймуть Положення про участь міського населення у співфінансуванні будівництва фонтану?

LEON
01.07.2013 at 23:23

… в багатьох ресторанах нам завжди раді й безкоштовно можуть накрити обід.
За які це заслуги, можуть накрити обід? Прочитавши це інтервю виникає багато питань, як до васі так і до правоохоронних органів.

Гадина
01.07.2013 at 23:36

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

XXL
01.07.2013 at 23:45

Питання до бюджетників міста: “А скільки разів ви відпочивали в Анталії,за свою зарплатню?”.

LEON
02.07.2013 at 07:04

XXL 1.07.2013
Питання до бюджетників міста: “А скільки разів ви відпочивали в Анталії,за свою зарплатню?” Не забувайте, разом з дружиною. Вартість поїздкив 1600 доларів це ще не кінцеві витрати під час поїздки. А якщо врахувати , що поїздки здійснюються двічі на рік?)))

Чижик
02.07.2013 at 07:04

Звичайному спеціалісту відділу і нач. відділу. Відпускні + оздоровчі + може щось відклали (сумніваюсь)… На Одесу точно вистачить і це лиш на одного))).
Найближча Анатлія для більшості посадовців це село в межах нашого району.

жора
02.07.2013 at 07:42

Молодець мер! На тлі тотальних злиднів ,він має нахабство так пихато вести себе, і більше того дражнитись джипами, турціями і видно йому на думку людей начхати….

Небайдужий
02.07.2013 at 09:20

“На днях до мене прийшла гарна дівка з надутими ботоксом губами, так щебетала, що я аж повірив їй. А тоді так легенько почала натякати на хабар, але суму не називала. Хотіли дешевше купити приміщення в самому центрі міста. Та я навіть за мільйон доларів не хочу в тюрму. У мене дружина, двоє синів і троє онуків, хочу бути з ними.”———– Десь я таке вже чув…. О! Згадав! “Меня царицей соблазняли! Но не поддался я!” 😆

Небайдужий
02.07.2013 at 09:25

А ось ця заява, то повний перлодром: “— Рік тому одні відомі люди міста хотіли купити шматок землі. Цілий місяць до мене дзвонили, по ресторанах водили. Я не розумів, до чого це. А тоді мене попередили, що органи готують для мене хабар — півтора мільйона гривень.”…… Після її оприлюднення мер, як мінімум буде зобов’язаний дати відповіді на такі питання: 1. Назвати прізвища тих “відомих людей”. 2. Протягом якого часу його водили й безкоштовно годували в ресторанах. 3. В яких саме ресторанах? 4. Які прохання (чи вимоги) висувалися до мера за те, що його годували? 5. Що йому пропонували дати за право на викуп земельної ділянки в центрі міста? 6. Звідки йому стало відомо про те, що хабаря йому планували дати “органи” (я так розумію, йдеться про міліцію?). Тут для СБУ, прокуратури та Служби внутрішньої безпеки МВС непочатий край роботи 😉

Пронира
02.07.2013 at 09:47

П…ц, по іншому це не назвеш ))))))))))))))))

Пронира
02.07.2013 at 10:29

Журналюги 100% лаxають )))))))))))))))))

grab
02.07.2013 at 11:07

А тоді мене попередили, що органи готують для мене хабар — півтора мільйона гривень – Може, якби просив би мільйон, то здєлка состоялась без участі органів?))
Тісна співпраця із підприємцями – тепер це так називається ? Вони багато роблять для Хмільника -в багатьох ресторанах нам завжди раді й безкоштовно можуть накрити обід. О_о
Вони з Льоньой Космосом не родичі ?

Пронира
02.07.2013 at 11:09

Не родичі… колеги ))))

жора
02.07.2013 at 12:56

Золотий гусак відпочиває))))))))) васі потрібно присвоїти народного артиста за такі шоу. Можливо відправимо його громадою на Розсміши коміка, перше місце гарантовано))))))

Віталій
02.07.2013 at 13:17

Пропоную спочатку дочекатися завершення програми “Розсміши суддю”…))) Якщо я не помиляюся. то на 5 число призначено попереднє засідання у справі пані Карпенко…)))

Умка
02.07.2013 at 14:55

З якими скаргами люди звертаються найчастіше?

— У когось протік дах, там треба машину піску чи отсєву, там сусід залазить на територію.

Ото чули… Кому треба отсєва чи піску??? Всі до мера!!!

Пронира
02.07.2013 at 15:13

Журналюги реально опускають місто такими статтями. Їм смішно, а нам червоніти…(((

Умка
02.07.2013 at 15:38

Особливо допомагає тим у кого потік дах, особливо ОСББ.
Сміх тай годі))))))))))
Можливо вася і сам задумався “а що ж я зробив?”
туму що суттевого нічого, а вкрав багато і витратить ці бабки щоб відмазатись віп рравоохоронних органів, а можливо розрахується земельними ділянками…

Ramirez
02.07.2013 at 16:50

У когось протік дах ))) Насправді, це є приводом для того, щоби звертатись до лікаря, а не до мера.

LEON
02.07.2013 at 17:15

Інтервю напевно давав з бодуна , післс петіного весілля.

Пронира
02.07.2013 at 17:22

“…в багатьох ресторанах нам завжди раді й безкоштовно можуть накрити обід” Ага, вони і СЕС раді, і пожежникам, і мєнтам, і прокуратурі )) Не життя, а суцільна радість. Якби не стільки “радості”, то середньостатистичний українець цілком спокійно міг би відвідувати нормальні ресторани за нормальні гроші, а так вся “радість” має бути оплачена тим же кому дійсно раді в тому закладі)) Якщо б в цивілізованій країні випадково(!!!) дізнались про таку безкоштовну “радість” чиновника, то він, як мінімум, мав би звільнитись. Звісно, така специфіка сьогогодення, але для чого кричати про це на всі сторони?? В “ліxіє2 90-ті безкоштовно xряцали лише бандюки та рекетири )))

Пронира
02.07.2013 at 19:14

“А тоді мене попередили, що органи готують для мене хабар — півтора мільйона гривень…” Нікому не бажаю опинитись під прицілом правооxоронниx органів… Попередили – добре, людина не постраждала, але як про таке можна говорити на загал?? Ця заява засвідчує прямою мовою, що є певна ОЗГ, до якої вxодять також правооxоронці, що зливають інформацію. Якось брєдово виxодить.

Небайдужий
02.07.2013 at 19:40

Та ні… не з бодуна. Це Василя Пилиповича так понесло після зірваної сесії міськради 😉

LEON
02.07.2013 at 21:41

Понесло чи пронесло?)))Якщо понесло,так далеко занесло. Якщо пронесло, так об…ав всіх і вся. У всякому разі, якесь ненормальне явище у Василя Пилиповича.

Жека
02.07.2013 at 22:14

Не повірите, мені треба отсєву і піску і дах полагодити? Скільки ці послуги коштують? Як думаєте одного походу з мером в ресторан вистачить?

LEON
03.07.2013 at 08:15

…одні відомі люди міста… Цілий місяць… по ресторанах водили. Ось вам відповідь, вустами мера.

Сашко
03.07.2013 at 21:21

Але маємо мера ЖАХ ,потрібно виправити помилку.

Пронира
03.07.2013 at 21:46

Помилок не потрібно допускати…

жора
03.07.2013 at 22:08

Всі люди мають властивість помилятись. Головне вчасно її виправити, оту подвійну помилку! Такого тупого керівника ще світ не бачив, жах суцільний….

LEON
03.07.2013 at 22:29

…вирішив зробити ревізію відданих у користування земель. Створив комісію, яка працювала сім місяців. І тепер на основі того звіту мені висувають звинувачення люди, які землю роздавали і які її отримали.
Невдало проведена операція з нерухомістю.Оце лоханувся.)))

Олексій
18.07.2013 at 07:25

ГАНЬБА,
ГАНЬБА……

Віталій
07.08.2013 at 09:01

В своєму інтер’ю Василь Пилипович зазначив: “Рік тому одні відомі люди міста хотіли купити шматок землі. Цілий місяць до мене дзвонили, по ресторанах водили. Я не розумів, до чого це. А тоді мене попередили, що органи готують для мене хабар — півтора мільйона гривень. Зараз знову делегація з Харкова приїхала — хотять купити кінотеатр. На днях до мене прийшла гарна дівка з надутими ботоксом губами, так щебетала, що я аж повірив їй. А тоді так легенько почала натякати на хабар, але суму не називала. Хотіли дешевше купити приміщення в самому центрі міста…”. А ось що пропонує Мінюст http://tsn.ua/groshi/v-ukrayini-hochut-kidati-do-v-yaznici-navit-za-obicyanku-dati-habar-305550.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *