Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

25.09.2012

НЕ УХВАЛЮВАЛОСЯ, НЕ ПРОВОДИВСЯ, НЕ РОЗГЛЯДАВСЯ… так прокоментував ситуацію з встановленням пам’ятника Матері головний архітектор Хмільника

Сьогодні було отримано відповідь на запит на інформацію. стосовно наявності всіх необхідних рішень/дозволів/погоджень, щодо встановлення в Хмільнику пам’ятника Матері. Як виявилося, ЖОДНИХ НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ПРОСТО НЕМАЄ…

Як вже повідомлялося, на останньому черговому засіданні Хмільницької міської ради, депутати висловили невдоволення пам’ятником Матері, який було встановлено в Хмільнику за кошти братів Юрчишиних. На думку народних обранців варто було б порадитися з депутатським корпусом перед тим, як встановлювати пам’ятник.

В процесі обговорення цього питання було зазначено, що повноваження щодо надання дозволів належить не міській раді, а її виконавчому комітету і що всі необхідні рішення/дозволи/погодження були прийняті.

В свою чергу на Громадському Форумі Хмільниччини під цим матеріалом з’явилися коментарі, в яких читачі закидали міській владі, що пам’ятник встановлено без будь яких на те дозволів. Тобто виходить, що депутатів просто обманули…

Щоб перевірити ці закиди, фахівцями громадської організації «ПРАВО» було проаналізовано документи, якими органи влади в обов’язковому порядку мають керуватися під час встановлення пам’ятників. За результатами аналізу керівником громадської організації «ПРАВО» Віталієм Дорохом на імя міського голови було направлено запит на інформацію з проханням надати всі необхідні документи, які ОБОВЯЗКОВО мають бути в цьому випадку. За цим посиланням можна ознайомитися з самим запитом на інформацію:  http://pravongo.org/pamyatnyk-materi-zvkon-suvoryj-ale-tse-zakon-i-joho-varto-dotrymuvatysya-navit-pid-chas-vstanovlennya-pamyatnykiv/

Сьогодні було отримано відповідь. Виявляється, що процедуру було повністю проігноровано, а депутатів, з трибуни, під час сесії, справді просто обманули… ПАМЯТНИК ВСТАНОВЛЕНО БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ НА ТЕ ДОЗВОЛІВ/РІШЕНЬ/ПОГОДЖЕНЬ… Ні Хмільницька міська рада, ні її виконавчий комітет, жодних рішень, стосовно встановлення пам’ятника, НЕ ПРИЙМАЛИ… Пропонуємо увазі читачів Громадського форуму Хмільниччини сам текст відповіді:

21вересня 2012року16

на № ІЗ-42-Д  від   21.09.2012р

гр. Дороху В.В.

с. Голодьки

Хмільницького району

Вінницької області

22064

Вельмишановний Віталію Володимировичу!

За дорученням міського голови у відповідь на Ваш запит на інформацію від 18.09.2012 року повідомляю  про наступне:

Рішення про спорудження (створення) пам’ятника Матері, який встановлено поряд із районним Будинком культури, виконкомом Хмільницької міської ради не ухвалювалося.

Письмове клопотання від підприємства, установи, організації чи об’єднання громадян на спорудження пам’ятника Матері до виконавчого комітету міської ради не надходило.

Обґрунтування доцільності спорудження (створення) пам’ятника Матері по вулиці Леніна у місті Хмільнику  із відповідними висновками  управління культури та туризму Вінницької обласної державної адміністрації немає.

Погодження Хмільницькою міською радою та її виконавчим комітетом місця встановлення пам’ятника Матері, з урахуванням Генерального плану міста Хмільника, іншою містобудівною документацією немає.

Фінансово – економічного обґрунтування вартості спорудження (створення) пам’ятника Матері, із зазначенням відповідних  джерел фінансування немає.

Конкурс на кращу проектну пропозицію щодо пам’ятника Матері не проводився.

На містобудівній раді при управлінні містобудування та архітектури міської ради зазначений об’єкт не розглядався.

Комплексної державної експертизи даний об’єкт не проходив. Дозвільні документи на виконання будівельних робіт із встановлення пам’ятника Матері не надавались.

Поряд із цим, звертаю Вашу увагу на наступне:

До міської ради надійшло рішення 13 сесії Хмільницької районної ради 6 скликання від 27 липня 2012 року № 212 щодо надання погодження на встановлення на земельній ділянці районного Будинку культури по вул. Леніна 12, в м. Хмільнику пам’ятника, автором якого є скульптор Стукан Віктор Євграфович. Зазначена земельна ділянка перебуває на праві постійного користування районного Будинку культури згідно з державним актом від 04.02.2010 року, договору оренди   № 03100 600002.

Крім того, у червні 2012 року  до міського голови зверталися брати Юрчишини –  Петро Васильович та Микола Васильович, які виступили меценатами з виготовлення і встановлення цього елемента благоустрою – об’єкта монументального мистецтва.

Принагідно повідомляю, що роботи із встановлення цього об’єкта виконувались напередодні державних свят  – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, у стислі терміни та з метою недопущення незручностей для жителів і гостей міста. Рішення виконавчого комітету на той час не ухвалювалося через невизначеність повного об’єму робіт виконання благоустрою.

На разі, розпочато процес підготовки проекту рішення виконкому Хмільницької міської ради про погодження місця розміщення елементу благоустрою – об’єкта монументального мистецтва, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті міста.

Варто зважити і на те, що через відсутність відповідних фахівців в управлінні містобудування та архітектури міської ради на той час, зокрема головного архітектора міста, не були визначені межі з композиційної прив’язки та загальної реконструкції вул. Леніна, обмеженої з півдня річкою Південний Буг, з півночі вулицями 50-Річчя СРСР та Червоного Козацтва.

Найближчим часом буде остаточно визначено межі благоустрою вулиці Леніна.

З повагою, начальник управління містобудування та архітектури міської ради, головний архітектор міста А.М. Недашківський

P.S. Відповідно до статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. І жоден інший закон не встановлює, що ця норма може бути порушена, зважаючи на те, «що роботи із встановлення цього об’єкта виконувались напередодні державних свят  – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, у стислі терміни», або «через відсутність відповідних фахівців в управлінні містобудування та архітектури міської ради»… Тим більше не можна відверто обманювати ні депутатів, ні членів територіальної громади… ЗАКОН СУВОРИЙ, АЛЕ ЦЕ  – ЗАКОН…

24 Comments on “НЕ УХВАЛЮВАЛОСЯ, НЕ ПРОВОДИВСЯ, НЕ РОЗГЛЯДАВСЯ… так прокоментував ситуацію з встановленням пам’ятника Матері головний архітектор Хмільника

правдиченко
25.09.2012 at 20:04

Я думаю, що про цю статтю повинні дізнатись брати Юрчишині, які дружать з Мельничуком, або точніше Мельничук друже з ними. Адже, багато статтей на сайті друкується за вказівками і рекомендаціями  Мельничука (ненависного противника Грушка). І ця стаття, також, вийшла не без допомоги Володимира Івановича Мельничука. Якщо Юрчишини взнають про причетність Івановича, то буде йому не солодко. Після цього він точно не захоче знову йти в мери! Щоб не подумали, що я не долюбляю Мельничука. Я його поважаю, як високоінтелектуальну особистість, прекрасного оратора, але безпорядного хазяїна!!! Та не бути такій людині більше мером! А щодо Грушка, то йому потрібно робити менше таких помилок, які стосуються порушення законодавчих норм

Pandora
25.09.2012 at 20:05

А Вам це тільки і потрібно…напевно 5 днів будите смакувати.

Глеб
25.09.2012 at 20:11

🙂 Ай забегали-замекали! 🙂 Ай зацепило за живое! 🙂

Небайдужий
25.09.2012 at 21:27

Знесення за рахунок власника 🙂
Ось тільки, хто власник цієї потвори?…

Віталій
25.09.2012 at 21:32

Щось мені здається, що до знесення не дійде. Та й не для того я цей запит направляв. Тут питання честі та гідності: як депутатів – так і того, хто їм на вуха лапшу вішав…

хмільничанин
25.09.2012 at 22:02

Ну шо ж. цілком прогнозована відповідь. Бувший районний ветеринар навіть уявити собі не міг що питання встановлення памятників регулюються нормативними документами, що у органу місцевого самоврядування є на цей рахунок відповідні повноваження, районна рада вирішила … і в місті Хмільнику воздвигли монумент, завтра ще щось вирішат подібним чином і встановлять і … наче мер є із молодою камандою тільки він певно десь біля якоїсь котельні з лопатою в чей час вештатись буде. А Мельничук таки височенько керівну планку підняв, шо  всяким правдиченкам (любителям придивлятися на сонце через нинішню керівну дупу) так  він  і мариться, козні панімаєш влаштовує, мішає працювати. Не тужтися  шановні а то вже й так пів Хмільника обгадили.  Цей памятник це тільки квіточки, скоро інші ягідки полізуть, так шо неперемикайтеся… 

Ваван
26.09.2012 at 00:17

 А два магазина що будуються на “підтримку” місцевим підприємця перед будинками. Мабуть теж без усіляких погоджень, в супереч генеральному плану забудови міста.  Ось вам і ягідки.
Перетворили місто в “торгівельний центер”. Навколо одні “магазинчики”, “забігалоки”, “базари”.Скільки можна робити а потім думати і казати , “що так сталося і  не ми винні, це проєктанти щось напутали”.
 

Кьёче
26.09.2012 at 16:25

Прикро від того, у що нинішня міська влада перетворює місто. Наш мер дуже схожий на Яника.Той також “господарник”. Результат ідентичний — “квітнуть” і країна і місто.

Небайдужий
26.09.2012 at 17:16

Якщо Юрчишини взнають про причетність Івановича, то буде йому не солодко.

Пане Правдиченко, а можна в подробицях дізнатися про те, що брати Юрчишини роблять з тими, хто їм з якихось причин не подобається? Просто мені, як виборцю цікаво, що очікувати від Петра Васильовича, якщо він, не дай боже дізнається, що його хтось, наприклад, на виборах не підтримував, або дізнався про те, що він незаконно втулив в центрі міста нікому не потрібне пофарбоване “під бронзу” цементне “ізваяніє”? 😉

babaj
26.09.2012 at 20:03

цей пам*ятник сам виріс. я так щитаю. бо ви вже задовбали… 

Так Надо
26.09.2012 at 20:04

Просто мені, як виборцю цікаво, що очікувати від Петра Васильовича….
Пане Небайдужий, не сумнівайтеся, що до Юрчишиних дуже легко потрапити в немилість)))) і абсолютно точно ви підмітили, що вони ретельно вислідковують усіх своїх недоброзичливців, але що з ними роблять потім і мені цікаво)))) 

babaj
26.09.2012 at 20:53

вони їх сушать на старих своїх передвиборчих газєтах, а потім лузгають перед тілівізором
 

Віктор DOK
27.09.2012 at 20:21

хмільничанин 25.09.2012

“мер є із молодою камандою тільки він певно десь біля якоїсь котельні з лопатою в чей час вештатись буде; Не тужтися шановні а то вже й так пів Хмільника обгадили.”
1. Шановний, а Ви хоть раз ту лопату тримали у ручках, ге ??? )))
2. А лопату Мер тримає через те, що Ви, або такі як Ви у цьому місті все обгадили.

хмільничанин
27.09.2012 at 21:41

Глеб, що Ви там казали про забекало – замекало ? 
А в мене теж запитання – до невельми шановного Віктора  Дока – де і в яких кущах він сидів коли тут все загажували, чого не вийшов з лопатою та не прибрав після себе ж. Шо руці в”ялі чи головка бобо.
Я як і будь хто не цьому форумі як і  на будь якому іншому можу відреагувати відповідно на все те  на що буду ввважати за потрібне відреагувати, і не таким як ви мені вказувати.
А цьому меру потрібно  дійсно тільки  лопатою й працювати бо на більше, як показує практика, він не здатен.
Нагадати ще раз тему ? – НЕ УХВАЛЮВАЛОСЯ, НЕ ПРОВОДИВСЯ, НЕ РОЗГЛЯДАВСЯ,,, Про чию це плідну діяльність, вгадайте з трьох раз. 

Пронира
28.09.2012 at 23:50

Відповідь – шедевр… Посміxнуло))) Склалось двояке враження: 1) забили на все та на всіx; 2) почали каятись та говорити правду про розклад справ. Якщо п. 2, то радує, що настало прозріння! Але в даному випадку xвилює доля дуполизів (автоматично відпадає потреба в їx послугаx), а судячи з їx дій, дуполизання – це залежність на рівні підсвідомості!  Якщо ж п.1, то… традиційно. Більше сxиляюсь до п.1

Кьёче
29.09.2012 at 10:31

Читаючи новини вкотре пересвідчуюся, що регіоналівські метастази дедалі більше обплутують тіло нашого міста.

Віталій
29.09.2012 at 11:53

І в чому Ви вбачсаєте метастази регіоналівські? В самій новині чи в відповіді на запит?)))

Кьёче
29.09.2012 at 21:02

Звісно, я беру ситуацію в цілому. Незаконне встановлення “пам”ятника” — це один з багатьох фрагментів.

Віталій
29.09.2012 at 21:03

А які, на ваші думку, інші фрагменти?

Кьёче
29.09.2012 at 21:12

Факти я наводити не стану.Чи ви забули, що ми живемо в державі, якою керують бандити. Далі продовжувати, чи аналогію розумієте?

Віталій
29.09.2012 at 21:14

Та розумію, але не розумію. чого конкретно боїтеся Ви. Ви ж пишете під псевдо. Так що чого боятися7 Чи Ваші факти на стільки значущі, що ви підозрюєте, що Вас почнут вичисляти за Ай-Пі адресою?

Кьёче
29.09.2012 at 21:19

Так.Я боюся навіть пишучи під псевдо.Боюся тільки тому, що в мене є сім”я і діти.

Віталій
29.09.2012 at 21:21

Я навіть не збирався Вас за це засуджувати… Просто справді цікаво, що конкретно Ви маєте на увазі…

Пронира
14.10.2012 at 21:51

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *