Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.12.2012

«НЕГАЙНО ПРИВЕСТИ НАПОВНЮВАННІСТЬ КЛАСІВ У ВІДПОВІДНІСТЬ ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА…» рекомендувало обласне управління освіти міській владі

Управління освіти і науки Вінницької обладміністрації рекомендувало управлінню освіти Хмільницької міської ради негайно привести наповнюваність класів у школах Хмільника у відповідності до чинного законодавства та вжити заходи дисциплінарного впливу до винних осіб.

Такими стали результати перевірки звернення батьків школи №3 міста Хмільника, які звернулися до Генеральної прокуратури з проханням втрутитися в ситуацію щодо «оптимізації» класів в Хмільнику.

Управлінням освіти і науки Вінницької ОДА, спільно з управлінням освіти Хмільницької міської ради, провели перевірку і дійшли висновку, що справді мало місце порушення чинного законодавства, яке регламентує наповнюваність класів.

Наразі невідомі терміни, на протязі яких мають «привести наповнюваність класів у відповідності до чинного законодавства» та які саме особи будуть визнанні (чи призначені?) винними.

Також не відомо, чи стосуватиметься рекомендація обласного управління освіти та науки інших класів шкіл Хмільника. За інформацією, яку було надано управлінням освіти Хмільницької міської ради, в Хмільнику налічується кілька класів, які сформовані з грубим порушенням встановлених законодавством норм.

Станом на 9 серпня 2012 року це наступні класи:

Школа №1

Максимальна кількість учнів навчається в 5-в (33 учні)

Школа №2

Максимальна кількість учнів навчається в 5-а (37 учнів) та в 7-а (36 учнів)

Школа №3

Максимальна кількість учнів навчається в 5 класі (40 учнів), в 7 класі (на початку року 41 учень, зараз – 43 учні), 11 клас (36 учнів)

Школа №4

Максимальна кількість учнів навчається в 6-а класі (36 учнів) та в 6-б (35 учнів)

8 Comments on “«НЕГАЙНО ПРИВЕСТИ НАПОВНЮВАННІСТЬ КЛАСІВ У ВІДПОВІДНІСТЬ ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА…» рекомендувало обласне управління освіти міській владі

Пронира
13.12.2012 at 01:51

Логічно…

Небайдужий
13.12.2012 at 07:33

Логічно…

І законно 🙂

Наразі невідомі терміни, на протязі яких мають «привести наповнюваність класів у відповідності до чинного законодавства»

Ну чому ж “невідомо”. НЕГАЙНО означає- НЕГАЙНО 🙂 Тобто- закінчити півріччя, як є, а протягом зимових канікул привести кількість учнів у класах, наповнюваність яких перевищує кількість учнів, встановлену законом, до законних цифр 🙂
Подивимося, що цього разу Петя заспіває? 😉
 

Віталій
13.12.2012 at 09:26

Мені стало відомо, що батьків примушують підписувати заяви, начебто вони не проти того, щоб в класах навчалася така кількість дітей. Але навіщо? І кому потрібна така “розписка”? Як на мене, то жодного сенсу та юридичної сили така бамажка не матиме… Це все одно, що бути не проти введення в школах покарання розгами, бо моя дитина вредна…)))

Небайдужий
13.12.2012 at 10:26

Таке враження, що наші міські чиновники просто “нє в курсє”, що таке Закон і яку юридичну силу мають його норми. Повне невігластво…

Пронира
13.12.2012 at 15:10

Виникає питання в доцільності “негайного” дотримання закондавства посеред навчального року. На мою думку, це питання досить глибоке і варте окремого вивчення педагогами, псиxологами, батьками, посадовцями (бажано адекватними). Влітку з роздутими щоками погрались в “оптимізацію” , прийшла пі..дюліна з області взимку, знов пограються тими ж дітьми… А в дітей за три місяці дві зміни колективу та педагогів, а для багатьоx учнів – це СТРЕС. І ніxто з посадовців, директорів шкіл на такі “дрібнички” не звертає уваги. “Рабы живота своего”!!!

Небайдужий
13.12.2012 at 15:47

…для багатьоx учнів – це СТРЕС…

Так, стрес. Згоден. Але, на мою скромну думку, слід приводити усе у відповідність до вимог закону саме НЕГАЙНО і саме взимку. Влітку зміна колективу буде вдвічі сильнішим стресом аніж зараз з тієї причини, що процес адаптації дитини до поточного колективу буде вдвічі довшим. Набагато важче йти із колективу, який остаточно склався і в якому пробув більш тривалий термін, аніж із “свіжозформованого”. З аналогічних міркувань і зміна окремих педагогів також буде менш болісною, якщо провести її зараз, а не чекати літа, коли адаптація до нинішніх вчителів буде міцною.
Та й ціле “зайве” півріччя в переповнених класах явно не сприятиме підвищенню якості навчання. Негайне виконання рекомендацій однозначно буде менш болісним, аніж задавнення “хвороби” ще на одне навчальне півріччя.
Звичайно, цей процес не буде безболісним, але чим швидше хворобу лікують, тим менше вона завдає шкоди організму 🙂

Пронира
13.12.2012 at 15:57

Згоден…))

гріша
15.12.2012 at 15:36

цікаво мені побачити як петя себе буде дрючить?  бо тільки він в усьому винен. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *