Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.11.2015

НЕОБХІДНО ПІДСИЛИТИ ЕКОНОМІЧНИЙ БЛОК ТА БЛОК КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА – заявив міський голова Хмільника

Новый рисунокМіський голова Хмільника Сергій Редчик дав інтерв’ю газеті «33-й канал», де розповів про свої першочергові плани на посаді міського голови, а також про перспективи розвитку Хмільника.

Пропонуємо вашій увазі сам матеріал:

– Що маєте зробити в першу чергу як мер?

– Сьогодні для успішної діяльності мерії та виконкому треба оптимізувати управління та відділи. Необхідно підсилити економічний блок та блок комунального господарства й земельних відносин. Маємо активніше працювати над інноваціями в тепло- та енергозбереженні. Вже готуємо програми і проекти із розвитку різних галузей міста. Для цього нам треба провести серйозну роботу з кадрами у відповідних підрозділах, когось направити на стажування чи навчання. Бо нам дуже треба кадри, що володіють досвідом з написання грантових проектів, із залучення коштів з інвестиційних фондів. Адже місто ще «на вчора» потребувало інвестицій.

– А які перспективи має Хмільник як місто-курорт?

– На сьогодні наші санаторії, на жаль, не заповнені. В цьому винна як суспільно-політична, так і економічна ситуація в державі. А ще війна на Сході України… І у багатьох власників ділянок чи авторів нових курортних ідей по Хмільнику відсутня документація, як технічна, так і землевпорядна… А це не дає нам можливості повноцінно оголосити про залучення відповідних інвестицій та запросити інвесторів у цю традиційну для міста галузь. Тому моя мета як мера максимально прискорити відповідну підготовку і активно шукати всіх можливих інвесторів.

– Проблемою №1 у Хмільнику люди назвали стан доріг. Що ви будете робити з дорогами в місті?

– Згоден, що дорожні та тротуарні роботи у нас йдуть надзвичайно повільно. А проекти по двох основних дорогах сьогодні знаходяться в судових розглядах. Що ми можемо із цим зробити? Будемо готувати листи, клопотання для пришвидшення експертного висновку, а також просити суд оперативніше розглянути відповідну надзвичайно складну справу.

А загалом я вважаю, що, перш за все, по дорогах треба шукати альтернативні шляхи вирішення цієї проблеми. Бо якщо неможливо виконати капітальний ремонт, то маємо робити часткове асфальтування чи ямковий ремонт доріг. Окремо стоїть питання придбання міні-спецтехніки та створення позабюджетного фонду. Це все дасть змогу накопичити необхідні суми коштів на такі ремонти доріг та тротуарів. Люди в Хмільнику не повинні страждати через довготривалі тендери, чиєсь невміння, відсутність прогнозів чи бажання стелити новий асфальт.

– Скажіть, хто заблокував роботу виконкому на першій сесії?

– Я сподівався, що міська рада на своєму першому засіданні довірить мені право внести пропозиції по секретарю ради, заступниках міського голови та членів виконкому. І я маю на це законне право! Та, на жаль, я побачив, що вітер великої політики «задуває» здоровий глузд та інтереси громади декому із депутатів Хмільника. Адже 9 політичних сил, що увійшли до складу ради, поки що не можуть знайти порозуміння між собою. В чому причина? В тому, що депутати не працюють на загальний результат, на місто. І навпаки, кожен хоче відстояти власну партійну чи персональну позицію. Тому я бачу один вихід — провести з усіма перемовини і зібрати депкорпус в одне ціле. Як тільки ми згуртуємо робочу більшість, зберу позачергову сесію та будемо голосувати за призначення заступників та секретаря міської ради. Думаю, це буде дуже швидко.

(спілкувалася Юлія Шандра)

18 Comments on “НЕОБХІДНО ПІДСИЛИТИ ЕКОНОМІЧНИЙ БЛОК ТА БЛОК КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА – заявив міський голова Хмільника

777
18.11.2015 at 17:44

А вносити кандидатуру на посаду секретаря міської ради мороза, то здоровий глузд вітер не задуває?????

777
18.11.2015 at 17:45

Не встидно перед Шереметою?

Max Olyanich
18.11.2015 at 21:18

Дороги потрібно заново переробляти! а не робити так званий “ямковий” ремонт.

Виталий
19.11.2015 at 08:49

Дороги потрібно робити з нуля а то буде все так як раніше було а в загалі сказано не погано питання в тому чи буде все це виконано

смерть ворогам
19.11.2015 at 10:06

Сергій Борисович, все окреслене вами це добре, але це все робота не одного дня, можна сказати на перспективу, але в Хмільнику на сьогодні існує нагальна проблема пішохідних переходів.Мало не щотижня на переходах в транспортних пригодах травмуються люди, є смертельні випадки. Дорожня розмітка взагалі відсутня, не говорячи вже про освітлення.Дорожні знаки для водіїв не завжди видно, або вони зламані. Для вирішення цієї проблеми потрібно вже не такі й великі кошти, а для міста це буде швидко вирішено одну з нагальних проблем.

Вілія
19.11.2015 at 12:55

Елейне інтервю… чекає нас просто рай… Але … побачимо …

і шо?
19.11.2015 at 17:50

для 777 – а вам шо, Мороз в борщ нагадив?

777
19.11.2015 at 18:11

до і шо?
Гадити – це щоденна робота мороза.

777
19.11.2015 at 19:23

І його сутність!

Віктор
19.11.2015 at 20:09

“Адже 9 політичних сил, що увійшли до складу ради, поки що не можуть знайти порозуміння між собою. В чому причина?”
А причина в ТУПІЙ системі виборів! Це не мажоритарка! Це якесь каліцтво було, а не вибори!

Віталій
19.11.2015 at 20:12

Ну, всі хотіли відкритих списків))) Чого ж зараз нарікати?

Віктор
19.11.2015 at 20:22

Віталій, то не відкриті, так як втюхували у вуха людям, то реальна хе.ня, яку придумали партійні депи що в верхраді! І то все є підготовкою до наступних парламентських! І якщо все так пройде, як на місцевих, то піпець….

Віталій
19.11.2015 at 21:07

Вітя, це і є відкриті списки. Просто всі кричали, що вони потрібні і ніхто навіть не уявляв, що це таке на практиці. Як то кажуть: “Тепер їжте – хоч повилазьте!”.
А якщо серйозно, то в світі немає ідеальної виборчої системи. І пропорційна, і мажоритарна, і змішана, і відкриті списки, і закриті все одно мають як переваги – так і недоліки… і щоб не придумували “партійні депи що в верхраді” завжди будуть переможці та переможені, які нарікатимуть на систему, дибільних виборців чи ще якусь причину, що не дала їм стати депутатом…

Віктор
19.11.2015 at 21:36

Віталій, тобто ти за те, що куча округів залишилися без свого депутата (не тільки в місці а й селах), бо “відкриті списки”…?! Хто буде відстоювати їх інтереси? Депутати з інших сіл чи округів? Якщо ти віриш в це, то я ні!Система ТУПА!

Віктор
19.11.2015 at 21:38

І ще, Віталій, саме відкриті списки зробили те, що відбулося у Вінницькій облраді! Одні мандати купами здали, а інші, які навіть близько не проходили, але грошовиті, стали депутатами! Це нормально? Тобі досі подобається така спотворена мажоритарка?

Віталій
19.11.2015 at 21:44

Після виборів такого поняття, як округи, не залишилося. Вони потрібні лише для проведення виборів… І я за те, щоб взагалі не вживалося таке поняття, як “відстоювання чиїхось інтересів”. Мешканці самі повинні це робити через громадські організації, органи самоорганізації чи інші інституції. А депутат, незалежно від рівня, повинен приймати рішення не на користь округу, а на користь всього міста чи району. Бо, наприклад, районна рада не створена для відстоювання інтересів якогось конкретного села. Вона створення для вирішення СПІЛЬНИХ проблем всіх територіальних громад, що входять до складу цього району…

Віталій
19.11.2015 at 21:48

))) Вітя, це НЕ мажоритарка. Це пропорційна система з відкритими списками. А написати заяву і відмовитися від депутатства можна за будь якої системи))) Хіба не було такого після виборів в 2006 році? Хтось вімовився, хтось став депутатом)))

Зае - - ло !!!
20.11.2015 at 14:46

Д-а-а!, Хмільник чекає велике “Г-А-М-Н-О-Ш-О-У”, “новоприйдешній” на перших днях своєї каденції начинає нояти про війну на Cході, про вину як суспільно-політичної, так і економічної ситуація в державі, а як на рахунок того щоб затягнути пояски собі та свому майбутньому апарату, та спробувати навести лад в окремій та доволі не найбіднішій громаді області ! Успішна держава починається з успішних громад, на ниві яких зростає чесне та успішне, самодостатнє покоління людей, які в майбутньому виведуть країну на достойний рівень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *