Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.08.2016

НЕПРИЯЗНЬ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО ОДНОГО З ДЕПУТАТІВ ПРИЗВЕДЕ ДО ДОДАТКОВИХ ВИТРАТ ПЕНСІОНЕРКИ

БабцяНещодавно мешканка Хмільника Ошовська Н.В. звернулась до одного з депутатів з проханням посприяти у вирішенні проблеми, яка в неї виникла через непорозуміння. Громадянка вже сплатила значну суму за оренду земельної ділянки, якою вже рік користуються інші особи та просила терміново розірвати договір оренди, щоб не довелось сплачувати додаткові кошти з і так мізерної пенсії.  Та, міський голова відмовив у проханні депутату Хмільницької міської ради щодо розгляду заяви громадянки на найближчій сесії. Чим викликана така поведінка міського голови стосовно депутата не відомо, хоча, подібні звернення інших депутатів були прийняті до уваги. Так чи інакше, через міжусобні війни постраждала пенсіонерка і тепер буде думати, як їй на мізерну пенсію прожити, ще й частину віддати на оренду чужої земельної ділянки…

8 Comments on “НЕПРИЯЗНЬ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО ОДНОГО З ДЕПУТАТІВ ПРИЗВЕДЕ ДО ДОДАТКОВИХ ВИТРАТ ПЕНСІОНЕРКИ

Олена Черній
15.08.2016 at 21:41

Шкода людину! Редчик думає, що він царь і бог тут, нєугодниє депутати мають зрозуміти, що вони йому нєугодни… Сплатив би хоч раз зі свого кармана все до копійки і просидів би без хліба так, як через нього тепер людина, може і дійшов би до тями!

Анатолій
16.08.2016 at 06:46

By Олена Черній.
Я так розумію, що пані Ошовська Н.В. – ваша мама. То чому ж Ви не допомогли своїй мамі через свого секретаря Мороза?
Чи Вас з Морозом вистачає лише на те, щоб на форумі обливати брудом Редчика?)))

Олена Черній
16.08.2016 at 11:53

Шановний Анатолій! Я не ношу хабарі і не ходжу “рєшать”. Так що не треба мене по собі рівняти. Я роблю все тільки по закону і ніяк інакше. Привчили редчика рєшать з перших днів, тепер навіть працювати під його керівництвом ніхто не хоче. місто взагалі розвалиться і до влади вже не просто недовіра буде, а ненависть!

Анатолій
16.08.2016 at 12:00

By Олена Черній.
Чому ж ваш Мороз за півроку його не відучив?)))
Сам Мороз рєшал небойсь без хабарів?

Олена Черній
17.08.2016 at 18:49

Мороз, Мороз! Це що так сильно жаба давить чи що? Якщо відомі факти коли Мороз щось рішав, а тим більше з хабарями то факти в студію, а просто так аби шо небудь про Мороза написати то не варто сотрясать воздух. Реально вже закалібали зі своїми жабами!

Віталій
17.08.2016 at 19:52

Погоджуюся) Якщо є факти рішалова Мороза (за хабарі чи без хабарів) – в студію!))) А то справді якось по дурнуватому виглядає)))

Анатолій
17.08.2016 at 21:08

А до кого з депутатів ця неприязнь?

John
17.08.2016 at 21:51

Олена Черній, не мені Вас вчити, але в першу чергу Ви жінка, будьте толерантніші у висловлюваннях! І за що саме когось має душити жаба? Бо таких фактів реально немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *