Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.12.2012

НЕВЖЕ АРХІТЕКТУРНА ІНСПЕКЦІЯ НЕ ПОМІТИЛА КЛУМБ НА ДЗЕРЖИНСЬКОГО?

В одному рішенні Хмільницької міської ради, яке було затвердженно на останьому пленарному засіданні ради та яке стосувалося передачі видатків з реконструкції вулиці Дзержинського, в преамбулі до самого рішення знайшли наступне формулювання:

«…враховуючи декларацію про готовність цього об’єкта до експлуатації. зареєстровану інспекцією ДАБК у Вінницькій області…»…

Читачі Громадського форуму Хмільниччини пам’ятають перипетії, які розгорнулися навколо реконструкції вулиці Дзержинського, зокрема, що стосується клумб посеред дороги та можливості безпечного пересування по тротуарах.

Тоді міський голова Василь Грушко визнав, що «трошечки проектанти не допрацювали». Що ж сталося зараз? Клумби забрали? Помилку проектантів виправили? Чи сама декларація архітектурної інспекції ще не значить, що дорога прийнята в експлуатацію і її реконструкція відбулася без порушень будівельних норм? Прохання підказати, хто знає, а то ми заплуталися…

Варто також зазначити, що на реконструкцію дороги по вулиці Дзержинського було витраченотри мільйони чотириста тридцять три тисячі сто двадцять чотири гривні.

 

8 Comments on “НЕВЖЕ АРХІТЕКТУРНА ІНСПЕКЦІЯ НЕ ПОМІТИЛА КЛУМБ НА ДЗЕРЖИНСЬКОГО?

Небайдужий
08.12.2012 at 12:03

Прохання підказати, хто знає, а то ми заплуталися…

 
Одне з двох:
1. Подолян (або той, хто підписав Декларацію про готовність) “нюх потіряв”;
2. з Подоляном (або з тим, хто підписав Декларацію про готовність) “поділилися”.
Але в будь-якому випадку- Подолян (або той, хто підписав Декларацію про готовність) не впорався зі своїми посадовими обов’язками і тому на нього треба “катати тєлєгу” до вищих інстанцій.

Пронира
08.12.2012 at 12:44

В Новій Зеландії зрозуміли, що людина – істота не досконала вирішили готувати новиx спеціалістів http://topgir.com.ua/v-novoj-zelandii-sobaku-nauchili-vodit-avtomobil/ Xто знає, можливо з часом вони виxовають собаку-менеджера, собаку-інспектора або собаку-проектанта))))))

Совковий мозг
10.12.2012 at 14:23

які там проекти, так меру сподобалось він усе сам любе проектувати нащл їм ті архітектори, е ж Петя з його розумінням інженерно-будівельних креслень та естетичним смаком в сфері архітектурного дизайну, але з ігноруванням будівельних норматівів та вимог безпеки. Цих двох естетів від архітектури треба відсторонити по далі тому що їх фантазія може призвести до небажаних наслідків  

grab
10.12.2012 at 21:28

Хтось бачив як на Дзержинського водостоки поставили ? ))))) Водостоки вище рівня асфальту, вода в них не стікає ))) 

Віталій
10.12.2012 at 21:36

Бачили… Тільки фото не зробили))) я спочатку думав, що то так треба – буде ще один шар асфальту і буде все добре…))) Але ні…))) Воно й так “добре”…))) (передчуваю реакцію опонентів: “а що, краще, щоб ваащє не асфальтірувалося”? Одразу відповідаю: ні. не краще… Але роботи мають бути виконані передусім якісно, ане рівно-криво. аби живо…))))

громадянка
10.12.2012 at 23:51

І де шановні дописувачі на Дзержинського клумби. Їх не має, снігом замело. ))))) А декларацію про ввод в експлуатацію підписує тільки  замовник. Підписав і обєкт готовий. А інспекція тільки декларацію реєструє. Згідно порядку http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/461-2011-%D0%BF

Народ все бачить та пам"ятає
07.02.2013 at 11:57

Так хто ж всеж таки буде відповідати за введення цього об”єкта в експлуатацію, при тому, що відбулося  грубе порушенням норм проектування та  будівництва? Можливо  м. Чикотун хоче втікти від цієї відповідальності шляхом звільнення з роботи? Не тут то было!!! Сядуть усе!  

LEON
07.02.2013 at 16:55

Ви памятаєте кого за останні 20 років притягнули до криміналу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *