Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

19.01.2013

НЕВЖЕ ХМІЛЬНИЦЬКА МІСЬКА ВЛАДА ЗНОВУ ВДАЛАСЯ ДО САМОДІЯЛЬНОСТІ?

Такий висновок напрошується після ознайомлення з матеріалами, які стали результатом листування керівника громадської організації «ПРАВО» Віталія Дороха з міською та обласною владою.

Пропонуємо короткий перебіг подій…

В квітні 2012 року провалилася ініціатива затвердження проекту Державної програми економічного і соціального розвитку курорту державного значення Хмільник на 2013-2017 роки. Було порушено процедуру її розробки, причому міська влада Хмільника явно виходила за межі своїх повноважень. Депутатам Хмільницької міської ради тоді вистачило здорового глузду, щоб не затвердити проект держпрограми.

11 грудня в конференц-залі Хмільницької міської ради було проведено круглий стіл, під час якого було представлено проект Концепції Державної цільової програми економічного і соціального розвитку курорту державного значення Хмільник на 2014-2018 роки. Причому жодного слова не було сказано про те, хто на цей раз є ініціатором та розробником проекту Концепції, до якого терміну і куди можна надсилати пропозиції до проекту Концепції.

Пам’ятаючи про попередній негативний досвід затвердження Державної програми розвитку Хмільника, було надіслано запит міському голові, в якому пропонувалося дати відповідь на питання, хто на цей раз є ініціатором та розробником проекту Концепції державної програми. Було отримано відповідь, що розробником проекту Концепції, який обговорювали під час круглого столу, є Вінницька обласна державна адміністрація: img350

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після цього на ім’я губернатора Вінниччини Івана Мовчана було надіслано запит на інформацію, в якому пропонувалося надати наступну інформацію:

  1. Чи ініціювала Вінницька ОДА розробку проекту Концепції Державної цільової програми економічного і соціального розвитку курорту державного значення Хмільник на 2014-2018 роки? Якщо так, то прошу надати відповідне розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації або інший документ, виданий посадовими особами Вінницької ОДА, який це підтверджує;
  2. Прошу надати проект Концепції Державної цільової програми економічного і соціального розвитку курорту державного значення Хмільник на 2014-2018 роки;
  3. Прошу вказати, в яких офіційних засобах масової інформації (з зазначенням назви ЗМІ, а також дати на назви публікації) було опубліковано проект Концепції Державної цільової програми економічного і соціального розвитку курорту державного значення Хмільник на 2014-2018 роки.

Після цього було отримано відповідь, за підписом заступника голови Вінницької ОДА Любові Спірідонової, в який зазначалося, що Вінницька ОДА не є розпорядником інформації, яка зазначена в пунктах 2. та 3. Тобто виходило так, що ініціатор та розробник проекту Концепції не володіє інформацією про те, що ініціював та розробив:

В_дпов_дь_1-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після цього було отримано відповідь на питання, викладене в пункті 1:

В_дпов_дь_1(п.1)-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ознайомитися з відповідями на запити на інформацію, то виходить якась незрозуміла картина: Хмільницька влада стверджує, що ініціатором та розробником проекту Концепції державної програми є Вінницька ОДА… Вінницька ОДА не має самого проекту Концепції та не володіє інформацією, де було оприлюднено сам проект. До того ж не було надано жодного розпорядження голови ОДА про ініціювання розробки проекту Концепції, в якому б йшла мова про створення робочої групи з його розробки, оприлюднення самого проекту Концепції та вказаними термінами, до якого терміну і куди можна надсилати пропозиції громадськості до проекту Концепції.

Громадська організація «ПРАВО» має намір провести громадську експертизу діяльності Вінницької ОДА, метою якої буде оцінка діяльності Вінницької ОДА щодо ініціювання та розробки проекту Концепції Державної цільової програми економічного і соціального розвитку курорту державного значення Хмільник на 2014-2018 роки

9 Comments on “НЕВЖЕ ХМІЛЬНИЦЬКА МІСЬКА ВЛАДА ЗНОВУ ВДАЛАСЯ ДО САМОДІЯЛЬНОСТІ?

хмільничанин
21.01.2013 at 23:15

Пройдисвітів  гнати!!!

і шо?
22.01.2013 at 22:42

маю сумнів, що хтось може суттєве щось добавити до вже розробленої програми, хто б її не ініціював. невже в когось складається враження, що в програмі “забиті” пункти для виконання, що в розріз ідуть із законодавством, крім того,  жодна з раніше прийнятих програм не виконана в повному обсязі. причина одна – немає коштів. НЕМА І НЕ БУДЕ! то чи слід перейматися безглуздим нишпоренням-перепискою в пошуках нікому не потрібної істини. невже немає чим більше зайнятись ГО? може краще експертизу? тільки щоб громаді користь була, да так, щоб цю користь видно було, потрогати її можна було! а так, всі старання ховаються за гарними словами про проведення великої, копітливої роботи…

Віталій
22.01.2013 at 23:10

Ви справді хочете знати чому є важливим втручання громадськості саме на цьому етапі розробки Концепції? Чи в кінці кінців Ви запропонуєте нам не займатися херньою, а вийти з лопатами і посипати вулиці, щоб потім було що потрогати?))) Якщо варіант другий. то не думаю, що варто напрягатися. щоб пояснювати…)))

і шо?
23.01.2013 at 19:03

О – втручання громадськості! Конче необхідно, але в питаннях де дійсно є така необхідність.А як займатись дешевим популізмом, то краще вийти з лопатами і посипати вулиці.  

Віталій
23.01.2013 at 20:54

))) Маю питання: а хто має визначати необхідність втручання громадськості?)))

хмільничанин
23.01.2013 at 21:59

Віталій  Ви на правельному  шляху , а з лопатами  хай  лопатят  асвальт  вася  та  петя , вони  це  любляти і  в  той  час  коли  люди  йтимуть  з  роботи.

і шо?
25.01.2013 at 00:36

 Маю питання: а хто має визначати необхідність втручання громадськості?
громадськість!!!

Віталій
25.01.2013 at 00:40

І я точно такої ж думки… Так що ж Вам не подобається в цьому випадку?)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *