Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.04.2015

НЕВЖЕ МІСЬКА ВЛАДА ПРИКРИВАЄ САМОЧИННЕ БУДІВНИЦТВО?

imagesЧитачі Громадського форуму Хмільниччини пам’ятають матеріали, які описували ситуацію з будівництвом в Хмільнику храму Київського патріархату. Все зводилося до того, що вірянам не надали земельну ділянку для будівництва храму, і, як наслідок, вони не отримали необхідних дозволів на будівництво.

Не зважаючи на це, віряни розпочали будівництво і заклали фундамент майбутнього храму. Міська влада, а також державні контролюючі органи на цей факт жодним чином не відреагували.

Але нещодавно на Офіційному сайті міста Хмільника з’явилося оголошення від релігійної громади Київського патріархату з проханням надати благодійну допомогу на будівництво храму. Тобто оголошення з’явилося на офіційному сайті органу влади, який мав би відреагувати на самочинне будівництво.

Наразі невідомо, чи отримала релігійна громада всі документи та дозволи, які необхідні для будівництва храму. І якщо ні – то виходить, що міська влада, знаючи, що будівництво самочинне, закриває на це очі та заохочує хмільничан жертвувати на незаконне будівництво.

Зважаючи на ситуацію, пропонуємо представникам виконавчих органів міської влади, зокрема – головного архітектора міста пана Загнибороду, прокоментувати ситуацію з будівництвом храму Київського патріархату.

2 Comments on “НЕВЖЕ МІСЬКА ВЛАДА ПРИКРИВАЄ САМОЧИННЕ БУДІВНИЦТВО?

Пронира
29.04.2015 at 06:31

Та то хакери-прихожани ломанули сайт МР, і самі без дозволу розмістили оголошення…))

Небайдужий
29.04.2015 at 15:09

Ну, такі фокуси від наших міських очільників вже були. Пам’ятаєте Грушка, який майже три місяці власноручно ліпив капличку-одоробло на міському кладовищі, про що офіційний сайт розміщував у себе інформацію і також закликав усіх бажаючих жертвувати на це самочинне будівництво? А самочинний пам’ятник вікну-стіні-мамі?
Як каже наш мер: “Хто їх ті закони читає?” 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *