Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.06.2012

Невже справді все так погано з освітою в Хмільнику?

Ми вже повідомляли про те, що в коментарі газеті «33-й канал» начальник управління освіти Хмільницької міської ради Галина Коведа повідомила, що «у цьому році нам не вистачає 5 мільйонів гривень для того, щоб нормально забезпечити навчальний процес. У нас не передбачена заробітна плата для вчителів на грудень» http://pravongo.org/osvitnya-haluz-v-hmilnyku-perebuvaje-v-finansovij-kryzi/

Таким чином Галина Іванівна підняла завісу над таємницею необхідності «оптимізації» класів в місті Хмільнику.

На користь такого висновку свідчить її коментар, який вона дала вже «Газеті по-українськи». Зокрема Галина Коведа зазначила: «… Ідемо на такі кроки, бо на цей рік у нас дефіцитний бюджет, учителям не вистачає грошей на зарплату».

На думку Галини Іванівни «із фінансової точки зору місто більше не може собі дозволити навчальних класів, де б навчалися 18-20 дітей. Мерія вирішила оптимізувати мережу шкіл з метою економії…».

Зрозуміло, що економити кошти потрібно, але чи варта така економія здоров’я та успішності дітей, які, за задумом «оптимізаторів», мають або навчатися в переповнених класах, або переходити в інші школи. І перший, і другий варіант тягне за собою негативні наслідки… То чи винні діти, що на цей рік у нас дефіцитний бюджет і учителям не вистачає грошей на зарплату?

Нагадуємо, що батьки хмільницької школи №2 протестують проти «оптимізації» класів. Таке об’єднання може призвести до формування класу, у якому навчатимуться понад 40 учнів: http://pravongo.org/chy-zvilnytsya-dyrektor-hmilnytskoji-shkoly-2/

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *