Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

24.11.2014

НЕВЖЕ ТАКЕ МОЖЛИВО В ШКОЛАХ ХМІЛЬНИКА?

yak-namalyuvati-znakВ соціальних мережах розповсюджується відео, на якому відображено спілкування вчительки з одним з учнів.

В коментарях до відео користувачі зазначають, що мова йде про вчительку Хмільницької школи №2.

На самому відео вчителька підвищує голос на учня, називаючи його «дибілом» та «придурком».

Зважаючи на певний резонанс, який було спровоковано відеоматеріалом, вважаємо, що начальник управління освіти міської ради пані Галина Коведа та директор Хмільницької школи №2 Олександр Марчук мають дати офіційне роз’яснення щодо цього відео. 

75 Comments on “НЕВЖЕ ТАКЕ МОЖЛИВО В ШКОЛАХ ХМІЛЬНИКА?

Вася
24.11.2014 at 16:03

Спочатку вчителку планувалося звільнити з роботи,як кажуть в народі “без виходного пособия”, за таке рішення дві руки “ЗА”готова бала підняти пані Коведа. Але не тут то було. Після втручання окремих працівників міської ради все “пустили на тормозах” і пані Коведа попятилася назад як рак мотивуючи тим, що не потрібно виносити сміття з хати.

Alex
24.11.2014 at 16:31

Ця вчителька мало з інфарктом не лягла після відео.

Небайдужий
24.11.2014 at 16:47

А то дійсно була вчителька? Ви нічого не переплутали? Може то- прибиральниця? Шось воно інтелектом і лексиконом явно до педагога не дотягує….

Alex
24.11.2014 at 17:10

Хлопець, на якого вчителька кричала, син шишки з міської ради, і дуже розбещений. Він постійно зривав уроки, ну а цього разу зговорився з “операторшою” – і результат видно.
Далі вчительку викликали в міську раду, вона там вибачалася, і батько цього “невинного ягняти” сказав звільнити її по статті.
Ну а потім вчительці викликали швидку, вона хотіла накласти на себе руки…
Будем далі захищати всяких крутяків?

Віталій
24.11.2014 at 17:17

Згоден. Захищати потрібно не якихись там “крутяків”, а ДИТИНУ від посягання на її честь та гідність… Як не крути, але вчителька повелася негідно…

Alex
24.11.2014 at 17:21

Зараз діти дуже розумні стали. Слова їм не скажи, а самі на голову лізуть.

В вчителя не може бути честі і гідності?

khmelnik
24.11.2014 at 17:46

Різниці не мае миж в европу рухаемось відповідно і рівень викладача з сучасним підходом. Знаючи як діти поводят себе ,з диинства мій пацан вчився слів вибачте, перепрошою.ітд. і колиб вчителька вкоіла таке не повірив в басні щоіі вивели з себе, але насам перід це педагог який дае ми вже побаили приклад. Звільнити обовязково по статті щоб більш нікому не хотілось.

Alex
24.11.2014 at 17:55

Знаю випадок – хлопець стільцем голову вчителю розбив, бо той йому зауваження зробив. Батьки – адвокати, вибили з вчителя вибачення і грощову компенсацію, бо “довів учня”. Може і його вигнати по статті?

Шурик
24.11.2014 at 18:15

Как бы себя чувствовала эта учительница если б я встретил ее вечером когда темно и крикнул ей на ушко что она дебилка.

Віталій
24.11.2014 at 19:13

Alex, я переконаний, що в учителя також є честь та гідність… Але погодьтеся, що захищати їх вчитель має не у подібний спосіб… Чи не так?

невідомий
24.11.2014 at 19:20

кажуть це вчителька другої школи , відео я дивився , так звичайно вона себе вела не гідно, на відео Кузніцька .В .С викладач заруб.літератури, та обр.мистец, і можливо ше якісь другі уроки , те що я хочу вам сказати , де що, коли я навчався в тій самі школі , ця сама вчителька вже при мені в 2009 -10 роки таке чути від не були не дивно, дебіл і таке інше.

Алекс
24.11.2014 at 20:55

Вигнати 100%потрібно щей показово для інших, тай потрібно провести бесіду зі всіма іншими вчителями та вихователями, вонаш педагог і потрібно знаходити підхід до кажної дитини! Бо така ситуація спостерігається і в дошкільних закладах сам чув!

Наташа
24.11.2014 at 20:59

Ну то тоді це не дивно,ця “вчителька”,якщо так можна назвати,запам”яталась мені ще з 5-го класу.Прийшовши в наш клас на заміну,завдала написати твір “Як я провела літо”,в своїх десять років я написала рзповідь про зайчика ,але написала,що він був з сірими очима то вона на весь клас мене завстидала,обізвала дурною(при тому що я закінчила всі 9 класів відмінно) і сказала-“Козе понятно что у зайца не могут быть серые глаза”,поставивши двійку.Тепер 17 років по-тому мені прийшов вибір в яку школу відправити свою донечку,хоча друга школа і ближче і моя рідна школа,але дізнавшись ,що ця “вчителька ” ще працює там я відразу зробила вибір на користь іншої школи.Я розумію,що такі люди можуть бути і в інших школах,але моя дитяча образа залишилась в серці до цього часу. Можливо якби моя мама пішла в той час до директора,більше ніхто б з дітей не потрапив під її критику або вона б змінила свою поведінку.Отож Шановні Батьки і учні не терпіть не людського ставлення до себе таких горе-вчителів і молодці ,що відразу виносите це питання на людський розгляд!!!!І ніякому виправданню це все не підлягає.Хоча й кажуть ,що діти зараз на голову лізуть,у мому випадку це було1997 рр , і я промовчала,побоялась подальшого впливу на своє навчання,а МОВЧАТИ НЕ МОЖНА.І ще якщо Ви звернули увагу,за що вона обзивала учня…вона його використовувала у власних цілях(щоб допоміг її розставити числа занять),а потім ще й образила….Значить ми не перші,але думаю цей випадок буде останнім у практиці цього”вчителя”.

Людмила
24.11.2014 at 21:00

Про що ви говорите, яка Європа… Там за подібне вчителя посадили б за грати, а не просто звільнили по статті.
Те, що у педагога можуть бути свої проблеми, не повинно відбиватись на учнях у будь якому випадку.
Зі складними дітьми(по коментарях, хлопчик досить проблемний) треба навпаки ще більше уваги любові, педагогічних методик та навиків використовувати, а не гнів, роздратованість і ненормативну лексику.
У душі такої дитини в подібні моменти зароджується лише одне: “Виросту, стану багатим, владним і відімщу їй. Покажу хто “дибіл””.
З часом він все забуде… дитина ж, але підсвідомість збереже образу від жінки.
І в зрілому віці у нього два варіанти розвитку майбутнього, або принижувати, підкоряти жінок (колег, підлеглих), або потерпати від жіночої влади все життя, сприйнявши, що так і треба, бо “я ж дибіл” так сказала вчителька колись, а для дітей це авторитет, той хто пише інформацію як в свідомість, так і в підсвідомість.

Карпо
24.11.2014 at 21:10

Вигнати потрібно коведу, щоб іншим не повадно було)) а батько вчителю повинен шампанське виставити, вона ж його похвалила)) цікаво знати того батька можливо , вона погарячкувала))

Алекс
24.11.2014 at 21:23

Батьки потрібно звернутись в обласний відділ освіти, щоб надали розяснення щодо даної ситуації. Бо директор школи та нач.міського відділу освіти хочуть спустити все на тормозах – є інформація!!!

злючка
24.11.2014 at 21:36

а чому мовчить батько, не скаржиться, не виставляє притензій, не вимагає привселюдного вибачення?????????????? сам працює з дітьми, а тут власного захистити не може.

Romanyuk
25.11.2014 at 00:19

БЛА, БЛА, БЛА!!! І нічого більше! Цікаво було би НА КОЖНОГО З ВАС подивитися, як би до вас діти почали чіплятися і табуретками бити по голові)))) А то всі такі гуманісти та ТІПА ВИХОВАНІ В КРАЙ ЛЮДИ! Все про дітей піклуєтеся і таке інше! Чому ж ви тоді не бачите іншу сторону медалі? От сьогодні був в одному магазині і чув запитання 9-ти річної дитини (з-й клас) мамі “МАМА, А ШО ТАКЕ ПОРНО?” Його мама почервоніла відразу. І десь хвилину не знала що відповісти но потім запитала в дитини “А ДЕ ТИ ТАКЕ СЛОВО ПОЧУВ?” на що отримала ще більш приголомшливу відповідь “ОДНОКЛАСНИКИ ДИВЛЯТЬСЯ І МЕНІ ПОСОВЕТУВАЛИ ПОДИВИТИСЯ” І що з такими дітьми скажете робити?

Віталій
25.11.2014 at 00:29

Тут не з дітьми потрібно щось робити. Тут з батьками потрібно щось робити. По-перше – батьки мають знати, що відповісти на подібні питання… Тому що якщо це дитині не пояснить батько чи мати, то обовязково пояснить вулиця… По-друге – зараз існують спеціальні програми, які автоматично блокують доступ до “дорослих” сайтів… Тобто батьки, щоб убезпечити дітей від подібних проблем, самі мають подбати про дитячу безпеку в мережі інтернет… По-третє – має бути роз’яснювальна робота і в школі… Я знаю досить гарні практики, які запроваджено в окремих школах завдяки Міжнародній організації “Ла-Страда – Україна”… Ними розроблені спеціальні тренінги для дітей, які так і називаються – “Безпека дітей в інтернеті”…

Небайдужий
25.11.2014 at 00:50

Цивільний кодекс України:
Стаття 289. Право на особисту недоторканність
1. Фізична особа має право на особисту недоторканність.
2. Фізична особа не може бути піддана катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує її гідність, поводженню чи покаранню.
3. Фізичне покарання батьками (усиновлювачами), опікунами, піклувальниками, вихователями малолітніх, неповнолітніх дітей та підопічних не допускається.
У разі жорстокої, аморальної поведінки фізичної особи щодо іншої особи, яка є в безпорадному стані, застосовуються заходи, встановлені цим Кодексом та іншим законом.

Виходячи з цього, батьки того хлопчика мають право звернутися з цивільним позовом до тієї недовчительки про відшкодування моральної шкоди, завданої її аморальною поведінкою їхній дитині.
Заплатить з власної кишені, тоді зрозуміє, що хамити негарно 🙂 Ну і з роботи вигнати- то свята справа. Таким розумово і морально обмеженим істотам не місце в школі.

Пронира
25.11.2014 at 06:12

“Хлопець, на якого вчителька кричала, син шишки з міської ради…”
Посміхнулася ця фраза. А що таке “шишка” та ще й в хмр?

Jorik
25.11.2014 at 18:48

Я цю вчительку знаю з 5-го класу,так вона дещо “колоритна”.але без сарказму та злопам”ятства(як є деякі інші “хАрошенькі” вчителі) яка э правда-скаже прямо у вічі.Значить учень так вже її довів ! Можливо і різко,проте, справедливо.Зважаючи на те які зараз “продвинуті ” учні в школах-спробуйте поставити себе на її місце.Зараз пройшло після школи багато років,але ми часто згадуємо її крилаті фрази…

оце так
25.11.2014 at 19:29

ТАК, діти в теперішній час “прогресивні”, і вчителю важко впоратись з ними, але така поведінка лише ображає цю професію……якщо вчитель не може впоратись з дитиною для цього є практичні психологи у школах, які повинні працювати з проблемними учнями і надавати психологічні рекомендації вчителю у тих чи інших ситуаціях??????А що роблять психологи у школах????????

Козарлюга
25.11.2014 at 22:04

Біда нашої освіти в тому, що занижуючи планку дисципліни, ми руйнуємо саму систему освіти. Я засуджую обзивання учнів педагогом, але є одне але: діти в школу йдуть, щоб отримувати знання, дізнаватись щось нове, але 70% учнів йдуть туди точно не для цього. Багаті люди з усього світу віддають своїх чад як правило до дорогих шкіл з надзвичайно суворою дисципліною і вимогами, оскільки їм потрібно щоб їхні діти стали нормальними членами суспільства. А от чи щось добре виросте з хлопчика -героя постановочного відео, то я не впевнений. Освіту в нашій країні потрібно диверсифікувати:якісну -для тих хто хоче вчитися, і іншим 9-класів достатньо, а потім на завод. Відповідно і на педагогів менше коштів витрачатимемо, а в університети потраплять найкращі. Для інформації http://www.7ya.ru/article/Shkoly-pansiony-Anglii-tradicii-kachestvo-disciplina/, чи просто введіть в гугл, англійські школи-дисципліна, отримаєте багато цікавої інформації

Мегофон
25.11.2014 at 22:28

А, хтось може сказати скільки учнів у цьому класі? Випадково не 40? ЯКщо вчителька не може з ними вивести толк.

невідомий
25.11.2014 at 23:21

Ну хай і будуть там в тому класі 40 учнів , і що, толку вона не може вивести, так я нічого не говорю , так звичайно є такі діти що як кажуть виводять , но не треба себе так вести,як ця вчителька Кузніцька .В.С .. просто що я вам хочу сказати, при моїх тих роках, да я навчався в другій школі це вже 4 -5 років тому , та вона тоді себе так нахально вела, це я вам можу сказати 100 %… і тоді при покійному Бондарчуку .. очі закривали на такі витівки, то що говорити про цей час.
Я просто не розумію, як ще там робить та вчителька з дітьми , яка має на мою думку доносити, вчити дітей доброго і донести до них саме необхідне… )…а тут так дитину образливо називати Диб.. і таке інше ну це некрасиво .
в подальшому що я вам читачі цього форуму можу сказати,коли я навчався в одному з коледжів… був такий самий конфлікт .. вчителька принизувала студентів з моєї групи , так само ви дибіли, ви хто такі , ви прості студенти, що ви можете зробити, ви ніхто тут !!!!!! То це нормально ???… да… мені це не сподобалось я прийшов до директора і обяснив суть цього конфлітку… після цього до мене на перерві підходить куратор і говорить чого ти тут спориш… ви тут батькам таке наговарюєте … шо тяжко повірити і ти тут з своїми знаннями не довчишся.. !!!!!! (ОЦЕ ТАКІ В НАС В УКРАЇНІ ВЧИТЕЛІ)

Jorik
25.11.2014 at 23:38

Це не справа в Куницькі В.С -так вся система освіти(більшість вчителів такі самі,однак “на кому скрутиться,а на ній змололося).

XXL
26.11.2014 at 10:26

Давайте подивимось на клас з боку вчителя, чим під час уроку займається дитина яка знімає цей шедевр? Чому під час уроку телефон не в сумці, а на парті? І тут не вина вчителя, що батьки купили телефон за декілька тисяч грн. і дитина не випускає його з рук навіть у вісні. Чомусь ми батьки думаємо от піде дитина в школу там її всьому навчать, піде в армію там взагалі людиною зроблять, а навіщо тоді ми батьки? Не потрібно робити з мухи слона, фізичного насилля не було, а слово що пташка якби не відео то вже всі й забули б.

невідомий
26.11.2014 at 11:20

Да фізичного насилля не було , за то принижиння гідності, вона морально дитину подавила, це може в подальшому на психіку вплинути.

khmelnik
26.11.2014 at 11:28

Да-не вже вам рішати як поводитись в навчальному закладі, е правела поведінки й відповідальність вчитилів. Вам ні хто не заважае прийти в клас і подивитись на те як все відбуваеться. Як дитину виховали так вона себе веде, ні вибачте, ні дякую, за те що учень відповідатиме згідно правил поведінки. Вчитель відповідальний за поведінку учнів. І відповідальність нести повина за те що ми бачим.

Jorik
26.11.2014 at 11:57

А ЯКА Ж ТОДІ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ШКІЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ ТА ЕТИКИ ШКОЛЯРАМ ? ЗАРАЗ ЧИМАЛО ВИПАДКІВ,КОЛИ УЧЕНЬ МОЖЕ НА УРОЦІ ДОЗВОЛИТИ СОБІ НЕ ЦЕНЗУРНО ВИРАЖАТИСЬ- ТО ЇМ ЦЕ ДОЗВОЛЕНО(так може сказатии,що не кожен дорослий або вчитель знає ще таке слово)А ВЧИТЕЛЯ ЗА 2 СЛОВА МАЛО НЕ ЧЕТВЕРТУЮТЬ.

Пронира
26.11.2014 at 12:25

Читаю коментарі деяких чудіків і жах охоплює… Дитину, якою б вона не була, обзивають останніми словами, наносячи нещівний удар по дитячій психіці, а воно, одне з другим, пи…ть, що поведінка учнів незадовільна… Таке враження, що ці коментатори сміття не виносять з дому, а в голову його собі засипають.

Фома
26.11.2014 at 14:39

Шановні, з мого шкільного дитинства навскид з пам’яті 2 вчителі – гуманітарії, над якими знущалися діти 6-8 класів. То були дуже добрі, інтелігентні люди, які знали і дуже людили свої предмети, старались привити нам любов до них та знання. Одного такого до передінфарктного стану довели. Другий не витримав і звільнився. Деяких ігнорували як пусте місце. Були погрози. І не тільки. Це вже старші “діти”. Деякі вчителі тримали порядок прямим фізичним впливом. Рідко голіруч. Інструмент у кожного був свій. Ламані указки на головах – це норма. Один дуже шановний педагог ламав на головах олівці. Можливо, хто-небудь і вгадає, про кого йдеться. І я тих вчителів розумію. Лише одиниці з них могли тримати дисципліну жорсткою харизмою. Я пам’ятаю таких 3-4 людини. P.S. Прізвищ не пишу, деякі з них добре відомі у Хмільнику. А діти часто ще ті …

Тарас
26.11.2014 at 22:59

Деякі коментатори реально дивують. Не дуже шановні, яка різниця, як себе ведуть інші діти по відношенню до вчителів, чи навіть, як веде себе цей хлопчик в інших обставинах та ситуаціях. На відео чітко видно, що вчителька зривається на хлопця за те, що він якось не правильно їй продиктував числа з календаря. І судячи з того, як вона давала завдання дівчинці, яка вийшла на заміну хлопчику, мушу зробити висновок, що ця вчителька не знає базових принципів комунікації. Якщо дається завдання, а тим більше дитині, яка тільки формується як особистість і вчиться жити в цьому світі, то треба переконатись, що дитина правильно зрозуміла, що саме ти від неї хочеш, а не просто сказати “роби це”. Що ж стосується її лексики, то це не влазить в жодні рамки. І виявляється для неї це звична поведінка вже багато років, як стверджують в коментарях її колишні учні.

Romanyuk
27.11.2014 at 00:08

Улибнули коменти) Знаючи деяких дітей і те що вони роблять за межами своєї оселі! То мене дивують і улибають коментарі тих дописувачів! І ви ще пишете що треба починати з батьків??? НУ ТАК ПОЧНІТЬ З СЕБЕ! Бо по ваших дітях видно ЯКІ ВИ НАСПРАВДІ БАТЬКИ))))))))))))

настя
27.11.2014 at 16:34

Це дуже хороший педагог, наш клас її поважає і любить, хочеться,щоб і надалі вона працювала. Це мудра людина і просто так вона ніколи не образить!

настя
27.11.2014 at 16:36

Але чому вчительку з хімії ніхто не бачить? Та дійсно ображає дітей, обзиває їх баранами, та ще й б.є по голові

Jorik
27.11.2014 at 22:41

Ой да в нас з хімічкою теж капец був :ходили на додаткові до неї ВСІ.Хто не ходив- було не більше 5 балів (навіть якщо і вчили)

Небайдужий
27.11.2014 at 22:57

Якщо бажаєте, щоб громада говорила не лише про одну, а й про всіх інших горе-вчителів міста, зніміть їхні неподобства на свої мобільні телефони і викладіть відзняте відео в інтернет. Обговоримо 😉

настя
27.11.2014 at 23:45

як на мене, знімати відео це неправильно! По закону знімати когось і відправляти відео но можна

настя
28.11.2014 at 00:04

І ця вчителька не горе вчителька, а як я уже писала дуже хороша, і справедлива! Значить воно заслужило на те і я там сильного удару у цьому відео не бачила, легко вдарила його по руці, і сказала дебіл.І що? З цього вже потрібно таку трагедую робити?

Небайдужий
28.11.2014 at 00:04

Це по якому такому “закону” не можна? Нема такого закону. 100%. Знімайте сміливо і викладайте на загальне обговорення! Тоді точно кількість випадків вчительського бидлохамства в школах Хмільника меншиться в рази, а згодом і зовсім зникне.

Небайдужий
28.11.2014 at 00:05

Це не вчителька, а бидлота не на своєму місці. Нема чого її захищати.

настя
28.11.2014 at 00:05

Вона не бидло-вчителька!

настя
28.11.2014 at 00:09

Вона в мене викладала, і до всіх ставилась нормально!!! А це розбещене дитятко якогось там крутіка заслужило на це. Якщо і надалі таке буде продовжуватися нормальних вчителів зовсім не залишиться

Віталій
28.11.2014 at 00:13

Читаю коменти окремих дописувачів і диву даюся. Панове, ви в Європу хочете? Євромайдан вам там щось змінив? Свідомості у вас свокової не стало? З ватників смієтеся? Я просто в шоці. Ви уявляєте. щоб така ситуація сталася в якісь країні Євроспільноти? Де б була така вчителька? А в нас ще знаходяться індивіди, які сприймають це, як норму… Як казав класик: “Нам до Європи срать і срать…”.

Небайдужий
28.11.2014 at 00:24

Поясню на пальцях, чому ота особа є бидловчителькою.
Основне завдання школи- не напхати різноманітними (здебільшого непотрібними) знаннями голови дітей, а виховати освічених і самодостатніх громадян, котрі мають, зокрема, розвинене почуття власної гідності і поваги до гідності усіх інших людей.
Ось ця конкретна бидловчителька морально калічить дітей, виховуючи з них індивідів без честі й гідності, котрі як норму сприймають те, що їх принижують і навіть намагаються захистити хамовитого недопедагога. Такі індивіди в дорослому житті не здатні відстоювати власні права і задля досягнення своїх, здебільшого дрібних та меркантильних, цілей завжди готові терпіти приниження і носити хабарі направо і наліво. Саме такі індивіди з дикою радістю принижують своїх однолітків, хамлять старшим, а потім, подорослішавши калічать насильством своїх власних дітей і відкидають власну державу в розвитку до рівня дикого середньовіччя. Тримати в школах таких вчителів за рахунок нащих податків- моральний злочин проти суспільства. Я сплачую податки не для того, щоб за їхній рахунок існувало усіляке бидло, котре морально калічить моїх дітей.

Фома
28.11.2014 at 19:12

Цікаво, Небайдужий і Віталію, дуже цікаво. От один обізвав людину бидлотою. Бо платить податки. Другий судить про Європу. А у Європі, пане Віталію, є ювенальна юстиція. Знаєте, що воно таке? А це коли батьки відповідають за все, що витворяють їх діти, аж до позбавлення батьків права виховувати дитину, аж до відібрання дітей у батьків. У нас таке теж є, але тільки щодо п’яниць, наркоманів тощо. У нас батьки вважають, що вони працюють, платять податки (як Небайдужий), одягають і годують дітей, і на інше в них часу зазвичай не вистачає, їм школа зобов’язана дітей виховувати і навчати. А якщо у школі шпаненя доводить вчителя до серцевих нападів, Вам же не до цього. Відповідайте за своїх дітей.

Віталій
28.11.2014 at 19:20

Пане Фома. Я набагато більше знаю про ювенальну юстицію, ніж Ви уявляєте. Просто повірте на слово, а то мені якось незручно Вам тут це пояснювати. Більше того, в нас батьки також повністю відповідають за те, що витворяє дитина. Принаймні до досягнення дитиною повноліття.
Ще раз наголошую: якщо ми вже всі такі європейці, бігаємо по євромайданах, то і цінності в нас мають бути європейські. а не кінця 19 початку 20 століття, коли в школах дозволялися покарання розгами. Вчитель не повинен себе так вести – це аксіома для європейців. І якщо вже корчите з себе отих європейців, то хоча б трішки прочитайте про якісь там європейські цінності…

настя
28.11.2014 at 19:41

Хочу сказати, що вона навпаки давала те що потрібно і нічого лишнього! Вона незаслуговує на таке.

настя
28.11.2014 at 19:41

Ну це вообще, вже і Європу сюди вплутали

Віталій
28.11.2014 at 19:44

Перепрошую, а як же без Європи?))) Зараз без неї ніяк))) Всі ж себе європейцями вважають, а на повірку – ватніки ватніками…)))
Жарти жартами, але погодьтеся, якщо ми справді маємо намір будувати країну керуючись європейськими цінностями, то така поведінка, м’яко кажучи, трішки не вписується в європейські…

Jorik
28.11.2014 at 21:19

Якщо батьки не виховали-то і Європа мозгів не вставить!)

Віталій
28.11.2014 at 21:27

Ми тут не про виховання дитини, а про професійність вчителя…

1111
28.11.2014 at 23:39

Від професійності вчителя залежить виховання дитини

1111
28.11.2014 at 23:41

Небайдужий ст. 307 цивільного кодексу

Небайдужий
29.11.2014 at 00:21

1111, і що? Стаття 307 Цивільного кодексу забороняє знімати вчителя під час виконання ним своїх трудових (публічних) обов’язків? 😉 Там все в межах закону. Тому, любі діти, знімайте на телефони неподобства своїх недолугих вчителів, які вони вчиняють на роботі (вдома вчительок не знімайте, це заборонено) і викладайте їх на громадське обговорення, якщо бажаєте побороти вчительське хамство в школах міста!

Небайдужий
29.11.2014 at 00:39

І ще один цікавий момент. В Статті 307 Цивільного кодексу йдеться про порядок зйомки фізичної особи на фото- кіно- та відео- ПЛІВКУ, а про знімання на електронні носії інформації чи лазерні компакт-диски нічого не сказано. Так, що якщо ваш мобільний телефон не знімає на плівки, можете сміливо знімати ним кого завгодно, де завгодно і викладати відзняте куди завгодно 😉

Віталій
29.11.2014 at 00:47

І додати нічого…))) Як то кажуть: “Панове! Учітє матчасть!”)))

Тигриця
29.11.2014 at 03:29

Всім доброї ночі. Давненько я вже тут не була. Всіх коментарів я не читала ( чесно зізнатись – полінувалась), але суть дискусії зрозуміла. Хочу виразити і свою думку. Багато із дописувачів сказали, що проблема власне в дитині. Тут виникає питання, припустимо ( ну в найгіршому випадку) дитятко таки дійсно довело вчительку, ну і вона його вдарила. Може покалічила, може вбила. Виходить що винні батьки, і мабуть вони повинні їй ще заплатити штраф за незручності?
1. Професію вчителя обрала сама.
2. Знала (або здогадувалась), що терпіння перед усе в цій професії.
3. І найголовніше, діти в руках вчителів – це як чаша – кожен додає свою краплю, і від того що додасть – залежить майбутній смак.
P.S. Якщо до такого стану довела дитина, то чи не допускаєте ви, що можуть бути винні 2 сторони? І проблему варто вирішувати з обома?

1111
29.11.2014 at 09:39

Так любі дітки нічого не робіть в школі, а тільки ходіть з телефоном….. Брєд полнєйший..Небайдужий, ви думаєте що ви говорите?..я, звичайно, данного вчителя не виправдовую, та його вчинок вважаю жалившим, але в школі діти повинні навчатись, а не сидіти з телефоном на чеку і чекати поки вчитель щось не те скаже тай знімати.

XXL
29.11.2014 at 10:07

Даний инцидент наштовхує на думку, а чи не встановити в кожному класі камеру відеоспостереження. Це дисциплінувалоб як учнів так і вчителів , а батьки змоглиб через мережу Інтернет контролювати своїх чад і потім вносити корективи в їх виховання.

Небайдужий
29.11.2014 at 13:18

Відеонагляд (з відеозаписом)+ трансляція уроків он-лайн, щоб будь хто з батьків міг в будь-який момент подивитися, чим займається його дитина в школі, і наскільки якісно свою роботу виконують вчителі- чудова пропозиція, я вважаю. Її слід впроваджувати і якомога швидше. Разом з впровадженням в навчальний процес новітніх інформаційних технологій та різноманітних інновацій.
Ось, наприклад, американський ДУЖЕ позитивний досвід:
https://www.youtube.com/watch?v=NgaO-y-apdY&list=UUFzJjgVicCtFxJ5B0P_ei8A
але, це вже зовсім інша історія 🙂

Romanyuk
29.11.2014 at 13:24

Це все нагадує недалеке майбутнє з багатьох кінофільмів))) Де люди прагнуть максимально контролювати все! А потім зрозуміли що саме через таке втратили свої свободи)) “Враг Государства” з Вилом Смитом, Первиый Мститель-другая война” з Крисом Эвансом! В цих двох фільмах досить гарно описується про те як ми прагнемо все контролювати і в що то випливає! + Я так зрозумів Пан Віталій та Пан Небайдужий дали згоду на зйомки їх та їх сімей на телефони! І те як вони поводяться! Хтось ще бажає дати згоду свою на таке?

Карпо
29.11.2014 at 13:37

Ідея з камерами дійсно суперова! І ще хочу сказати що проблем у нас дійсно дуже багато, та сама хапуга коведуся, яка цупко тримається за свою посаду(як не гнобив її дрежанков) у неї ціль одна гроші. Рахую за те що сталось у другій школі, конкретно має нести відповідальність начальник відділу освіти, а то в нас звикли карати тих хто найменше винен(хоч я знаю ту вчительку з хорошої сторони, це не виправдовує її як педагога, але і дітки у нас відірви і викинь)У нас зазвичай Мер ніколи нічого не підписує, коведа не знає що відбувається у школах а всі потоки сходяться до них. В кінці покарають звичайного клерка і крапка! От блядство і коли воно закінчиться.? А закінчиться тоді коли при владі в місті будуть порядні люди, а не брехуни та злодії.

Jorik
29.11.2014 at 14:17

Чесно кажучи вся ця мафія розпочинається саме з пані Коведи.всі ці пбори “на нужди школи”і на”нужди класу” Коли я вчився багато на школу не потрібно було- в серпні покрасили підлогу і вікна, підправили стіни і все. а зараз на потреби школи здають від класу разом зі списком дітей ( і там вже Храповіцка знає хто з дітей не здав і робе свої висновки.Хіба міськрада не виділяє на школи кошти??? Можна подумати Коведа не в долі!?

1111
29.11.2014 at 20:48

А що хтось змушує здавати кошти? Ніхто не вправі заставити здавати кошти на нужди школи!!!!!

1111
29.11.2014 at 20:51

І якщо батьків це не влаштовує, чому всі мовчать? Адже таке відбувається у всіх навч. закладах.

Карпо
29.11.2014 at 22:14

Всіх “влаштовує” вася, але чомусь усі мовчать(( так і у школах та садочках побори та “пожертви” щоб коведі було що пожерти(( і там також мовчать. З приходом грушка наше місто дійсно живе в страху, але прийде час і тих всіх мерзотників буде притягнуто до відповідальності, нехай навіть не сумніваються!

1111
29.11.2014 at 22:32

А до чого тут Вася, можна подумати що таке відбувається лише в Хмільнику. “Наше місто живе в страху” Пан Карпо ви про який страх, просто дуже цікаво?

І то!
30.11.2014 at 23:31

Давайте її повісимо на площі щоб іншим повадно не було

Віталій
30.11.2014 at 23:50

Та навіщо ж так радикально? Хіба в Європі так роблять? Ми ж тут, тіпа. всі європейці… ))) Нє? Чи може все ж таки ватніки і до Європи нам срать і срать?))) Якщо так. то можна й на площі повісити)))

Карпо
01.12.2014 at 08:03

Повісити звісно ж ні, а от до в’язниці , це 100 відсотків . Усе те осине кубло потрібно розворушити та пересадити! А інакше як – “живемо по новому”. Потрібно жити чесно !!!!!

Небайдужий
01.12.2014 at 10:37

Та ну… “Повісити”, “посадити”… Не перегинайте палицю. Звільнити та й усе. Цілком достатньо.
Нехай собі людина далі займається, будь-чим. В тому числі може й приватною педагогічною практикою займатися. Без заробітку не залишиться. Адже, як я бачу, в Хмільнику є достатньо батьків та дітей, котрі не сприймають принизливе ставлення до них, як щось ненормальне. Ось нехай вони й платять таким вчителям з власної кишені, а з бюджету треба оплачувати роботу тим педагогам, котрі з повагою ставляться до своїх учнів і до своєї роботи. Хамовитим вчителям не місце в комунальних школах.

Влад
03.12.2014 at 21:23

Сам учень Валентини Святославівни, і хоча не заслужив у неї в свій час хорошої оцінки, відношусь до неї з повагою і вдячністю. Вчитель- профессіонал ! Доступно, легко проводить заняття, Любить свою справу. Не за хабарі і подачки допоможе будь-якому учньові досягти успіху, якщо тільки той хоче учитись. Учитель зі ” старої ” школи учителів, а не тих, хто прийшов в школу по хабарі і дарунки.
Ніхто з нас, її учнів мого покоління , тим кому уже за сорок, не тримає на неї зла за її , іноді , дошкульні речі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *