Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.04.2017

НЕВЖЕ В ХМІЛЬНИКУ ПОСАДОВЦІ МАЮТЬ ЧЛЕНІВ ГРОМАДИ ЗА ІДІОТІВ?

Нещодавно в Хмільнику прийняли ганебне рішення, яке, за прогнозами експертів громадської організації «ПРАВО», призведе до сплеску корупції під час здійснення закупівель за кошти міського бюджету.

Але, напевно для того, щоб «замилити» очі громаді, міський голова пообіцяв оприлюднювати всю інформацію про закупівлі на міському сайті.

Сказав – зробив. На офіційному сайті справді почала з’являтися інформація про закупівлі. Але! Чи справді можна вважати такий підхід до оприлюднення інформації про закупівлі наміром «забезпечити ефективне та прозоре здійснення закупівель, створити конкурентне середовище у сфері публічних закупівель, запобігти проявам корупції у цій сфері» (саме так розпочинається інформація про закупівлю, мова про яку піде далі).

Отже, виконавчий комітет міської ради оголосив закупівлю послуги перевезення на обласну акцію «Подорож у дитячий світ» до міжнародного дня сім’ї.

В самому оголошенні зазначається, що ця закупівля відбувається на виконання п.4.1 Міської комплексної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді м. Хмільника на 2016-2018 роки «Екскурсійні поїздки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей, обдарованих дітей, дітей учасників АТО до м. Києва, Вінниці та інших міст».

Далі в оголошенні зазначається, що предметні (!!!) цінові пропозиції варто надсилати на вказану адресу.

І все…

Жодної інформації немає ні про те, куди саме і кого саме мають перевозити, скільки разів потрібно буде здійснити подорож, яка вимога до транспортного засобу, коли саме потрібно буде здійснити перевезення тощо…

Також в оголошенні не вказано критерії оцінки цінових пропозицій, не зрозуміла сама процедура їх оцінки, коли буде оприлюднено результати і чи буде оприлюднено інформацію про тих, хто подав (якщо подадуть) цінові пропозиції.

Тепер виникає два питання:

  1. Панове посадовці, чи саме таке оприлюднення інформації ви вважаєте достатнім для того, щоб «забезпечити ефективне та прозоре здійснення закупівель, створити конкурентне середовище у сфері публічних закупівель, запобігти проявам корупції у цій сфері»?
  2. Чи справді ви маєте членів громади за ідіотів?

16 Comments on “НЕВЖЕ В ХМІЛЬНИКУ ПОСАДОВЦІ МАЮТЬ ЧЛЕНІВ ГРОМАДИ ЗА ІДІОТІВ?

Денис Житник
29.04.2017 at 20:27

Так що Демянюк буде приймати рішення про те хто ж буде перевізником, чи хтось інший, що залишиться в тіні, якими критеріями будуть керуватися при виборі перевізника? Обьява недолуга, хоча б списали з того що раніше на прозоро писали, але цеж навмисно, щоб вибрати кого треба за нечіткою процедурою, а точніше завдяки відсутності ціеі процедури. Короче посадовці ідіоти намагаються зробити ідіотів з членів громади, але ім це не вдасця. Сергій Борисович припиняйте вже цю бюрократичну клоунаду,не йдіть на поводу у загік, вони д вас обгаджують щоб потім всістися в крісло мера.

Стажор
29.04.2017 at 20:51

Через те, що деякі ледачі посадовці жалілись Редчику, що в них з цим прозоро багато мороки – він взяв і сказував межу 10 тис.
А виходить так, що через декількох ледачих посадовців і через рекомендації Загіки про невозможность швидко щось купити, бюджет втратить сотні тисяч гривень на завищених цінах.
Сергій Борисович – відкатайте ситуацію назад. Поки не пізно!

Денис Житник
29.04.2017 at 21:06

Назвіть прізвище цих ледачих посадовців, все через них, вони дали чудовий привід (…) корупціонерам проштовхувати скандальне рішення.

Стажор
29.04.2017 at 21:27

Члєни всіх тендерних комітетів).

Денис Житник
29.04.2017 at 21:36

Якщо знаете якими вони там рішеннями затверджені ці недолугі тендерні комітети скиньте посилання якщо не важко. От ці так званні члени зовсім обнагліли, мало того що негодні так як треба з прозоро розібратися, вони не хотять цього робити, але іх треба заставити і відмінити це рішення. Чому бюджет мае втрачати мільйони через ледачкуваті примхи кількох посадовців. Вони ж там толком нічого не роблять, нехай хочь з прозоро розберуться.

Денис Житник
30.04.2017 at 05:10

Ну от і ледача баликова, як член тендерного комітету написала службову записку.

@007@
30.04.2017 at 06:08

Демянюк дуже липкий на руку і хімічить шоб вкрасти)))його треба контролювати!!! Та й не тільки його там пів міської ради такої!!!!

Стажор
30.04.2017 at 07:25

В освіті є свій тендерний комітєт. Там голова комітєту – Коведа)))
Як вона тільки встигає і освітою керувати, і уроки вести, і тендери проводити???

Стажор
30.04.2017 at 07:45

Треба шоб цим ледачим умнікам чоловік з десять взяли і написали по десятку запитів на інформацію по тендерах, щоб надали купу копій, і так щотижня)
Щоб вони і вгору не могли глягути і жизнь медом їм не казалась)))
Тоді самі захочуть опустити назад планку до 10 000.

@007@
30.04.2017 at 08:36

Де мій коментар?

Олена Черній
30.04.2017 at 11:04

Да, грушку на редьку замінили, а кодло вишвирнути забули і виходить, що хрєн рєдькі нє слаще… пєчальбєда… зате, як стало нещодавно відомо, в виконкомівців принципова позиція щодо завищення порогу… напевно якусь вигоду від цього їм пообіцяли розпорядники коштів… ну, не тільки ж баликовій розпихати свої прогнивші ковбаси нашим дітям по баснословним цінам. Добре, що діти тої ковбаси і не бачать…

Денис Житник
30.04.2017 at 11:25

Якщо діти ковбаси баликовськоі не бачать, то куди ж вона пропадае?

Денис Житник
30.04.2017 at 22:06

От ці що такі хитрі вкрасти, але чомусь не гідні так як треба працювати у тому числі з прозоро, гнати іх поступово і замінювати свідомою молоддю…

Віталій
05.05.2017 at 15:25

Ідіотизм продовжується))) Знову те саме:
http://ekhmilnyk.gov.ua/archives/7114
і ще
http://ekhmilnyk.gov.ua/archives/7116

Кук
07.05.2017 at 21:40

Ці закупівлі потрібно контрооювати!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *