Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

12.01.2015

НЕВЖЕ В ХМІЛЬНИКУ ВСЕ Ж ТАКИ БУДЕ СТВОРЕНО ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

завантаженняПід час останньої сесії міської ради депутати затвердили програму розвитку підприємництва на 2015-2016 роки. Окрім інших заходів програмою передбачено створення в місті Центру підтримки та розвитку підприємництва. На це планується витратити аж 24 000 гривень – по 12 000 кожного року.

Варто зазначити, що в подібній програмі, яка реалізовувалася в 2012-2014 роках вже було передбачено створення такого Центру: з такою ініціативою виступила громадська організація «ПРАВО».

Але керівництво міста «зарізало» таку ідею, не зважаючи на потребу підприємницького середовища міста в його існуванні.

Наразі невідомо чи вдасться реалізувати ідею щодо створення Центру розвитку підприємництва в місті і чи не стане ця ідея черговим каменем спотикання між керівництвом міста та депутатським корпусом.

Щодо інших витрат з міського бюджету, які буде спрямовано на розвиток підприємництва, то варто відзначити наступні:

  • Висвітлення  в засобах масової інформації та на веб-сайті міської ради проектів регуляторних актів та нормативно-правових актів у сфері підприємництва – 10 000 гривень на рік;
  • Проведення навчання з основних засад  регуляторної політики та проведення антикорупційної експертизи проектів регуляторних актів – 5 000 гривень на рік;
  • Організація та проведення міських виставок та  ярмарків – 3 000 на рік;
  • Проведення професійних свят, таких як День підприємця, День автомобіліста тощо – 2 000 гривень на рік.

Також в програмі зазначено, що для «формування в суспільстві соціально-відповідального бізнесу, позитивного іміджу робітничих професій та підвищення соціального статусу робітника, формування активної життєвої позиції у молоді» будуть «проводити радіо- та телепрограми, ток-шоу, реаліті-шоу тощо». На це збираються витрачати по 4 000 гривень щороку.

3 Comments on “НЕВЖЕ В ХМІЛЬНИКУ ВСЕ Ж ТАКИ БУДЕ СТВОРЕНО ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Віталій
12.01.2015 at 09:24

МИ тут на офісі задумалися: а шо таке оті реаліті шоу і як вони, в цьому випадку, виглядатимуть…)
Ну, наприклад, можна буде когось відправити з “жучком” в мерію, щоб спробував отримати земельну діляночку… От де буде і реаліті, і шоу…))) А потім все це передати в прокуратуру… Тільки куди мають потратити оті 4 000 грн. в рік? Напевно на диктофон…)))

mesnik
12.01.2015 at 22:04

І підуть 10 тисяч кровних в копилку газети Я та місто. От і розвиток підприємництва по мерські.

Віталій
13.01.2015 at 00:51

До речі, на скільки я зрозумів, то на реалізацію цієї програми в бюджеті передбачено всього 10 000 гривень і то – на висвітлення регуляторної діяльності. От вам і весь розвиток)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *