Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

04.03.2015

НЕВЖЕ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВИЗНАВ СВОЮ ПОМИЛКУ?

mntscxux1qheХмільничани пам’ятають історію з підняттям вартості проїзду в маршрутках міста. Якщо коротко, то ситуація виглядає так: перевізники вимагали погодження вартості проїзду в 3,50 грн, і працівники міськради, замість того, щоб почати процедуру розгляду регуляторного акту, прийняли рішення з порушеннями закону, запевняючи всіх, що такі рішення не є регуляторними актами.

Було багато суперечок і навіть намірів скасувати ці незаконні рішення на сесії чи навіть через суд.

Але сьогодні виконком фактично визнав, що рішення попередні рішення є незаконними і під час підвищення вартості проїзду потрібно все ж таки дотримуватися отої ненависної регуляторної політики. Звітки таке припущення? А ось звідки: на Офіційному сайті оприлюднено рішення про внесення змін до річного плану регуляторної діяльності виконавчого комітету. Що ж пропонується змінити? А ось що: виконавчий комітет хоче доповнити свій план діяльності одним єдиним пунктом:

«Про погодження тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі в місті Хмільнику»…

Що це означає? А те, що в І півріччі виконавчий комітет має намір розглянути рішення про погодження нових тарифів на проїзд, але вже дотримуючись всіх необхідних регуляторних процедур. Таким чином визнаючи, що подібні рішення є регуляторними актами.

Виникає питання: невже члени виконкому вважають, що громада міста та депутати є просто бидлом, яке можна розводити, «як котят»? І може все ж таки варто під час сесії запитати тих, хто голосував за підняття вартості проїзду в незаконний спосіб: «а собствено – ПОЧЕМУ?»

2 Comments on “НЕВЖЕ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВИЗНАВ СВОЮ ПОМИЛКУ?

Пронира
04.03.2015 at 22:53

То це виконком трошечки помилився?))

Віталій
04.03.2015 at 22:56

Пане Колосінський! Члени виконкому! То хто ж помилився?)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *