Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.03.2013

НЕВЖЕ ЗА РЕМОНТ ЛІФТІВ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ ДВІЧІ?

00233998Таке питання турбує мешканців трьох багатоквартирних будинків в Хмільнику, ліфти яких потребують капітального ремонту. На їх думку, при розробленні проектно-кошторисної документації, роботи, які мали б бути виконані на підставі угоди з обслуговуючою організацією в рамках технічного обслуговування та поточного ремонту, фактично не проводилися на протязі тривалого часу, а потім були віднесені до капітального ремонту. Таким чином є підозра, що мешканці платили за ненадані послуги, а тепер від них вимагають внести ще й 30% вартості ремонту.

Це питання було винесене на розгляд громадської ради, яка рекомендувала виконавчому комітету Хмільницької міської ради наступне:

«Рекомендувати виконавчому комітету Хмільницької міської ради зобов’язати

управління ЖКГ та КВ міської ради проаналізувати ситуацію з виконанням договірних зобов’язань підрядника по обслуговуванню ліфтів в багатоквартирних будинках м. Хмільника за договорами, укладеними  між КП «Хмільницька ЖЕК» та ТОВ «Інвар-Вінн» за весь період їх співпраці.

Також виконавчому комітету Хмільницької міської ради пропонується надати громадській раді інформацію про те, в який спосіб обирався підрядник для проведення капітального ремонту ліфтів в м. Хмільнику протягом 2012-2013 рр..

7 Comments on “НЕВЖЕ ЗА РЕМОНТ ЛІФТІВ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ ДВІЧІ?

Небайдужий
30.03.2013 at 12:03

Думав, думав, думав… і ніяк не збагну, це вони настільки тупі, щоб так відкрито красти бюджетні кошти? Чи настільки впевнені в тому, що в “потрібний момент” прокурор прикриє їх своїм “могутнім кріслом”? Якось воно вже явно і нахабно виходить….

LEON
30.03.2013 at 15:11

Сфера ЖКГ в нашому місті це “Бермудський трикутник” в якому безслідно зникають кошти,не лише громадян, які розраховуються за так звані комунальні послуги, а особливо бюджетні кошти, від них і слід пропадає.

і шо?
30.03.2013 at 23:26

народ, слід розмежувати: Богу – Богове, а кесарю – кесареве.

Небайдужий
31.03.2013 at 00:07

це ви про що? Розшифруйте…..

Пронира
31.03.2013 at 00:43

Довіра виборців потрібна тому, кого обирають, а не призначають на виборну посаду…

Гадина
31.03.2013 at 17:35

потрібно звертатись у всі інстанції , куди тільки можна та не можна. Сюжет інтригуючий

LEON
31.03.2013 at 18:56

і шо? 30.03.2013
народ, слід розмежувати: Богу – Богове, а кесарю – кесареве

Мене вже починають дратувати такі коментарі окремих дописувачів, які свідомо відводять від обговорення основного питання. Питання дійсно важливе і болюче для мешканців міста. Відкрито крадуться кошти громадян владними структурами. Зрозумійте існують питання при обговоренні яких ми можемо в дружній формі посміятися один з одного,але існують питання про які необхідно криком кричати. Можливо люди дійсно чекають ділової поради. Непотрібно світитися на сайті, ми і так практично знаємо хто із нас на що здатний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *