Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.12.2019

НОВІ ПАРТНЕРИ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Громадська організація «ПРАВО» уклала Меморандум про співпрацю з Міждисциплінарним науково-освітнім центром протидії корупції, який діє на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» та представляє собою науково-дослідницький центр, який здійснює освітню, наукову та просвітницьку діяльність у сфері запобігання і протидії корупції.

Проект, в рамках якого відбуватиметься співпраця має назву «Зміцнення спроможностей регіональних/місцевих антикорупційних ГО в Україні»
В рамках цього проекту громадська організація «ПРАВО» отримає менторську допомогу в рамках трьох ключових напрямків:
1. Менторство: розробка інструкцій щодо загальної роботи організації, тижневе консультування; допомога в підготовці документів щодо політик, драфтів проектів і процедур для роботи з органами місцевого самоврядування; допомога з вирішенням конкретних потреб організації для підвищення якості експертизи.
2. Навчання (за бажанням): проходження сертифікаційної програми «Міждисциплінарні антикорупційні студії», а також магістерської програми «Антикорупційні студії» для підвищення професіоналізму й ефективності діяльності.
3. Мережування: зустрічі з локальними, регіональними, національними антикорупційними ГО та експертами у сфері протидії корупції для збільшення впливу та формування нових зв’язків для адвокації змін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *