Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.08.2010

Новини з сесії міської ради. Чи бути «громадському футболу» в Хмільнику?

5 липня відбулася (власне зараз відбувається) чергова сесія Хмільницької міської ради 5–го скликання. Про перебіг сесії та розглянуті питання всі зацікавленні зможуть прочитати на сайті міської ради. А ми хочемо повідомити про дію одного депутата, так як це так чи інакше стосується однієї теми ,яку жваво обговорюють на сайті.

Під час сесії, депутат міської ради Віктор Гричанюк, має намір звернутися з депутатським запитом на ім’я міського голови, щодо публікації в міськрайонній газеті «Життєві обрії», стосовно організації у місті Хмільнику тренувань молоді з футболу.

Паралельно Віктор Гричанюк звернувся до нас з пропозицією оприлюднити його депутатський запит на сторінках «Громадського форуму Хмільниччини». Що ми й робимо:

Міському uолові
Мельничуку В.І.

Депутатський запит
Шановний Володимире Івановичу!

В мене, як депутата міської ради, секретаря постійної комісії міської ради з питань духовного відродження, освіти, культури, молодіжної політики і спорту викликала занепокоєння стаття, розміщена в міськрайонній газеті «Життєві обрії» № 30 від 23 липня 2010 року під красномовною назвою «Корисна і потрібна справа».
В цій статті розповідається про організацію на міському стадіоні систематичних тренувань підлітків, які, як зазначено в публікації, «з початком кожного тренування пробігають на стадіоні від трьох до шести кругів, далі – розтяжки, фізичні навантаження і аж тоді – гра».
Зважаючи на те, що в Україні почастішали випадки смертності дітей під час фізичних навантажень на уроках фізкультури, на підставі вищевикладеного та керуючись Законом України „Про статус депутатів місцевих рад” прошу Вас вжити заходів щодо вияснення:
1. На підставі яких затверджених програм та планів здійснюються дані тренування.
2. Чи мають особи, згадані в статті, а саме: Сергій Романюк та Артем Трепалін, відповідну фахову підготовку, кваліфікацію для здійснення тренувального процесу із підлітками.
3. Чи здійснюється систематичне медичне обстеження підлітків на придатність до вищезгаданих навантажень.
4. Чи здійснюється відповідний медичний контроль за процесом тренувань.
5. Хто несе відповідальність за фізичне здоров’я підлітків, які беруть участь у тренуваннях.
Прошу розглянути даний запит та повідомити про результат мене, як депутата міської ради в 10 денний термін.

Депутат міської ради,
секретар постійної комісії міської ради
з питань духовного відродження, освіти,
культури, молодіжної політики і спорту Віктор Гричанюк

05 серпня 2010 року

Наразі підтримала міська рада депутатський запит Віктора Гричанюка…

63 Comments on “Новини з сесії міської ради. Чи бути «громадському футболу» в Хмільнику?

Віталій
06.08.2010 at 15:28

Вчора сесія підтримала депутатський запит Віктора Гричанюка, направивши його на розгляд… до спортивної школи…)))

Каралька
06.08.2010 at 16:17

Опа-ча… це виявляється неабиякий камінь в город одному із дописувачів цього сайту. Цікаво чи допоможуть у вирішенні цього питання його набуті знання та досвід?

Володимир Великий
08.08.2010 at 22:39

Не знаю що і як, але дане питання віднесли до директора спортивної школи. Тепер він повинен ним опікуватись!!!

Ester
09.08.2010 at 11:52

Як би були знання та досвід то цієї ситуації не виникло б.
Класно пацани пропіарилися:)

Віктор
09.08.2010 at 15:50

Перед тим як подати вищевикладений депзапит я провів консультацію з тренером ДЮСШ Сергієм Марєвичем. Сказати що він був обурений – це нічого не сказати.

Sheva
10.08.2010 at 16:11

І чим він був обурений?? тим , що під час своєї відпустки зявились люди, яким не байдужі наші діти…. або тим, що вони займаються з ними спортом….

А я обурений, тим що даний тренер ходив в баню з своїми вихованцями і розпивав з ними алкогольні напої!!!!!! чому даний факт ніхто не моніторив??? і ніхто не піднімав це питання?? а коли люди хочуть зробити добро, то їм всувають палки в колеса???

І ще одне питання конкретно до пана Віктора, ви, як Президент футбольної ліги м.Хмільника, взяли на себе організацію першості району з футболу, і лггічно,що несете відповідальність за здоровя гравців команд-учасниць!!!!!! Чи маєте ви довідки про стан здоровя усіх гравців???? Чи присутня машина швидкої допомоги на всіх іграх чемпіонату в тому числі у селах????? Чи проводився медогляд перед стартом турніру?????

R0m@Nuke
10.08.2010 at 20:24

Паны Каралька це не камынь в мій город і навіть не КАМІНЬЧИК!! це просто скоро вибори і людині треба підняти собі рейтинг! а то він просто засидівся трохи і треба показати що він хоть щось робить!

Пані Естер мені смішний ваш коментар вже через те що ви навіть не знаєте чи я цікавився цим питаням чи ні, а пишете такі речі! Я дізнавався про це у своїх друзів зі Львова як що комусь це дісно цікаво, хоча…. напевно не дуже цікаво!

Вище згаданий запит нічого не дасть! БО МИ НЕ Є ЗАРЕЕСТРОВАНИМ ФУТБОЛЬНИМ КЛУБОМ!!! Ми просто команда яка займається спортом та футболом ЗАРАДИ СВОГО ЗДОРОВ’Я ТА ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ ІНЬШИМИ ЛЮДЬМИ ТАКОГО ПРИКЛАДУ!!!

І пан Віктор знав що ми займаємося спортом вже досить давно і нічого не робив но коли він запропонував деяким гравцям з нашої команди перейти у його команду а коли йому було відмовлено то зявився такий запит!!! Тоді виникає питання ” Чи пан Віктор діє на підставі власних амбіцій, чи він просто хоче показати затурбованість спортом у нашому місті ” но знаючи його досить давно я більше зхильний до то що це більше власні амбіції а ніж переживання за підростаюче покоління!

Пане ШЕВА таке питання підняте не буде бо сам Презедент Примєр-ліги хмільника розпиває спиртні напої з неповнолітніми у своїй команді! А таке карається позбавленям волі до 3-х років навіщо самому собі шкодити!!!

Відповім на запитання пана Шеви НІЯКОЇ ШВИДКОЇ МАШИНИ ДОПОМОГИ НА ІГРАХ НЕ БУВАЄ! Бо були випадки що гравцям ломали ноги, руки, а швидка приїжала тільки через 20-30 хвилин після інцеденту!!! Я почикаю до 15 числа коли закінчиться термін розгляду цього запиту і сам подам деякі запити на імя міського голови що до пана Віктора Гричанюка!

Dreamer
10.08.2010 at 20:44

Пані Ester, таке враження, що ви на форумі тільки для того, щоб розладити ситуацію і виразити власну неприязнь до деяких дописувачів!!! Аж смішно, дешевий хід!!!

Sheva
10.08.2010 at 20:56

Було б цікаво почути відповідь пана Віктора

Ester
11.08.2010 at 07:33

Ха-ха-ха….:):):):)….

Віктор
11.08.2010 at 07:35

Романюк “почикай” побачимо що з цього вийде! Меньше потрібно було тобі піаритися в газеті, організатор великий. А перед тим як писати до міського голови спробуй почитати літературу з правопису української мови, може допоможе ))))).
Щодо запропонованим гравцям грати за мою команду, то Романюк ти жодного з них не виховав, бо то вже були підготовлені гравці. Тобто приписувати їх гру до своїх “тренерських здібностей” просто потрібно мати свіжу голову й бути відвертим.
Щодо виборів, то тут здається так як романюке піариться і виставляється ще ніхто не робив такого. Може на міського голову підеш???
Щодо медичного супроводу та “Чи маєте ви довідки про стан здоровя усіх гравців????” – поясню: ти ж чудово знаєш, що команди перед чемпіонатом подають заявковий лист де чорним по білому присутня віза лікаря навпроти кожного прізвища. І не потрібно забувати в Прем’єр-лізі грають 99 % повнолітніх людей, які частково відповідають за своє власне здоров’я і ніхто їх не вчить “футбольному мастерству по романюківські”. Доречі, щодо майтерності та досвіду гри у футбол Трепаліна Артема особисто я сумнівів НЕ МАЮ, просто напарник у нього “майстер клас”. Хай послухає як про його тренування відзиваються ті колишні гравці його “НЕ ЗАРЕЕСТРОВАНОГО ФУТБОЛЬНОГО КЛУБУ!!! Це так для уточнення!!!
Щодо розпивання відповім просто: романюк будеш писати всяку нісенітницю ще в суд попадеш за наклепи і там гано пропіаришся!
Sheva Ви задоволені відповіддю!?

Misis-iks
11.08.2010 at 07:52

Да-да. Романюка до суду! Ура-ура-ура.

Sheva
11.08.2010 at 12:18

Я почув відповідь тільки на допуск гравців до ігор від лікаря, а як щодо швидкої допомоги??? Впринципі, на рахунок чемпіонату в мене питань нема, бо сам там граю і про візу навпроти свого прізвища нічого не чув і медогляд не прогодив))) Все ж таки хочеться побачити запит на перевірку професійної придатності тренера ДЮСШ Сергія Марєвича, який розпивав зі своїми вихованцями спиртне в бані, адже це не етично і протизаконно, якшо вже зачіпати одних тим,шо вони займаються спортом з дітьми, так треба зачіпити професійних педагогів за те шо вони розбещують неповнолітніх!!! Чи не так пане Вікторе ???

Ester
11.08.2010 at 13:10

Опа, тепер до суду можна й пана Sheva за наклеп.

Sheva
11.08.2010 at 13:26

пане Ester, ви не переживайте , в мене є фото докази!!!!!!! це по-перше, по- друге до суду треба вже вас за те, шо зводите наклеп на мене!!!!!!!!!!!!! зрозуміло???

Віктор
11.08.2010 at 14:14

Насамперед давай Шева писати без псевдонімів – так принаймі буде чесніше. Тож давай напиши реальне ім’я та призвіще і тоді можна буде провірити “візу навпроти свого прізвища”

Sheva
11.08.2010 at 14:37

Мені всеодно є в мене та віза чи немає, просто всім ясно шо гравці ніякого медогляду перед початком чемпіонату не проходили….. але ще раз наголошую, першість району тут нідочого!!!!!!!! Просто трошки сумно через те, що люди взялися організувати в період літніх канікул тренування для всіх охочих безкоштовно, що людям не всеодно на нашу молодь, а ви подаєте запит завідомо знаючи, що у них немає медичних довідок, бо це звичайні хлопчаки з вулиці які прийшли на стадіон поганяти мяча, також ви знаєте шо у Сергія Романюка і Артема Трепаліна немає педагогічної освіти , проте ви хочете добитись шоб міська рада заборонила ці тренування і діти просто пішли у ввечері попити пива і викурити сигаретку, бо людям, які наважились з ними пограти у футбол заборонять це робити……. Все вище написане – це лірика… але випливає питання – навіщо це все потрібно?????

Віктор
11.08.2010 at 15:04

Пояснити без лірики? Немаю нічого проти вуличного футболу, бо саме із цієї ідеї, правда серед більш дорослих людей, виникла ота вся мережа футболів, що сьогодні існує. Тут тільки +. А де ж -? А мінус у тім, хто проводить ті тренування (про Артема я вже писав і щодо його здібностей не маю сумнівів) і як це подається людям. Спробую пояснити “люди взялися організувати в період літніх канікул тренування для всіх охочих безкоштовно, що людям не всеодно на нашу молодь” тут наче все гарно написано, але навіщо піаритись в газеті, тощо? А якби на дану статтю прямо відреагувала міжрайпрокуратура, якби Ви тоді закрутилися? Можливо я даю вам нагоду огранізувати все як слід, потрібна допомога – зверніться, без питань, чим зможу допоможу. І я переконаний, що питання буде вирішено позитивним чином. Тільки не потрібно всяку гадость кидати де попало (це прямо стосується Романюка), а потім хотіти підтримки!

Віталій
11.08.2010 at 15:08

Мені здається, що всі бажаючі зможуть “попити пивка” й після тренування… Але не зрозуміло інше: чому таке невдоволення від звичайного депутатського запиту? Мені не відомо, чи потрібні взагалі якісь дозволи, медичні довідки та інше для того, щоб займатися подібною діяльністю. До речі, про сам “вид діяльності”. В газеті, якщо мені не зраджує память, згадувалося про організацію саме тренувань, а не “просто прийшли пограти в футбол з молоддю”. Як на мене, це дві великі різниці…
Повертаючись власне до самого депутатського запиту, хочеться зазначити, що наразі не відомо, чи взагалі потрібні якісь дозволи-кваліфікації. Все, напевно, залежатиме від формулювання “пограти у футбол” чи “тренувати молодь”. В цьому конкретному випадку спортивна школа має дати відповідь на питання, що власне відбувається на стадіоні, а також, звичайно, про кваліфікацію та медогляд. Наслідком такого запиту ні в якому разі не може бути якась заборона. Просто рада має отримати відповіді на ці питання. Але якщо підозри пана Гричанюка підтвердяться і він звернеться після отримання відповіді до прокуратури, то тоді ці дії можуть мати непередбачуванні наслідки…

Sheva
11.08.2010 at 15:11

Ну на рахунок піару це вже треба питатися в пана Сергія, бо на мій погляд піару в тій статті немає…. з іншого боку так чи інакше у вашому запиті йдеться також про Артема Трепаліна, все ж таки його інтереси певним чином також задіваються…

на рахунок міжрайпрокуратури – я впевнений що працівники цієї установи читали цю статтю і відреагували на неї, але не так як ви, а так як більшість звчиайних людей – підтримали ініціативу Сергія та Артема…. з вашої позиції – я вбачаю реакцію прокуратури, яка могла б перевірити факт тренувань на незаконній основі цими громадянами дітей, і зразу ж завершила оперативні дії!!!!!!! а знаєте чому?? тому що немає складу злочину!!!!!!!!!

Віталій
11.08.2010 at 15:24

Все ж хотілося б почитати документи, які регламентують оргшанізацію фізичного виховання чи тренування. А то якось непереконливо…

Sheva
11.08.2010 at 15:32

а якщо їх не буде??? то щось зміниться??? діти самі виберуть ходити їм на так звані тренування чи ні??? на крайній випадок можна взяти у них свідчення і завершити всі суперечки раз і назавжди!!!!!! як ви вважаєте?

Віктор
11.08.2010 at 15:47

питання поставлю трішки в іншому ракурсі, ви хочете поставити все на правові рейки чи ні? і все ж таки визначіться це тренвання чи просто зібрались-пограли?

Віталій
11.08.2010 at 15:54

Звичайно, не зміниться нічого. Як грали так і будуть грати. Але мене цікавить правова сторона цієї справи.

Sheva
11.08.2010 at 18:09

це може називатись як завгодно… це все робиться для дітей

Dreamer
11.08.2010 at 18:27

Пане Вікторе, судячи з вашого повідомлення, то ви дуже погано знаєте пана Романюка!!! І щодо його правопису, було б добре, щоб ви звернули увагу на свій правопис, адже у вас теж помилок вистачає))
І ще, дуже цікаво, чому людині, яка хоче щось зробити для фізичного розвитку молоді, “обрізають крила”??? Невже краще просто сидіти і нічого не робити??? Як вам так не байдужа доля підростаючого покоління, чому ж ви не хочете свідомо допомогти Сергію та Артему??? Мета одна, але шляхи до її вирішення зовсім різні, і не завжди порядні, нажаль! (((

xavi
11.08.2010 at 21:08

sheva-найкращий-це все робиться для дітей
чи не так?

Віктор
12.08.2010 at 07:36

Dreamer, а ніхто про допомогу не звертався…

Ester
12.08.2010 at 07:48

Не дуже гарно прикривати свої незаконі дії аргументом, “що все робиться для дітей”. А Ви спробуйте організувати все в межах закону, походити по кабінетах, оформити папірі, щоб батькам було видно хто вдповідає за здоров’я їх дітей на стадіоні і тоді нехай щастить, я тільки за. Отоді це і буде для дітей. В даному випадку мене як матір не цікавить наскільки важкими для Вас будуть походеньки по різним інстанціям, мене більше цікавить результат. Я коли свого сина віддавала на тренування по футболу то проходив він і медогляд і заяви брали від батьків, причому від обох, і ще маса інших умовностей.

Сергій
12.08.2010 at 09:16

По-перше, я жодного разу не розпивав спиртні напої з неповнолітніми, тим паче в бані!
по-друге, якщо ви дуже великі тренера, то ви повинні знати що в баню я з дітьми ходив для їхнього оздоровлення і це було з дозволу директора ДЮСШ, який може підтвердити мої слова

Sheva
12.08.2010 at 09:37

пані Ester, зауважень від батьків не було!!!!! вони і діти тільки за!!!!!!!! якщо пограти з дітьми у футбол це незаконна дія, то ви нічого не розумієте у правознавастві… до речі який НПА чи закон , Сергій та Артем порушили??????? цього так ніхто і не написав……

Віталій
12.08.2010 at 10:52

Дуже сильно потішила теза, що пані Ester не розуміється на правознавстві. Що ж Ви, вельмишановна пані, дозволяєте собі такі “випади” по відношенню до хлопців? Тра спочатку хоча б прочитати щось з правознавства…))))))))))))))))))))))))))
А щодо порушення Сергієм та Артемом законодавства, то маю певні роздуми. Те, що зауважень від батьків не було – зовсім не показник. Просто нічого ще не сталося. Одному Богу тільки відомо, що було б, якби чиєсь чадо зламало б ніжку… А щодо власне порушень хлопцями законів, то тут в нагоді якраз і стане депутатський запит. Якщо відкинути всю лірику, то головна “функція” цього депутатського запиту якраз й полягає в визначенні законності такої діяльності. На мою думку, поки що не йдеться про будь-яку заборону. Якщо все законно, виконанні всі формальності (якщо вони взагалі в цьому випадку потрібні) то чому б не продовжувати цю справу? Тільки все ж варто визначитися: це “просто пограли у футбол”, чи все ж таки тренування…

Sheva
12.08.2010 at 13:49

пане Віталій, якби ця людина щось тямила в юриспруденції, то б не називала дії хлопців незаконнимим, тим більше , що факт порушення законодавства недоведений, я думаю вам відомом про таке юридичне явище, як презумція невинуватості. І хай пан Віктор, та тренери ДЮСШ і методист прийдуть на стадіон, і визначать чи це тренувння чи ні… якшо звичайно у них ще будуть якісь претензії

Віталій
12.08.2010 at 14:03

Приємно, що обговорення набирає більш фахового рівня. Звичайно нам відомо, що таке “презумція невинуватості”))). Ви трішки неуважно читаєте мої коментарі. Я, наскільки мені не зраджує память, посилався на статтю в газеті, в якій вказано, що це саме ТРЕНУВАННЯ… Напевно саме це обурило нашого шанованого депутата. Якби було б написано “просто грають в футбол”, то, думаю, реакція була б не такою категоричною…
Давайте проведемо для пані Ester якийсь тренінг!!! Чи з держави і права, чи з вступу до прав людини для молоді…

Sheva
12.08.2010 at 14:10

до вас пане Віталій претензій не маю, бо у вас одні з найбільш ліберальніших постів на форумі, просто одна справа опікуватись молоддю, а інша справа вставляти палки в колеса через те, що мовляв Романюк пропіарився. На жаль в мене немає фахової освіти, щоб приймати участь у тренінгах як викладач…

Віталій
12.08.2010 at 14:19

Млжливо я Вас засмучу, але така освіта є в пані Ester. Вона спочатку закінчила технікум за спеціальністю “Правознавство”, потім університет, за спеціальністю “правознавство”. Окрім цього, вона має спеціальну підготовку щодо дотримання прав людини і дітей зокрема. Це програми Української гельсінської спілки з прав людини “Розуміємо права людини”, а також тренерська підготовка в рамках подібно програми за сприяння УГСПЛ та Норвежськго фонду з прав людини…))). До речі, пані Ester працює в службі у справах дітей Хмільнцької міської ради, що зобовязує її здійснювати постійний супровід справ, що стосуються захисту прав дітей у суді…)))

Sheva
12.08.2010 at 14:30

по її коментарям я не можу зазначити що в неї присутній диплом правознавця. Ну і все інше відноситься суто прав дітей, але знаєте щось не видно ніяких скарг і утисків їхніх прав, якщо вони є , то я не бачу доказів, а голослівні обвинувачення, можна почути на базарі….

Віктор
12.08.2010 at 14:41

Шановний шанувальник Шеви, ви намагаєтесь кинути в мій город камінець висловами “якби ця людина щось тямила в юриспруденції, то б не називала дії хлопців незаконнимим, тим більше , що факт порушення законодавства недоведений, я думаю вам відомом про таке юридичне явище, як презумція невинуватості” Даремно це Ви робите, я вже писав для тебе в різних твоїх формах тіпа Sheva та Dreamer тощо НІХТО ПРО ДОПОМОГУ НЕ ЗВЕРТАВСЯ… Невже хлопці хочете прокуроського втручання? Піаримся далі чи працюємо нормально і в правовому полі?

Віктор
12.08.2010 at 14:43

чи це ВЕЛИКИЙ Шева пише про Ester???

Віктор
12.08.2010 at 14:48

щодо її “”тями в юриспруденції, то б не називала дії хлопців незаконнимим, тим більше , що факт порушення законодавства недоведений, я думаю вам відомом про таке юридичне явище, як презумція невинуватості?????

Віктор
12.08.2010 at 15:20

а тим часом прийшла відповідь від ДЮСШ:
На Ваш депутатський запит, ставимо до відома про те, що Артем Трепалін та Сергій Романюк в Хмільницькій ДЮСШ не працюють.
Як видно із статті “Корисна і потрібна справа”, вони (Артем Трепалін та Сергій Романюк) отримають підтримку і позитивні відгуки від начальника відділу з питань фізичної культури і спорту Явіжена А.С.
Зваюжачи на це, вважаю за потрібне, поінформувати з цього приводу Ядвіжена А.С., і на питання, яке Ви поставили в депутатському запиті, він може дати Вам більш вичерпну інформацію.

Якою буде наразі моя реакція як Ви думаєте?

R0m@Nuke
12.08.2010 at 15:38

не вже застрелишся?? ))))))))))))))))))))))))))))))

Sheva
12.08.2010 at 16:20

1) це була відповідь для Ester!!!!!!!!
2) пане Віктор , якщо маєте можливість, то зробіть прокурорське втручання, попозорьтесь далі,якшо вам ще не набридло.

Volkswagen
13.08.2010 at 10:37

100 відсотків

Ester
13.08.2010 at 11:51

Стаття 5. Громадські засади у сфері фізичної
культури і спорту

Фізкультурний рух в Україні спирається на різнобічну
діяльність громадських організацій фізкультурно-спортивної
спрямованості.
Первинною ланкою самодіяльної організації фізкультурного руху
є колективи фізкультури на підприємствах, в установах,
організаціях, що об’єднують на засадах добровільності громадян за
їх інтересами у фізкультурно-спортивному русі.
Громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості
(добровільні спортивні товариства, спортивні федерації, клуби
тощо).
ВИ Є НІХТО З ВИЩЕПЕРЕРАХОВАНОГО.

Стаття 37. Дотримання правил безпеки, охорони здоров’я,
честі і гідності громадян при проведенні занять
фізичною культурою та спортивних заходів
…..Адміністрація фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд та організатор спортивного заходу або занять фізичною культурою
забезпечують належне обладнання місць проведення
фізкультурно-спортивних занять і змагань відповідно до правил їх
проведення, вимог техніки безпеки, санітарно-гігієнічних,
екологічних та інших державних вимог і несуть відповідальність,
встановлену законодавством України, за шкоду, заподіяну здоров’ю
глядачів та осіб, які займаються в них фізичною культурою і
спортом……
У ВАС Є ЗАТВЕРДЖЕНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ КОМПЕТЕНТНИМИ ОРГАНАМИ, ВИМОГИ ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ, САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНІ, ЕКОЛОГІЧНІ ВИМОГИ, ЗАТВЕРДЖЕНО ОСОБУ,ЯКА ВІДПОВІДАЄ ЗА ШКОДУ, ЗАПОДІЯНУ ЗДОРОВЮ ОСІБ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ НА ТРЕНУВАННЯХ….ЗНАЮ ЩО НЕМАЄ.

Стаття 27-1. Ліцензування фізкультурно-оздоровчої та
спортивної діяльності

Діяльність, пов’язана з організацією та проведенням
спортивних занять професіоналів та любителів спорту, а також
діяльність з підготовки спортсменів до змагань з різних видів
спорту, визнаних в Україні, провадиться на підставі ліцензії, яка
видається в порядку, встановленому законодавством.

А ЛІЦЕНЗІЯ?

Я ЗІ СПОКІЙНОЮ ДУШЕЮ МОЖУ СКАЗАТИ ЩО ДІЯЛЬНІСТЬ ХЛОПЦІВ НЕПРАВОМІРНА ЧИ НЕЗАКОННА, ЯК ВАМ БІЛЬШЕ ДО ВПОДОБИ.

Sheva
13.08.2010 at 14:20

Я з вами згоден!!!! Діяльність хлопців незаконна!!!!! От тільки , доведіть, що вони займаються цією діяльністю… У вас крім газетної публікації нічого немає, прийдете на тренування, а вам у відповідь : ” Ми просто прийшли пограти у футбол ” – і що ви далі будете робити, якщо вам ці ж самі діти, права яких ви захищаєте , скажуть в очі,що вам тут не місце….

Віктор
13.08.2010 at 14:50

Ніхто стрілятися не буде і тобі не раджу цього робити.
Хочете далі тренувати дітей без дозволів? Тренуйте на свій страх і ризик, тільки не потрібно з цього робити щось екстраординарне іне повторне, бо тоді стає зрозумілим справжня сторона цих тренувань, чи як ви їх там називаєте

Sheva
13.08.2010 at 15:04

пане Віктор, скажіть будь-ласка , а хто саме з цього робить щось естранеординарне??? і яка ж сторонеа цих тренувань стає зрозуміла??? невже ви вважаєте, що Артем Трепалін займається з дітьми через те що хоче добитись визнання???? Знайте, є на світі ще люди , які можуть щось зробити безкорисливо, якщо вам відомо що це таке…..

Віктор
13.08.2010 at 15:08

Слухай Тьома, я тобі вже писав: Доречі, щодо майтерності та досвіду гри у футбол Трепаліна Артема особисто я сумнівів НЕ МАЮ. Досить уже цієї переписки.

Sheva
13.08.2010 at 15:11

у вашому запиті імя Артем Трепалін вживається…

Віктор
13.08.2010 at 15:17

А як можна було інакше, чи приписати все йому? Пропіарити ще й так?

Sheva
13.08.2010 at 15:20

знаєте, складається враження, що ви подали цей запит не для того, щоб прослідкувати в яких умовах тренуються діти, а тільки через те щоб Романюку все споганити… щодо пана Сергія мені абсолютно всеодно, а ось навіщо було чіпати Артема і команду, цього я не розумію… по вашим словам тільки через те, щоб Романюку було не так солодко…

Віктор
13.08.2010 at 15:23

кожен має право на трактування того чи іншого в міру свого бачення, чи бажання бачити так чи інакше…

Sheva
13.08.2010 at 15:26

через те я у вас і запитаю, щоб отримати точну відповідь на свої передбачення

Віктор
13.08.2010 at 15:33

краще напиши чия це була ідея написати в газету?

Sheva
13.08.2010 at 15:35

спитайте в пана Романюка, я такою інформацією не володію

Віктор
13.08.2010 at 15:39

от і відповідь на ваше попереднє питання, до нових зустрічей на футбольному полі

Sheva
13.08.2010 at 15:47

короче, ви ні на одне питання толком не відповіли… до нових зустрічей на виборах..

Віктор
13.08.2010 at 15:53

це політика) а як вам таке: участь у виборах я налаштований брати наразі десь відсотків на 10.

Sheva
13.08.2010 at 17:55

і все-таки я впевнений, що ви будете приймати участь у виборах

Віталій
15.08.2010 at 13:29

І звідки така впевненність? Погодьтеся, що такими запитами будь-який депутат тільки псує свій рейтинг. Тому-що громада в нас схильна чинити не по закону, а по справедливості. Це якраз той випадок, коли противниками дій пана Віктора можуть стати і батьки, і їх знайомі (всі потенційні виборці). То де ж тут передвиборчий піар?

Sheva
15.08.2010 at 14:26

Впевненість з досвіду. Я не писав , що в діях пана Гричанюка вбачаю передвиборчий піар

Віталій
17.08.2010 at 11:13

Розумно, бо, як на мене, то його там просто немає. Тільки недалекоглядна людина може сподіватися, що такий запит зможе використати для власної передвиборчої кампанії…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *