Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.08.2012

Ну на … та клумба на Дзержинського?

В соціальній мережі «Вконтакті» з’явилася група ТИПИЧНЫЙ И БРУТАЛЬНЫЙ ХМЕЛЬНИК. Її учасники також переймаються питанням вулиці Дзержинського, зокрема, що стосується клумб на дорозі. В групі з’явилися цікаві картинки, які стосуються цього питання. Вони, звичайно, не є еталоном пристойності, але хто як може – так і висловлює свою позицію… Хтось у віршах, хтось в прозі, хтось в подібних картинках. І хоч вони занадто брутальні, зате передають настрої мешканців міста щодо капітального ремонту вулиці Дзержинського… Ми просто не могли не ознайомити читачів ГФХ з творчістю учасників групи ТИПИЧНЫЙ И БРУТАЛЬНЫЙ ХМЕЛЬНИК… http://cs666999.vk.com/typical_hm_only

 

 

28 Comments on “Ну на … та клумба на Дзержинського?

Волошка
15.08.2012 at 22:36

А чого ж заляпали фарбою основне слово?))))) Народ в нас грамотний, всьо паймьот))))))))))))

Глеб
15.08.2012 at 22:50

Главное слово здесь “клумба” 🙂 Хотя каждый сам для себя выбирает “ГЛАВНОЕ” слово 🙂 Главное – мэр на моцике 🙂

Волошка
15.08.2012 at 23:01

))))) ну, Глеб, ти й жартівник))) ціную юморних особистостей))) 
хоча якщо для Глеба головне слово – це мер на моцику – тут треба задуматися. ))))
От якось для мене мер і його моцик – це не головне в житті. Головне – ситуація, і покращення в Хмільнику вже сьогодні))))
 

Глеб
15.08.2012 at 23:04

🙂 Главное, что общественность города не молчит 🙂

Віктор DOK
16.08.2012 at 16:30

Глєб, ти себе вважаєш громадськістю мість ??? ))) перестань ! Зароби і буде в тебе ” моцик” !! ))) Волошка 5++++++ 

правдиченко
18.08.2012 at 08:55

Щодо клумбочки, то міська влада зробила помилку, яку потрібно виправляти! Але щодо моцика, то я особисто постійно в кожну суботу бачу, як Грушко їздить по місту і оглядає вулиці, а потім наводить порядки. Не все так ідеально у Грушка, але в порівнянні з Мельничуком у Василя Пилиповича вдається краще та ефективніше змінювати місто на краще. На мою думку, Грушко справжній господарник, але він ще вчиться і пройшло мало часу його правління, щоб зробити з міста перлину. А щодо клумби, то треба йому знову нагадати та наполягти на її знесенні

Віталій
18.08.2012 at 11:08

От вмієте ж думати, як хочете! В мене питання, а чого Ви порівнюєте Грушка з Мельничуком? Давайте ще й з Бойком! А шо?))) Хіба тут хтось каже, що Грушко гірший/кращий за Мельничука?))) Мова йде про клумби посеред відремонтованої дороги на Дзержинського… А щодо його хазяйновитості… До на на офіс приходить один пан, який також стверджує, що Василь Пилипович “хазяйствєнік”. я не сперечаюся, але одного разу він таки мене дістав своїми переконаннями. Говорив про те. що мер особисто обрізає дерева та працює лопатою десь біля другої школи… я відповів наступне: якщо керівник сам стоїть з лопатою чи обрізає дерева, то це одночасно демонструє як його господарські якості, так і НЕЗДАТНІСТЬ налагодити роботу підлеглих. В нашому випадку – ЖЕКу чи комунгоспу… Мені чомусь здавалося, що міський голова має докласти максимум зусиль , щоб налагодити механізми, які працювали б без його прямої участі (для цього є заступники, начальники управлінь та керівники комунальних підприємств). А мер повинен займатися розробкою нових стратегій )чи впровадженням існуючих) розвитку території, залученням інвестицій, реалізацією Концепції розвитку курорту тощо…
Але напевно це мені тільки так здається… Хіба можна знати де правда? Піди взнай…)))

Небайдужий
18.08.2012 at 11:59

Віталій мене випередив 🙂 Дійсно, при чому тут Мельничук. Якась “мельничукофобія” у Правдиченка 🙂
Я теж переконаний, що міський голова повинен бути, насамперед, керівником органів міського самоврядування та організатором роботи міських комунальних служб.
Саджання ялинок, розфарбовування пам’ятників, встановлення аляпуватих амурчиків, фонтанчиків, монументів Windows’у,  та інших елементів декору, це всього-навсього антураж, вивіска чи обгортка (кому як подобається), але не суть роботи міського голови. З цими всіма функціями має справлятися начальник комунгоспу, а не мер міста. Міський голова повинен так організувати роботу міських органів влади та комунальних служб, щоб люди почувалися комфортно в цьому місті. Щоб ніяка держиморда не порушувала їхніх прав, відмовляючи у наданні земельних ділянок, у праві на вільний вибір навчального закладу для дитини, у праві зайнятися фізичною культурою чи спортом на міських спортивних майданчиках, у праві вільно здійснювати свою підприємницьку діяльність на території свого рідного міста. Чи хоча б елементарно, не дерти хабарі зі своїх громадян за ті ж земельні ділянки (до речі, на яких існує величезний ризик наступного зносу побудованих будинків, бо генеральним планом там передбачено зовсім інші об’єкти забудови), працевлаштування на посади чи за інші “одолженія”, а також не розкрадати місцевого бюджету через “відкати”.
На жаль, сьогодні ми спостерігаємо зовсім іншу картину 🙁

Волошка
18.08.2012 at 20:32

Шановні, на сьогодні така “зовсім інша картина” по всій нашій країні! До речі, а я вважаю, що пан Віталій ПОВИНЕН не займатися деякими справами, які він робить у своїй діяльності, а, як благородний Робін Гуд, забирати в багатих і віддавати бідним, принести води немічній пенсіонерці або ж вибивати будь-яким чином доступне житло для молоді…а пан Глеб і Небайдужий допомагати йому)))) звісно ж, жарти жартами, але ми ніколи не будемо знати, чому так відбувається і коли і як нам треба робити правильно. є багато ляпів у влади, і то в будь-якої… Лише поодинокі випадки є в історії різних держав, де за головуванням того чи іншого імператора, Президента чи канцлера вони домогалися розвитку свого краю. Може, ще не народився ТОЙ або ТА, або лише вирішує зайнятися такою сферою діяльності))

Віталій
18.08.2012 at 21:07

Якби пан Віталій був би мером, от тоді він був “ПОВИНЕН”))) А так пан Віталій, будучи звичайним громадянином, повинен робити лише те, що передбачено Конституцією України))) А саме: захищати Вітчизну, не заподіювати шкоду природі, сплачувати податки та дотримуватися вимог Конституції України…))) А Робін Гудом бути не можна: як казав Остап Бендер – “Мы должны чтить уголовный кодекс”…)))
 

Волошка
18.08.2012 at 21:23

:)))) Ну, Віталій, принести води  пенсіонерці може не лише мер)))))) але дякую, що пишете мені пояснення. ))) звиняюся, що мій комент вас задів, але то я так писала для прикладу… що ж, не зрозуміли, буває)))
Додам ще одне. Оті всі картинки, які гуляють по інтернету приміром бабуля і кіт,  чи ще інші – ну креативненько, креативненько))) забавляють народ, молодці!  

Небайдужий
18.08.2012 at 21:23

…як благородний Робін Гуд, забирати в багатих і віддавати бідним

Це що? В рекетири податися?…. Так у нас вже вакансія рекетира міцно зайнята державними органами 😉

Віталій
18.08.2012 at 21:28

Не зважайне) Це з групи підтримки “почітатєлєй клумб на Дзержинського”…))) Далі прошу коментувати по суті, а не про те. хто що має робити…)))

Волошка
18.08.2012 at 21:40

)))))))))) Отож бо! Хто що має робити – всі прекрасно знають. Тож краще коментувати по суті, шановні))  
А щодо “почітатєлєй клумб”… Лише раз пройшлася біля них, думаю почітатєлями мають бути ті, хто там буває частенько, чи не так?)))) 

oрест
19.08.2012 at 07:52

виталий  ну вы и …. что вы скажите на щет тротуаров на столярчука.или снова все плохо. тем тротуарам лет сорок а далают их впервые. на щет клумб на дзержинского согласен, неправильно  сделали, но для таких  как ты … надо  болота  по  уши это ваша стихия  асфальт не для вас… а теперь можеш  называть законы говорить что воруют.  хотя твой мер такойже только … не сделал..
 

pravduchenko
19.08.2012 at 10:32

Шановний Орест, давайте без образ в сторону Віталія. Він ще просто не зрозумів, що всі давно довідалися, що Дорох під впливом Мельничука висловлю своє незадоволення щодо господарських дій діючого мера. Напевно Мельничук щось пообіцяв Дороху (чи посаду чи щось інше), або можливо вже віддячив матеріально або …  
Цитую: “якщо керівник сам стоїть з лопатою чи обрізає дерева, то це одночасно демонструє як його господарські якості, так і НЕЗДАТНІСТЬ налагодити роботу підлеглих” – так Мельничук і лопатою сам не робив і не міг налагодити роботу підлеглих, і що саме цікаво, що до 2008 року у Мельничука в бюджеті було знааачно більше коштів для реалізації проектів щодо благоустрою міста. Просто Мельничук був ледачим і добре, що не став знову мером. Шановний Віталій, подивіться, як останнім часом облагородили міський цвинтар на Леніна, як далі продовжується благоустрій Столярчука, І.Богуна, Шевченка, Комарова і т.д. Не все одразу. Я не заперечую, що у Грушка є прогалини у роботі. Він не є ідеальним керівником, але у порівнняні з Мельничуком – це справжній господарник та патріот міста.  
І ще. Подякуємо Дороху Віталію за його критичні матеріали, адже вони стимулюють, на мою думку, Грушка ще до активнішої і кращої роботи. 

Пронира
19.08.2012 at 10:49

“…це справжній господарник та патріот міста.”))))))) без коментарів… 5+++))))))))))

Небайдужий
19.08.2012 at 10:58

Правдиченко не уточнив назву міста, патріотом якого є Грушко 😉 Те, що це не Хмільник, і так всім зрозуміло 😉
І забудьте ви про Мельничука…, до чого тут він? Окрім Правдиченка, я тут ні від кого не чув згадки про нього 🙂

Пронира
19.08.2012 at 11:38

Не дивуйтесь. Для такиx, як орест та правдиченко в Україні “руїну подолано”.

oрест
19.08.2012 at 11:41

рахую що грушко молодець. людина  працює, хоч і не без помилок. але  не помиляється лише той хто нічого не робить.
 

oрест
19.08.2012 at 11:44

для таких як пронира. ви шановний свою психологічну руїну не подолаєте ніколи.

 

Віталій
19.08.2012 at 11:46

Дякую, що вам подобаються матеріали на ГФХ. Тільки хочу зауважити, що це не тільки моя заслуга. Новини формую не я один – я просто один з дописувачів.

Щодо діяльності Грушка, як мера, то дозволю собі поставити запитання: а де Ви тут читали про те, що тротуари на Столярчука – то погано? Як на мене, то це дуже добре. І за це Василю Пилиповичу велике дякую. Але до чого тут це? Матеріал ПРО КЛУМБИ НА ДЗЕРЖИНСЬКОГО!))) Мене дуже тішать Ваші коменти, бо вони побудовані наступним чином: так, ми згодні, клумби – то помилка! Але ж подивіться який тротуар на Столярчука!)))

Так, Грушко працює, але й помилки варто виправляти, чи не так? )))

А щодо Мельничука, то без коментарів…)))

 

Пронира
19.08.2012 at 11:46

Орест, а чому Ви лаєтесь російською, а “оди співаєте” українською?))) На Вас так вплинув “мовний” закон?)))

Глеб
20.08.2012 at 13:32

Новый “шедевр” от группы ТИПИЧНЫЙ И БРУТАЛЬНЫЙ ХМЕЛЬНИК:
http://cs666999.vk.com/typical_hm_only?z=photo-41784457_287785183%2Falbum-41784457_00%2Frev

МАЕСТРО
20.08.2012 at 18:12

” І забудьте ви про Мельничука…, до чого тут він? ”

Тому що все порiвнюється,що було ранiше i що маємо зараз,розумiєш ?

А людям нiколи не вгодиш,один працює – не подобається,другий не працює – ТАКОЖ не подобається.

а багато хто лiнується й для себе щось зробити.

роман
20.08.2012 at 18:29

глеб як ви можете читати  таку гидоту. у вас напевне з гідністю проблеми. я відкрив посилання ,чесно кажучи знудило. прохання не поливати брудом, якщо не важко.
 

Баба Варка
20.08.2012 at 20:31

Я не заперечую, що у Грушка є прогалини у роботі. Він не є ідеальним керівником, але у порівнняні з Мельничуком – це справжній господарник…
Шановний pravduchenk, ми обирали міського голову чи справжнього господарника???

Глеб
22.08.2012 at 16:33

Ещё один “шедевр” от ребят из типичного и брутального Хмельника: http://cs666999.vk.com/typical_hm_only?z=photo-41784457_287894233%2Falbum-41784457_00%2Frev 🙂 Тема клумбы на Дзержинского жива 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *