Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.06.2012

ОБ’ЄДНАЛИСЬ ДЕМОКРАТИ. ЩО Ж ТЕПЕР ЧЕКАТИ?

Я не просто певний час мовчав – я чекав! Я просто вірив, що ось-ось і вони знову щось тай уткнуть, ух учворять! Дочекався! Ай, молодці, не підвели. Розвеселили…

Але все по порядку.

«Программа об’єднаної опозиції» – звучить? Звучить! А Вам, шановні дописувачі ҐФХ, це нічого не нагадує? Якщо ні, то я дещо освіжу Вашу пам’ять.

Пам’ятається мені була осінь 2007 року. Країна готувалася до чергового «моменту істини», коли кожен простий українець міг своїм голосом вирішити долю всієї країни. (Написав, аж самому сподобалося). Саме тоді сталося «чергове чудо» – опозиція об’єдналася. (Правда гордий за Юлю БЮТ пішов окремою дорогою до олімпу влади). Цьому передували «жорстокі об’єднавчі бої» демократичних сил, кожна з яких доводила, що саме вона має бути основою – стержнем, навколо якого повинні сісти всі.

Що з цього вийшло? Бульбашка на воді лопнула. Як тільки увійшли у ВР одразу розбіглися по своїм куткам – кожен до свого «господаря».

Навіть сумнівів не виникає те, що саме такий сценарій подій на нас чекає і цього разу. Ну, не можуть вони шапку Мономаха поділити! Кожен прагне бути не тільки в машині (Верховній Раді), а ще й мати одноосібно всі ключі (посади).

Поки нам дурять голову об’єднавчими ідеями опозиціонерів щось не видно потуг об’єднання місцевих осередків в нашому краї. Чому? Тому, що вони свідомі того:

1. все це залишиться лише на папері;

2. на місцевому рівні це все одно нічого не дасть.

Чого тоді мовчать? У кожного свій розрахунок: Яценюк вже при владі опозиції; БЮТ залишився без лідера, але Юля поряд з Яценюком на портреті; лідери дрібненьких партій та рухів зможуть проскочити до «загальнодержавної кормушки».

Гарна картина намальовується – ідилія.

Але напрошується закономірне питання: а нам то що з того? Що дасть «простому обіватєлю» оте все тут, не у стольному граді?

Відповідь проста.

Аж зовсім нічого, бо все то БЛЕФ. Програму об’єднаної опозиції жоден із підписантів виконувати НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ (приклад минулого разу вище).

А навіщо? Головне щоб обрали, там якось протримаються, чи нове «збіговиського» вигадають.

Людоньки, думайте, аналізуйте, дискутуйте Не вірте сліпо тому  телебаченню, що крутить «любвіобільні» до потреб людей політичні ролики, бо все то чистої води БЛЕФ. Ну, не приїде дядько на мерсі з Києва і зробить нам щастя, поки самі не почнемо його кувати. І чим раніше це зрозуміємо, тим менше часу втратимо!

 Розчарований виборец

12 Comments on “ОБ’ЄДНАЛИСЬ ДЕМОКРАТИ. ЩО Ж ТЕПЕР ЧЕКАТИ?

Лесь Українець
22.06.2012 at 13:33

це і так все зрозуміло))) чи ви думаєте, що цієї простої істини ще хтось не знає))) 
 

Віктор
23.06.2012 at 23:42

Лесь Українець, я з Вами погоджуюсь, але видно вони до кінця не усвідомлюють раз голосуватимуть за них

і шо?
24.06.2012 at 00:07

Так хто підскаже, за яку силу голос свій віддати? Чи взагалі на вибори не йти?

Віталій
24.06.2012 at 17:07

Пропоную цікавий ролик)): http://www.youtube.com/watch?v=crBiqyZ0H_A&feature=player_embedded

і шо?
24.06.2012 at 21:43

Ролик подивився. Цікаво , а чому всі ритихли, за кого голосувати ніхто не підскаже? чи всі знову бояться. Лише так – стаття ні від кого, відео ні для чого.)))

Небайдужий
26.06.2012 at 13:23

І шо? голосуйте за кого хмочете, тільки не за тих, хто “в телевізорі”, бо то- все одна й та ж сама банда. Всі наші телеканали належать олігархам, а вони не зацікавлені піднімати рейтинг тим політичним силам, які зазіхають на систему влади, зручну для олігархів. Отож- самі робіть висновки 😉

Віталій
27.06.2012 at 20:56

Прикольна картинка щодо того, за кого голосувати))): http://durdom.in.ua/uk/main/photo/photo_id/31866.phtml?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook
 

і шо?
28.06.2012 at 13:54

Так, я не для себе підсказку прошу, я для себе знаю. Я за всіх переймаюсь, бо знову получиться “за кого хочете” і знову буде як завжди. Говорили-балакали, сіли і заплакали. Не за тих, хто “в телевізорі”, не за тих хто по радіо, не за тих хто в пресі, не за тих хто на білбордах, бо ж все в руках тих сволочів олігархів, бандитів, політиканів. ТО ЗА КОГО ???

Небайдужий
28.06.2012 at 13:57

Якщо “для себе знаєте” то чому питаєте? 😉 І звідки вам відомо, що інші не знають за кого їм голосувати? Якщо їм треба, то нехай вони й питають. Я так думаю. 🙂

Віталій
28.06.2012 at 13:59

Я сподіваюся, що рух “ЧЕСНО” допоможе громадянам зробити правильний вибір…

Небайдужий
28.06.2012 at 14:20

Хочеться на це сподіватися…

і шо?
28.06.2012 at 14:37

Не всі пишуть у форумі, а читає значно більше.
Щодо “Чесно”- циплят по осені рахують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *