Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.12.2020

ОБГОВОРИЛИ ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ – в Хмільнику відбулася координаційна зустріч учасників програми «Правоспроможна громада 2019»

Учасники програми «Правоспроможна громада 2019» обговорили можливі питання, які виникатимуть в членів Хмільницької міської територіальної громади в земельній сфері, після проведення місцевих виборів.

Участь в зустрічі взяли експерти громадської організації «ПРАВО» (Олена Черній, Володимир Плахотнюк та Віталій Дорох), а також начальник Хмільницького бюро правової допомоги Ганна Мариніч.

Під час зустрічі було обговорено питання спадкування, оренди земельних ділянок, передачі земельних ділянок у власність, для ведення особистого селянського господарства тощо. За результатами зустрічі було узгоджено окремі питання спільної діяльності.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *