Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.02.2011

Обрано голову громадської ради при Хмільницькій РДА

17 лютого 2011 року в залі Хмільницької райдержадміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації Сергія Маташа, членів громадської ради, а також запрошених відбулося перше засідання громадської ради при Хмільницькій райдержадміністрації.

Відповідно до порядку денного було заслухано інформацію про результати установчих зборів громадської ради. Зокрема, присутні були ознайомлені з прийнятим головою райдержадміністрації розпорядженням від 16.02.2011 року №83, яким затверджено обраний на зборах склад громадської ради та уповноважено представляти райдержадміністрацію на засіданнях громадської ради – заступника голови Сергія Маташа.

На засіданні було обговорено і ухвалено Положення про громадську раду та регламент громадської ради.

Одноголосно головою громадської ради при Хмільницькій райдержадміністрації обрано Віталія Дороха – керівника Хмільницької районної громадської організації «Право», заступником голови громадської ради: Володимира Вільчинського – керівника Хмільницької районної громадської організації «Всеукраїнське об»єднання лідерів територіальних громад», секретарем: Віктора Гричанюка – Президента міськрайонного футбольного клубу «Радон».

4 Comments on “Обрано голову громадської ради при Хмільницькій РДА

LEON
02.03.2014 at 20:02

Якими законодавчими актами передбачено, що РДА затверджує склад громадської ради та уповноваженого представляти райдержадміністрацію на засіданнях громадської ради, ухвалювати Положення про громадську раду та регламент громадської ради? Я вже мовчу про заступника голови громадської ради. Що це за бред?

Віталій
05.04.2014 at 22:19

??? перепрошую, а в чому тут брєд?))) А щодо нормативно правового акту, то громадська рада створювалася у відповідності до Постанови КМУ %996. Ось посилання: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/996-2010-%D0%BF 

LEON
06.04.2014 at 06:35

Приношу свої вибачення. Очам своїм не повірив,  “папередникіи” видали законодавчий акт. який пригодився для нової влади))))

Віталій
06.04.2014 at 10:40

Скажу більше – папєрєднікі прийняли досить багато законів та підзаконних актів, які були і є дуже потрібними та демократичними… Наприклад, Закон України “Про доступ до публічної інформації” було прийнято в 2011 році і підписаний цей закон саме Януковичем…))) 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *