Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.11.2018

ОБСТЕЖЕННЯ ЯКОСТІ РЕМОНТІВ ДОРІГ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ…

Громадська організація «ПРАВО» продовжує моніторинг якості ремонтів доріг, що проводилися у Вінницькій області.

Під час чергового виїзного обстеження було проведено обстеження ремонт автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка на ділянці км 504+025-км 511+000, ремонт автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (через Вінницю) на ділянці км 511+000 – км 513+515 в межах Вінницької області.

Своїми враженнями ділиться експертка громадської організації «ПРАВО» пані Олена Черній:

«Цього разу з моніторинговим візитом наша група відвідала з поміж інших відрізок дороги на межі Вінницької області. У попередніх статтях описувалась ситуація з пониженням узбіччя та можливими подальшими проблемами, які внаслідок цього можуть виникнути. І ось вже на дорозі на якій щойно наносять дорожню розмітку, з’явилась повздовжня тріщина біля узбіччя шириною майже один сантиметр. В подальшому цей шматок дорожнього покриття просто зсунеться на узбіччя і продовжиться руйнування. Крім того ця ж дорога має вже колійність та значні ями на узбіччі. Як показують результати, дефекти на всіх дорогах присутні та аналогічні».

Дослідження відбувається в рамках проекту громадської організації «ПРАВО» «Моніторинг доброчесності виконання ремонту доріг у Вінницькій області», що впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *