Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

30.05.2014

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА В ЖУРНАЛІ «PLAYBOY»

02aТак визначив інформаційну політику міської ради депутат Володимир Шеремета, маючи на увазі публікації офіційної інформації в газеті «Я та МІСТО».

Під час останнього пленарного засідання пан Володимир зачитав витяги з публікацій редактора газети Сергія Панаскевича, які стосуються діяльності міської ради та окремих депутатів, зокрема.

На думку Володимира Шеремети майже всі публікації досить агресивні та спотворено відображують діяльність депутатського корпусу. Це створює негативний імідж як для міської влади – так і для міста загалом.

Відчувши, що може втратити бюджетну підтримку, редактор газети почав вести себе не зовсім адекватно, намагаючись перекричати доповідача та взагалі перетворити виступ на клоунаду. Окремі депутати почали закликати його до порядку, натякаючи на те, що якщо редактор не заспокоїться, його доведеться вивести з сесійної зали.

Пан Володимир так прокоментував ситуацію:

«Мене дуже здивувала поведінка так званого редактора «Я та МІСТО». Це була демонстрація зневаги до всього депутатського корпусу. Я вважаю, що варто переглянути інформаційну політику міської влади, щоб якісно та неупереджено висвітлювати її діяльність. Інформаційна політика має бути спрямована не на задоволення нездорових амбіцій очільника міста, а забезпечувати прозорість діяльності Хмільницької міської ради та служити інтересам всієї громади міста Хмільника».

Багатьох депутатів здивували витяги з публікацій, які зачитав Володимир Шеремета – просто, зважаючи на імідж та реальний тираж газети, її мало хто з депутатів читає. Окремі депутати вимагали від редактора вийти до трибуни та розповісти про мотиви подібних публікацій. Але він навідріз відмовився це робити.

Вже в кулуарах депутати обговорювали можливість розробки та затвердження окремого Положення, яке встановить прозору процедуру відбору місцевих друкованих ЗМІ, з метою забезпечення об’єктивного та неупередженого висвітлення діяльності Хмільницької міської ради. В конкурсі зможе взяти участь будь-яке друковане ЗМІ, в тому числі й газета «Я та МІСТО». Запровадження конкурсного відбору дозволить зекономити бюджетні кошти в ці нелегкі часи. Зараз з міського бюджету витрачається понад 80 000 гривень на висвітлення діяльності міської ради, але такі послуги, фактично, надаються двома газетами. І обираються вони під кожну публікацію в ручному режимі.

8 Comments on “ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА В ЖУРНАЛІ «PLAYBOY»

Сашок
31.05.2014 at 18:42

І став Сірожа чорнобілим. А скоро стане просто білим. Піпець сергійкові.

і шо?
01.06.2014 at 10:05

Бачив я перший, після майже нетривалої перерви, випуск “народної улюбленої” газети хмільничан. Одразу виникло питання: на якого читача розраховане виддання? Блін!!! Я зі стовідсотковим зором ледь зміг прочитати вибачення Панаскевича перед читачами за пропущені випуски. Дрібним, здається десятим шрифтом на сірому фоні неякісного газетного блідого паперу! Це після того, як переважна більшість читачів в примусовому порядку, не без втручання міського адмінресурсу, виписали цей “неймовірної сили слова” часопис, редактор вирішив тупо і цинічно відгавкатись ( чи б пак “відбулькатись”) від обуреного ганебною редакційною політикою читача! Чи може Панаскевич зарання знаючи, що його газета на хрен нікому не потрібна і її ніхто не вичитує просто запустив тиражі для замилення очей своїх роботодавців? Роботодавцями, до речі, є і міські депутати, діяльність яких, так “гостро і всебічно” висвітлюється редакцією. Як на мене, вже давно пора поставити крапку у даному питанні: або “Я та місто” набирає нових оборотів не залежно від думки міського диктатора, відповідно і припинення пільгового фінансування з міського бюджету та примусу виписки її бюджетниками, або закрити її на хрен зібравши весь, так званий, “поноскєвічівський аналіз думок” як доказ його неупередженної “волі незалежного журналіста”. Є така нарона мудрість: ” Не люблю як вмре і дивиться…”

Пронира
01.06.2014 at 10:37

А як Ви собі уявляєте, що воно набираючи оберти почне по іншому працювати? Тобто, йому доведеться описувати все те свавілля, некомпетентність, самодурство, підлість своїх же господарів (рабовласників). Воно ж лише тексти ліпить з одобрямса та підтримки. По іншому лише відеооператором на “вольних”, а не редактором.

і шо?
01.06.2014 at 10:45

Може й так, тоді може й люди і самі потягнуться за газетою в чергу…

Гавура Оксана
02.06.2014 at 08:54

А мені газета подобалась. На те вона і демократія, щоб звучали різні думки, навіть ті, які не подобаються владі. Мені здається, що ніхто, окрім нашої міської влади, саму владу не хвалить. Ви запитайте думку містян! Взагалі, вважаю, що у нашому місті повинно бути кілька міських газет, щоб була здорова конкуренція ( у багатьох невеликих містах так і є). Бо де люди зможуть висловлювати свої думки, друкуватися? “Життєвих обріїв” замало, та й туди “не достукатись”, бо думка громадян не дуже цікавить. А в “Я та місто” голов.ред. просто повинен зменшити кількість особистих публікацій, от і все. Хай говорить народ!

Пронира
02.06.2014 at 11:02

http://www.youtube.com/watch?v=uK0-SZmQX9Y приблизно такого ж змісту Ваш коментар, Оксанко))

Инга
03.06.2014 at 09:33

Паперові ЗМІ – вчорашній день і перманентні збитки… Є форум – хай народ говорить тут, хто заважає? А заклики створити кілька газет, м’яко кажучи, дилетантські…

Пронира
03.06.2014 at 10:58

Ви недооцінюєте “користь” такого вчорашнього дня, як “поностайм”. На інтернет ресурсах про творців цієї газетьонки люди, що мають доступ до мережі, вже давно висказали все, що думають та склали загальну картину… Поза увагою залишаються пенсіонери та ін. люди, що по тим чи іншим причинам не користуюються інтернетом… саме тут і вступає в дію зомбопапір з гнусявими статейками біоредактора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *