Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

30.09.2014

ОЛЕГУ ПОБЕРЕЖНОМУ ВІДМОВИЛИ В РЕЄСТРАЦІЇ КАНДИДАТОМ В ДЕПУТАТИ НА 13 ОКРУЗІ

olegОлегу Побережному, який мав намір балотуватися до Верховної Ради України по 13 округу, було відмовлено в реєстрації.

Про це пан Олег написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Зокрема, він зазначив:

«Друзі, оце писав якось, що поніс 23 вересня документи до ЦВК., …навіть передвиборну програму оприлюднив … Писав, що маю дати надію землякам…Поспішив….І дощ в дорогу не допоміг…Виявляється, що це дорога не для усіх…О 6 год.ранку 29 вересня ЦВК оприлюднив на сайті постанову № 1273 (помітив, що при додаванні сума 13 відповідає округу 13…до чого це? ) в якій відмовлено мені в реєстрації. Нічого розумнішого,як відмовити якби за те, що немає в заяві зобов”язання скласти представницький мандат, не придумали…Який мандат? Я не є депутатом будь якого рівня, і в автобіографії це зазначено….Окрім того в заяві я написав ( як у зразку), що зобов”язуюсь в разі обрання депутатом, припинити діяльність, несумісну із мандатом нардепа, та таку, що суперечить Конституції та законам України…Але я чітко знаю, звідки “ростуть ноги” усього цього,…чому на цей округ не допускають…Я міг би багато сказати для тих, хто грає в такі “ігри”…».

Також пан Олег зазначив, що звертатиметься з цього приводу до суду:

«Зараз йду правду шукати до суду…Я не здамся…без бою…».

 

5 Comments on “ОЛЕГУ ПОБЕРЕЖНОМУ ВІДМОВИЛИ В РЕЄСТРАЦІЇ КАНДИДАТОМ В ДЕПУТАТИ НА 13 ОКРУЗІ

Естер
30.09.2014 at 22:32

такі справи в судах є важливими як прецеденти

Воля
01.10.2014 at 16:05

Хорошо что не зарегистрировали. На одного левого кандидата меньше. Потому что , если хоть что то собой представлял, то на прошлых выборах шел бы до конца с партией Удар.

Воля
01.10.2014 at 16:08

А так снял свою кандидатуру. Тогда спрашивается, для чего сейчас идти ?

Олег
02.10.2014 at 09:01

“Воля”, люди дуже прекрасно знають, що я не знiмася з виборiв, а мене зняли А ще я знаю, хто ви насправдI э I скiльки заплатили за моэ зняття. Сподiваюсь, що сьогоднI я виграю суд тодI матиму змогу пояснити вам це публiчно.

Воля
02.10.2014 at 17:35

Ну, во- первых вы не знаете кто я. Во – вторых, вопрос почему сняли , кто и за что. И еще, интересно кто и сколько кому заплатил, чтобы вас , как вы говорите сняли. Думаю народу интересно тоже узнать, эти подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *