Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

07.01.2011

«Оn-line» club

Напевно, неодноразово багато хто у нас в Хмільнику чув про «on-line» club, але точного визначення дати ніхто не міг. Що ж це таке? Мене теж це зацікавило, і  ось на днях я зустрілася з Віталієм Андрощуком (так як він є одним із засновників ) і розпитала його про «on-line» club. І ось що я дізналась. «Оn-line» club – це об’єднання, точніше клуб для тих, кому набридло вбивати час в Контакті, хто бачить сенс в живому спілкуванні, нових друзях та насиченому житті…Я запитувала, що ж спонукало до утворення  «on-line» club? Віталій сказав, що це був Фотоквест, тобто ідея у них виникла ще близько року тому, а ініціатором був Антончик Кульбабка. Цей клуб працює приблизно десь з кінця серпня, початку вересня. На що ж спрямована їхня діяльність? Їхня ціль – «Вивести молодь з віртуального світу в реальний!» Тобто цей клуб об’єднав у собі людей з різноманітними інтересами і поглядами на життя. Зараз він ще маленький, складається з чотирьох основних керівників: Антончик Кульбабка, Діма Хоменко, Віталік Андрощук та Ксенія Мусевич. ВКонтакті діє група  «on-line» club, яка допомагає зібрати молодь. Збираються вони кожного тижня по суботах о 18.00 в малому залі ДК, де на гостей чекає гарячий чай з печивом та цікава тема для розмови. Вони запрошують усіх охочих і небайдужих долучитись до них! Звичайно, багато що потребує фінансування. Поки що клуб самофінансується за допомогою членських внесків.  Також я запитувала, чи зверталися вони за допомогою до відділу у справах сім’ї і молоді, який власне повинен займатися справами молоді, на що отримала відповідь, що відділ їм не допомагає, хоча й знає про їхню діяльність, а лише використовує їх у власних цілях, коли потрібно поволонтерити, заспівати, сміття прибрати тощо.  У майбутньому, коли, можливо, їх стане більше, вони планують зареєструватись, як громадська організація…Що ж, наостанок варто побажати їм успіху і подякувати за те, що не залишились байдужими!

18 Comments on “«Оn-line» club

Руслан
07.01.2011 at 12:38

Цікава інформація

Слободянська Кішечка
08.01.2011 at 12:36

Так, справді цікаво, а ще кажуть, що молодь безініціативна) Але от з думкою про те, що служба молоді обов”язково повинна цим клубом опікуватись, я не згодна) Не завжди представникам влади варто втручатись в справи молоді) Та й молодь це невтручання повинно стимулювати до активніших дій, а то ми звикли, що нам повинні щось робити, щось дати та організувати, а самі щось робити лінуємось) А хлопці молодці, що організували такий клуб, сподіваюсь, що їх ряди дуже швидко поповняться) Успіху їм у починаннях)))

Зайка
08.01.2011 at 19:33

Я теж не згодна, що відділ повинен опікуватись клубом, але нехай хоча б допомагає! У статті ішлось саме про допомогу і підтримку!

Слободянська Кішечка
08.01.2011 at 20:31

чим саме він може допомогти та підтримати???

Зайка
08.01.2011 at 21:00

Долучити учасників клубу до різних заходів, конкурсів, всього що безпосередньо стосується молоді, а то щороку одні і ті ж обличчя…

Слободянська Кішечка
09.01.2011 at 12:05

ну, я гадаю, що в клубі ці обличчя не надто змінюються)) адже якщо молодь активна, то вона активна у всьому) і не працівники відділу мають їх до чогось залучати, а сама молодь повинна залучатись, а завдянням відділу є хіба що оргнанізувати)))

Волошка
09.01.2011 at 18:26

Згодна зі Слободянською Кішечкою. Думаю, у відділу є багато й без того справ, а молодь справді має сама шукати можливості, бути активною.

Слободянська Кішечка
09.01.2011 at 19:06

Просто ми звикли все спихати на когось, мовляв, нехай хтось почне, а я вже подумаю, чи брати у цьому участь. Якщо ви такі незадоволені тим, що вас використовують, то пропонуйте свої ідеї, я думаю, що вас підтримають ті ж таки працівники відділу. Варто тільки захотіти, а не сидіти і нити, що вас використовують.

Максим КОЗАК ЗАЛІЗНЯК
09.01.2011 at 21:40

Я теж вважаю, що відділ повинен допомагати молоді! Нате він і існує!!! Якщо він не подає власних ідей, щодо формування таких організацій, то нехай хоча б підтримує ті, що вже сформувалися без них…

Слободянська Кішечка
09.01.2011 at 21:46

дивіться на обидві сторони медалі) може краще було б аби відділ взагалі не втручався, ви про це не думали?..))

Зайка
09.01.2011 at 22:29

На жаль ми не такі передбачливі і далекоглядні, як ви!..

Віталій
10.01.2011 at 11:13

Цікава дискусія… Але хочу трішки зауважити про таке. А члени клубу зверталися до відділу задопомогою? Якщо так і їм відмовили – то це одне… Тобі, власне, можна говорити про бездіяльність відділу. Але якщо ніхто ні до кого не звертався про допомогу, то й не варто нарікати… Наприклад, наша організація звернулася з пропозицією організувати Школу підприємництва для молоді. Відділ відгукнувся… Всі задоволенні й в мене не повернеться язик сказати, що в цьому випадку працівники відділу бездіяльні.
В мене є пропозиція. Хто вважає себе активним, хай приходить у відділ… Але приходить з своєю ідеєю, причому підкріпленою конкретними пропозиціями… Тож успіху…

Зайка
10.01.2011 at 12:44

Цікаво, я пам’ятаю, коли я до них прийшла з приводу фестивалю… І що підтримав відділ мою ідею спочатку? А той самий Ярослав, який реалізував свій проект, його ім’я навіть не упам’янули ніде, зате себе славили, як могли… От так вони підтримують ідеї?!

Anonim
10.01.2011 at 12:51

Хто знає скільки коштує година оренди малого залу ДК?

Та скільки годин триває цей On-line club?

Зайка
10.01.2011 at 14:37

Оренда малого залу в ДК коштує – 75 грн. Клуб триває від 18-00 до 19 чи 20-00 в залежності від теми…

Anonim
10.01.2011 at 15:33

дякую

І так 150 грн. за кожну суботу це в місяць складе 600 грн., а інколи і 750грн. + чай так печиво. Округлимо і виходить що вони приблизно витрачають на все це 800-900 грн. що місяця я ніколи не повірю що це вони скидаються самі. В них є спонсор. От тільки ніхто не знає що цей спонсор Дім Молитви, або Протистанська церква. Я ще цього точно не взнала. Бо Антончик Кульбабка та Діма Хомін засновники цього On-line club ходять у Бабтиську церкву. Треба буде хоч разочок заглянути у цей On-line club і дізнатися все з перших вуст.

відділ у справах сім"ї та молоді
11.01.2011 at 11:20

– Люди бувають нерозумними, нелогічними і егоїстичними – і все ж люби їх!

– Коли ти робиш добро, то люди звинувачуватимуть тебе у затаєній особистій користі і самолюбстві – і все ж виявляй доброту!

– Якщо ти досягнув успіху, то може з’явитися багато фальшивих друзів і справжніх ворогів – і все ж досягай успіху!

– Якщо ти чесний і відвертий, то люди обманюватимуть тебе – і все ж будь чесним і відвертим!

– Те, що ти будував роками, може бути зруйнованим в одну мить – і все ж будуй!

– Люди потребують допомоги, але вони згодом дорікатимуть тобі за неї – і все ж допомагай людям!

– Якщо ти досягнув безмежного щастя, тобі будуть заздрити – і все ж будь щасливим!

– Добро, яке ти зробив сьогодні, люди забудуть завтра – і все ж твори добро!

– Ділись із людьми кращим, що в тебе є, і цього ніколи не буде достатньо – і все ж ділись найкращим!

Віталій
11.01.2011 at 14:50

А якщо цей клуб справді має релігійний підтекст, то що в цьому поганого? Головне, що вони роблять корисну справу…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *