Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

15.03.2013

ОПОЗИЦІЯ ВКОТРЕ ЗБИРАЄ ЛЮДЕЙ…

vin mНещодавно у Вінниці відбулася акція «Вставай, Україно!». Були на цій акції й хмільниччани. Пропонуємо до уваги читачів Громадського Форуму Хмільниччини враження одного з учасників дійства. Далі – мовою оригіналу:

Так уже повелося, що саме Вінниччина є майданчиком для старту різноманітних політпроектів та рухів.

Тому й не дивно, що саме у Вінниці 14 березня розпочав свою ходу до стін облдержадміністрації мітинг опозиції «Вставай, Україно!».

Здебільшого в  натовпі майоріли прапори трьох політичних партій – “Батьківщини”, “Свободи” та “УДАРу”.

Приїхали Олег Тягнибок, Арсеній Яценюк, Микола Катеринчук, Андрій Мохник, Олексій Кайда, Ігор Зубко. Лідер «УДАРу» теж мав бути, але Віталій Кличко не встиг повернутись з-за кордону.

В своєму виступі на східцях головної владної будівлі області, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив про тиск з боку влади, а також вимагав  негайної відставки Президента.

В свою чергу, Арсеній Яценюк звернув увагу на якість доріг і на те, що влада не повинна «перекидати відповідальність як це було завжди на «папєрєдніков».

vin v

Було згадано також про неефективність дій теперішньої влади в питанні проведенням медичної реформи, яка, за його словами, знищує медицину в корні.

Микола Катеринчук подякував своїм виборцям за підтримку і запевнив, що всіма своїми діями стоятиме на сторожі їх законних прав та свобод.

Загалом, всі виступаючі без виключення акцентували увагу натовпу на необхідність проведення дострокових президентських виборів і відставки Віктора Януковича.

«Відзначте в календарі 19 травня – зустрінемося в Києві», – сказав на завершення Яценюк.

Питання в тому, чи не стане даний рух, який має прокотитися всією Україною, черговим «політичним ляпасом»  по обличчі народу й так зневіреного у попередніх спробах?

Тут мова не йде про доцільність, чи не доцільність, вчасність, чи не вчасність.

Хотілося б вірити в ефективність таких дій, адже ми пам’ятаємо наслідки Помаранчевого майдану, а точніше як було використано його здобутки.

А чи зроблено відповідні висновки із тих подій?! Сподіваюся що так!!!

Віктор Гричанюк

 

81 Comments on “ОПОЗИЦІЯ ВКОТРЕ ЗБИРАЄ ЛЮДЕЙ…

Вася
15.03.2013 at 19:19
Пронира
15.03.2013 at 19:25

Льоxа Дурнєв прикольний штемп))))

ХХL
15.03.2013 at 19:41

Дійсно серед учасників пішої ходи помітив Вітю Гричанюка, мене здивувало , що робить очільник “Регіони молоді” серед прихильників демократичних сил.Вітя чи маєш ти моральне право , після зради опозиційних сил,розміщувати даний матеріал. Якщо ти вирішив знов примкнути до опозиції, то ти мав весь шлях пішої ходи повзти на колінах, і просити пробачення в тих людей з якими робив Помаранчеву революцію, а потім зрадив їх з регіонами. Сором тобі.

ХХL
15.03.2013 at 19:53

А “дезу” про 19 травня випадково дав, чи регіони наказали,тому що всеукраїнська якція має відбутись в Києві в 18 травня!!!

Пронира
15.03.2013 at 20:14

” Далі – мовою оригіналу” Так, Вітя – оригінал ще той)))

Віктор
16.03.2013 at 02:42

Пронира, просто відпочинь! Мішки носити, не на форумі тупо п….!!! Віталій, так не робиться!!! Коли йде стаття, то хто ти такий щоб міняти її суть??? Хочеш писати під себе, то й пиши, але коли в авторстві стоїть конкретне імя (я не ховаюсь на від міну інших всіх хто наче патріота з себе корче, але сам боїться про це говорити) – ти не в праві редагувати, адже це один із принципів даного форуму!!!! Для початку оригінал назви моєї статті: “Опозиція вкотре збирає людей”. Саме збирає, а не ОБИРАЄ!!!

Віктор
16.03.2013 at 02:49

ХХL, блазню!!! Ти нічого не розумієш в політиці!!! Назви своє ім’я і я тобі особисто поясню й повір тоді ти запхнеш свою попередню репліку… сам знаєш куди…

Віталій
16.03.2013 at 03:02

))) Вітя, тисячу вибачень!))) Зміна назви статті – то виключно технічна помилка, запевняю…))) Просто з оригіналу назва переписувалася великими буквами і вкралася помилка… Відверто кажучи, я, коли прочитав назву на форумі, ще й подумав. а чого така назва дурнувата? І не додумався перевірити з оригіналом… Сподіваюся це єдине редагування твого матеріалу?)))
А щодо того, хто я такий, ти, сподіваюся не забув: я Віталій Дорох, Голова Ради громадської організації “ПРАВО”…)))

Віктор
16.03.2013 at 09:54

Віталій, приймається))))

LEON
16.03.2013 at 10:01

Яка різниця, “Регіони молоді”, Во”Батьківщина”, “Удар”, “Свобода інші обєднання чи партії, люди прийшли підримати ідею і посптрияти здійснити мрію про покращення нашого життя, не в далекому майбутньому а вже сьогодні. Зібрамися “москалі”, “бендерівці”, “махновц”, “петлюрівці”,”бульбаші”, українці, росіяни, поляки, угорці, румуни, татари,жиди всі ті хто рахує себе УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ. А Ви ХХL, своїм коментарем, намагаєтеся очернити Віктора, який поїхав у Вінницю і прийняв участь в акції “Вставай, Укркїно!” і звинувачуєте його в якійсь зраді. Кого, коли, і де він зрадив? Він помилявся, цього ніхто не заперечує, але не помиляється той хто нічого не робить. В той же час ви, як премудрий пічкур, сидів і трусився від страху в своїй нірці і думав. А, що буде далі? До чого це все приведе? И там в глубине души))))))) Цеж шанс, після їх перемоги, взяти булаву влади. НІ! Такого не буде і не надійтеся. Народ все бечить і таких помилок, як допускав не допустить.

Пронира
16.03.2013 at 11:13

Вітя, дякую за пораду… просто відпочив)) і скажу, що навіть відпочивши, вважаю тебе оригіналом))

і шо?
16.03.2013 at 12:13

не трогайте вітька! це таємна інформація, але я сподіваюсь, що ригиони на цей форум не заходять, віктора спеціально внедрили в ригиони, щоб він із середини провів певного роду диверсійну роботу по викриттю істинного обличчя антинародної партії і не позволив розростатись цій раковій пухлині в зародку, тобто в молоді. терпи козак, атаманом станеш! ще трохи залишилось, і ось тоді!..

Кьёче
16.03.2013 at 12:58

Почув тут за “Молоді регіони”.Так вони де-факто не існують.І немає чого їх зараз Віктору”пихати”.Помилився, можливо.А те, що був на такому заході у Вінниці — йому плюс, на мій погляд.

політтехнолог
16.03.2013 at 14:32

так я згоден Віктор розуміеться в політичних українських реаліях, хто виграе то він за ту політичну силу (він їх дуже багато поміняв, а толку з ціеї суети), можливо він вловив тенденцію, що ця влада довго не протримаеться чи стало не вигідно бути з регіонами чи з якихось інших причин, тому знову заграе з опозиціею, це не надійно і несерьезно так часто міняти свої погляди і партіїї, якби він так вчинив в розвинутих країнах заходу, де сформувалася на високому рівні політична культура і політична свідомість його б політичній карьері прийшов би кінець

LEON
16.03.2013 at 15:04

Якщо ти людина, з великої літери, так ніяке політичне клеймо тебе не змінить. Напевно Віктор сам вирішить, що йому робити і з ким іти. Слава Богу, законом це не заборонено. Проженіть ЖАБУ з грудей, реально дивіться на світ і події, які в ньому проходять.

політтехнолог
16.03.2013 at 15:10

великі люди так часто не міняють свої політичні погляди і партії…, я дивлюся на все реально, а саме головне обьективно, констатуючи факт….

і шо?
16.03.2013 at 16:01

великі люди так часто не міняють свої політичні погляди і партії

НАПРИКЛАД?

LEON
16.03.2013 at 16:46

Я відчуваю про, що Ви хочете сказати і приведу, як приклад факт, що мріє людина, якій більшість наших громадян віддал свій голос, щоб він відстоював наші інтереси у Верховній Раді. Для нього ми, як були так і залишилися сірою масою, якій, що скажуть то буде робити. Для цієї сірої маси достатньо дешевого “зрелища”, як він це продемонстрував сьогодні а все інше.)))) Воно хоче бути мером Києва. Йому насрати на нас.http://politics.puls.kiev.ua/country_policy/160466.html#1363442468 Вибачаюсь за грубість.

ХХL
16.03.2013 at 18:06

Віктор не треба хамити, ти ж сам розумієш, що ти політичний ФЛЮГЕР добре відчуваєш звідки дме. Можу нагадати твій шлях “великого” політика з однієї партії в іншу.Як ти в 2004, під час концерту на підтримку Януковича, бігав по стадіону з прапором Нашої України, а в 2012 вже під прапором регіонів проводив акції, а між ними ще була перша пятірка Європейської партії на місцевих виборах 2011р.

політтехнолог
16.03.2013 at 18:51

великі люди чи йдуть до кінця притримуючись до кінця своїх поглядів (у крайньому разі можуть їх змінити) чи якщо дійсно впевнені на стартегічну довгострокову перспективу що виграе певна політсила переходять на її сторону вже назавжди як переможці, ці люди знают ціну влади, і діють за принципом поділяй і володарюй, адже владу легше здобути, ніж втрімати її….

Вася
16.03.2013 at 22:16

Почали за здравіє а закінчили за упокій.
Опозиційні сили розпочали в країні акцію “Вставай,Україно!” Гричанюк поїхав у Вінницю, прийняв участь в акції і висвітлив її хід, із своїм невеликим коментарем, на сайті ГФХ. Почалося обговорення, яке практично перетворилося в обговорення Гричанюка. Я починав обговорення цієї теми і хочу Вам запропонувати ще один матеріал.http://www.youtube.com/watch?v=fgX4FigufB8

LEON
16.03.2013 at 22:40

Чим може закінчитися акція “Вставай, Україно!”? Як для кого))))http://blogs.pravda.com.ua/authors/chalenko/5143878d41cb9/

Віктор
16.03.2013 at 22:50

XXL, красавєц!!! Видно відразу чинам служиш!!! А ти де ходив коли потрібно було політично захищати нашу неньку-державу?? Бумажки писав??? Сидів соплі жував??? Ось того ми так і живемо тепер!!! Трутні вони завжди ними і залишаться!!!
Щодо акцій моїх, то вони всі були спрямовані на розвиток СПОРТУ!!! Напиши нам хто опікується спортом в районі чи місті???
Шановний політтехнолог, розумний політтехнолог такої ахінеї ніколи не напише!

політехнолог
16.03.2013 at 23:17

Шановний Пане Вікторе а ви хоч усвідомлюете від кого ви захищаете політично нашу державу, з початку з одною партіею, потім з другою у яких до речі протилежні інтереси, і які звинувачують один одного в антидержавній діяльності, незважаючи на те що вони декларують що виступають в інтересах народу а не держави, хоча насправді їх тільки цікавить власні інтереси, а Ви туди влізли щоб продвинутися, а акції, що проводилися нажаль будуть мати більше піар-ефекту ніж реального результату, всім про вищесказане давно відомо я тільки обьективно констатую факти і те що з них випливає….

LEON
16.03.2013 at 23:24

Не констатуйте факти а щось робіть. Ціль у нас одна ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ.

Віктор
16.03.2013 at 23:27

Шановний політтехнолог, будь ласка напишіть ще раз цю масу речення, але не робіть стільки граматичних помилок)))) Я Вас, і всі дописувачі, зрозуміємо….

Віктор
16.03.2013 at 23:29

Щодо захисту держави…. Я як був патріотом так і залишусь!!!

Віталій
17.03.2013 at 00:08

))) А от мені зараз цікаво: що Яценюку подарують в Луганську, і чи вистачить цього провіанту до нового врожаю?)))

Віктор
17.03.2013 at 00:11

Кому що…..

ХХL
17.03.2013 at 00:58

XXL, красавєц!!! Видно відразу чинам служиш!!!
Ай, молодець!!! Оце видав, здається слова:”Служу тому, чий портрет висить на стіні”, належать тобі. Погодься, що Помаранчеву революцію, використав щоб пролізти на роботу в райдержадміністрацію, а потім регіони щоб часом не турнули з державної служби.Мені просто цікаво,до кого ти зараз приклеїшся?

Віктор
17.03.2013 at 08:23

До тебе, розумнику ти наш))))))) Головне не ховайся…..

Вася
17.03.2013 at 09:19

Господа!!! Дележка началась))))))http://www.daily.com.ua/news/1/2013-03-173595.html

Вася
17.03.2013 at 09:23

Гость 17.03.13
Гость писал(а):
Кличко мэр Порошенко Президент Яценюк премьер а Тягнибок командует радой

Вася
17.03.2013 at 09:28

17.03.13 07:15 Версия для печати

Вот вам и объединенная оппозиция. Тягнибок объяснил отсутствие Кличко на митинге во Львове тем, что «у нас разные политические силы»
Автор: «фрАза»
Лидер ВО «Свобода» Олег Тягнибок предполагает, что лидер партии «УДАР» Виталий Кличко не участвует в акциях «Вставай, Украина!» из-за того, у них разные политические задачи. Об этом он заявил в субботу, 16 марта, во Львове во время короткого общения с представителями СМИ.

«Не требуйте от нас синхронности. У нас с Кличко разные политические силы. Мы — националисты, действуем согласно нашим целям», — сказал Тягнибок на вопрос журналистов об отсутствии Кличко на акциях оппозиции.

При этом Тягнибок не исключает возможности, что Кличко может присоединиться к акциям в отдельных областях, сообщает УКРИНФОРМ.

Вместе с тем, в анонсе на сайте ВО «Батькивщина» сообщалось, что в акциях «Вставай, Украина!» в пятницу в Ужгороде и в субботу во Львове примет участие и Кличко.

.
17.03.2013 at 10:42

раз Пан Віктор так огризаеться значить у нього не мае серьозних аргументів у відповідь на свое виправдання (а їх і не може бути), а написання цієї статті під його авторством це спроба використати момент для піару да і заодно виправдатися перед тими політсилами які він раніше зрадив, і моя Вам порада чим більше будете заперечувати тим більше Ви підірвете свою репутацію, і прошу Вас шановні адміне члене ГО Право (членом якої також е автор ціеї статті) не підігруйте йому не потрібно цензури, я обективний у моему коментарі немае вульгарних слів…

ХХL
17.03.2013 at 10:50

Вітя не нервуй! Як би ти не метався, на мітингу, до кого б притулитися до “Батьківщини”, “Свободи” чи “УДАРу”то побачив би, що я стояв поруч з тобою. І привітався з представниками демократичних сил, до яких так тулишся.

Пронира
17.03.2013 at 10:59

XXL, Ви Тягнибок чи Яценюк??)))))))))

Фрі
17.03.2013 at 11:52

Вітьок,знаеш анекдот про мавпочку, яка стоїть і думає до кого ж піти до красивих чи розумних)ото це ти,чуеш Ж*** шо регіонам не довго залишилось і починаеш метатися в пошуках “щастя”!!!

Фрі
17.03.2013 at 12:18

а XXL і справді хтось конкретний!!!всі чорним написані,а він червоним,при тому що колір самі вибрати не можемо)такшо,Вітьок не наїжай на нього!

Пронира
17.03.2013 at 12:21

Тобто, Во xочете сказати, що XXL Симоненко??)))))

Фрі
17.03.2013 at 12:22

Пронира))))ми його вичислили)або леді Ю)

Пронира
17.03.2013 at 12:24

Заодне і Віті допомогли викрити свого опонента)))))))))

Фрі
17.03.2013 at 12:32

доречі може бути конкурент і по серйозніше-Віталік Кличко(в них же також червона атрибутика)))

ХХL
17.03.2013 at 12:45

Мені подобається хід ваших думок.

і шо?
17.03.2013 at 14:12

Досвітні огні, переможні, урочі,
Прорізали темряву ночі,
Ще сонячні промені сплять, –
Досвітні огні вже горять.
То світять їх люди робочі.

Вставай, хто живий, в кого думка повстала!
Година для праці настала!
Не бійся досвітньої мли –
Досвітній огонь запали,
Коли ще зоря не заграла.

Віктор
17.03.2013 at 21:28

А чого ж ти поруч стояв раз я такий поганий??? Май сміливість не ховатися й тоді тебе поважатимуть – це як мінімум!!! О шановний наш представник демократичних сил)))).

LEON
18.03.2013 at 08:37

Віктор, а цей червоний маломірок ХХL, що став твоію тінню, випадково не з тих комуняк, які пообіцяли розставити червоні палатки в Хмільнику? На сайті він червоний і висловлюється, як вони.

Віктор
18.03.2013 at 09:57

Хто його знає – це ж лише тінь))))))

Віктор
18.03.2013 at 18:18

ХХL 17.03.2013
Погодься, що Помаранчеву революцію, використав щоб пролізти на роботу в райдержадміністрацію, а потім регіони щоб часом не турнули з державної служби.

Я навіть здивований такою проникливістю та спостережливістю, а також аналітичними здібностями автора цих речень.
Дійсно після подій Помаранчевої революції, а точніше через пів року мені та ще кільком активістам, які перебуваючи на держслужбі не боялися висловлювати свою позицію чим наражалися самі розумієте на що, було запропоновано продовжити свою трудову діяльність в апараті райдержадміністрації. І це не секрет!!! В результаті, зголосився лише я, адже вважаю, що коли людина стоїть на місці, то вона не лише не розвивається, вона поступово деградує, працюючи як робот, тобто по шаблону.
Щодо висловленої теорії про начебто “спасіння за допомогою регіонів”, то це чистої води нісенітниця!!! Поясню чого. По-перше, я вже рік як працював при владі регіонів, при цьому не маючи до них жодного відношення. По-друге, я звільнився з займаної посади за згодою сторін!!! (про свідчить відповідний запис в трудовій книжці)22 жовтня минулого року. За кілька днів до дня голосування на останніх виборах депутатів ВР України!!!
Тобто вступ до лав регіонів, як спроба “втриматися” на роботі повна туфта!!!
І на останок. Я не говорю, що я не робив помилок. Головне, що я їх визнаю і мені з ними далі жити, не Вам!!! Та все ж судити людину потрібно по її вчинкам та досягненням, а не по забарвленню та якості її вбрання!!! Чого і Вам раджу…

ХХL
18.03.2013 at 19:23

Вітя ти з скромності не помреш. Браво !!!

Віталій
18.03.2013 at 20:53

Вітя, нафіга ти виправдовуєшся? Тих, хто вважає тебе зрадником – все одно не переконаєш. А для тих, хто не визначився – робиш підказку))) Кажуть, що той. хто виправдовується – винен… Бери приклад з наших міських очількиків – щоб не було, щоб не сталося. – всі навкруги дурні. і тільки вони “на білому коні”…)))

Віктор
18.03.2013 at 21:02

Віталій, це не виправдовування – це правда!!! Цікаво кого це я зрадив??? Кому я що винен??? Я що комусь щось обіцяв??? Якщо хтось десь сприйняв щось не так як інші, то це виключно його особисті проблеми!!! Просто не потрібно писати про те, чого не знаєш достовірно і все буде добре. Спочатку потрібно глянути на свої дії ,а потім показувати пальцями в інших, та ще й ховаючись за масками!!! Я особисто гордий з того, що всі ці роки я не відсиджувався чекаючи, що хтось щось та й почне робити. Просто хочу щоб так звані опоненти трішки відкрили очі й зняли рожеві окуляри дивлячись на певні речі. Хочете засуджувати??? Це ваше право, але давайте по суті…

Віктор
18.03.2013 at 21:04

В даній статті я висвітлив лише подію, свідком якої був. І відношення до жодної із політсил, що брали участь у цьому зібрані я не маю.

Віталій
18.03.2013 at 21:08

Ну от би так одразу!))) А то пояснюєш, пояснюєш…))) До речі, я попрошу всіх дописувачів трішки толерантніше ставитися один до одного, кидаючи звинувачення типу “а ти що зробив?”. Ви ж насправді не знаєте, хто ховається за тим чи іншим ніком… (навіть ми всіх не знаємо)))… І пишучи про це, ви просто інколи виглядаєте смішними…))) Маю на увазі, що за ніком може “ховатися” особа. яка робить дужже багато, в порівнянні з кимись іншим…)))

Кьёче
18.03.2013 at 23:35

“Вітя, нафіга ти виправдовуєшся?Тих, хто вважає тебе зрадником — все одно не переконаєш.” Помиляєтесь,Віталіє…

Віталій
18.03.2013 at 23:36

))) Хто зна, хто зна…)))

Кьёче
18.03.2013 at 23:38

Я знаю.

Віталій
18.03.2013 at 23:38

))) Ну Вам видніше…)))

LEON
19.03.2013 at 09:22

Віктор ти сам бачиш, що друзів у тебе більше ніж ворогів. Віталій тобі правду каже, не реагуй на патякання своїх недругів. Помовчи , нехай вони луснуть від того, що ти не реагуєш на їхній бруд. Я сам неможу зрозуміти ненависть з якою про тебе говорить ХХL? Де ти йому дорогу перейшов?

Віктор
19.03.2013 at 11:54

Тож не привітався на мітингу 😉

LEON
19.03.2013 at 13:04

Можливо вірно зробив.)))))

Віктор
19.03.2013 at 21:01

політтехнолог 16.03.2013
великі люди так часто не міняють свої політичні погляди і партії…

Іван Сірко вам як приклад (матеріал тієї Вікіпедії):
Як визначний політик часто міняв орієнтацію.
Виступав проти Івана Виговського, Юрія Хмельницького (якого колись підтримував проти Виговського) й Павла Тетері, яким закидав їх пропольську політику; однак, у цей же період був противником Москви.
Після Андрусівського договору 1667 зайняв виразно антимосковську (й разом з тим антипольську) позицію.
Не зважаючи на свою ворожість до турецько-татарського світу, довгий час підтримував гетьмана Петра Дорошенка, з яким потім розійшовся.

Та це все ж таки це не завадило тому, що протягом 1660–1680 pp. дванадцять разів його обирали кошовим отаманом.

У Нестора Махна схожа історія боротьби!!!

Таких прикладів багато, головне хотіти їх бачити!!!

політтехнолог 16.03.2013
великі люди чи йдуть до кінця притримуючись до кінця своїх поглядів (у крайньому разі можуть їх змінити) чи якщо дійсно впевнені на стартегічну довгострокову перспективу що виграе певна політсила переходять на її сторону вже назавжди як переможці, ці люди знают ціну влади, і діють за принципом поділяй і володарюй, адже владу легше здобути, ніж втрімати її….

Істина!!!

Петро
20.03.2013 at 11:29

Вікторе,ти дуже високої думки про себе,якшо рівняєш себе зІваном Сірко і Нестором Махно!!!!!!Спустись на землю-ти всього лиш Вітя Гричанюк)

Віталій
20.03.2013 at 11:39

))) Тут головне, щоб звичка міняти політичну орієнтацію не переросла в зміну сексуальної орієнтації…))) А то хто його зна?)))

Віктор
20.03.2013 at 11:42

Дякую, Петро!!! Але будь уважним та вчитайся добре!!! Політтехнолог зачепив тему великих людей ,а саме щодо їх не змінної позиції!!! В свою чергу я навів приклади з історії великих людей!!! Так що будь спокійним!!! Все добре))))

Віктор
20.03.2013 at 11:43

Віталій, ти за себе почав боятися??? )))))))

Віталій
20.03.2013 at 11:44

Ну да… Хто тебе знає – ти ж на офіс заходиш… якщо це правда. то тепер остерігатимуся обертатися до тебе спиною…)))

Віктор
20.03.2013 at 11:49

От наче показує із себе дорослу людину, а пише всяку єрунду!!! Пора вирости повністю, громадський діяч ти наш!!! Тобі є кого боятися, їх і бійся)))))

Віктор
20.03.2013 at 11:50

І взагалі, напишеш нормальну статтю – так найдуться пошляки та умніки. В Європу зібралися…. в Азію пряма дорога!!!

LEON
20.03.2013 at 11:54

Да))) Чим чорт не шуткує?)))

Віталій
20.03.2013 at 11:56

В яку Європу, Вітя?))) Тут половина дописувачів в СРСР повертатися хоче! Як казав класик: “Нє… Нам до Європи ср..ть і ср..ть))) Глянь матеріал за посиланням: http://pravongo.org/komunisty-hmilnyka-pidut-v-lyudy/#comment-28769

Віктор
20.03.2013 at 11:59

Ти мені зуби казками про повернення СРСР не заговорюй… Я свій висновок про твою особистість остаточно зробив!!!

Віталій
20.03.2013 at 12:04

))) Насилу! Вітаю, ти перейшов на інший рівень…)))

Віктор
20.03.2013 at 12:05

При цьому ти опустився на сходинку…)))

Віталій
20.03.2013 at 12:10

))) Сподіваюся ,що я від цього не похудаю…)))

Віктор
20.03.2013 at 12:12

Тобі не дадуть “похудати” почітатєлі)))))))

Петро
20.03.2013 at 12:14

Віть,він опустився,а ти ще й не підіймався)

LEON
20.03.2013 at 12:21

Коли переходять на інший рівень, так когось опускають і при цьому худають?)))

Віктор
20.03.2013 at 12:23

Петро, сиди й помалкуй коли не знаєш про що пишеш. Чи Віталій таку вказівку дав писати??))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *