Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

20.03.2011

Ось і пройшла перша сесія школи для активістів громадської експертизи

Сесія  проходила  досить активно, навіть не зважаючи на те, що багато інформації, за браком часу, подавалось в лекційній формі. Але  як учасниця тренінгу, хочу зазначити, що навіть, здавалося б, нудний лекційний матеріал, подавався настільки цікаво, що  тренерів хотілося слухати і слухати, а час спливав непомітно.

По закінченню тренінгу, учасники  було запропоновано заповнити оціночні анкети з п’яти питань, результати яких представляються вашій увазі.

Переважна більшість учасників в більшій мірі задовольнила свої очікування від тренінгу, пояснюючи це тим, що уся інформація, яка була отримана від усіх трьох тренерів була цікавою, змістовною та корисною.

Усі учасники одноголосно сказали про те, що інформація, яка подавалась може бути та буде використана ними в подальшій роботі. Усім було цікаво дізнатись про те, що ж таке контроль, громадська експертиза, про зміни в чинному законодавстві, про маршрути прийняття рішень та їх підготовку та про те, як ефективно будувати співпрацю з органами влади.

Також, під час тренінгу учасники отримали навички написання запитів до органів влади, дізнались , як правильно написати супроводжуючого листа для отримання матеріалів та етапи проведення громадської експертизи.

Не зважаючи на те, що часу було мало, учасникам все ж вдалося сформувати чітке уявлення про те, що ж таке громадська експертиза, її складні механізми та систему її проведення.

Майже всі учасники сказали про те, що в ході тренінгу некорисної для них інформації не виявилось, що приємно порадувало, як тренерів, так і організаторів.

І  найприємнішим  виявилось те, що майже всі  учасники оцінили роботу тренерів  на «відмінно».

Хоча, причина для незадоволеності від тренінгу все ж таки є, виявилось замало часу. Учасники настільки захопились навчанням, що навіть не спам’ятались, як минуло три дні.

Що ж, нам залишається  з нетерпінням чекати наступних  вихідних, щоб знову вчитися, вчитися  та вчитися.

8 Comments on “Ось і пройшла перша сесія школи для активістів громадської експертизи

Слободянська Кішечка
20.03.2011 at 20:58

Як на мене, було дуже цікаво. Я й справді з нетерпінням чекаю наступних вихідних щоб зустрітись з цікавими людьми та почути цікаву та корисну інформацію.

Andriy
20.03.2011 at 22:23

Так, підтримую! Актуальне та цікаве навчання. Зараз треба трохи часу розкласти інформацію по полицях.

Віктор
21.03.2011 at 09:28

Зустрінемося знову у п’ятницю ;). Може і раніше вийде….

Віталій
21.03.2011 at 12:26

Приємно читати такі відгуки. Значить захід вдався… Длякую всім…

Віктор
21.03.2011 at 13:30

Віталій, скинь мені на електронку трішки фото – закину на сайт ОДА

Волошка
21.03.2011 at 15:53

Ой, а ви не уявляєте, як я чекаю наступних вихідних, щоб бути хоча б на другій сесії)
З деякими тренерами знайома особисто, тому знаю, які вони гарні спеціалісти)) І нехай це навчання буде всім на користь!!!

Володимир Великий
21.03.2011 at 18:17

Я сьогодні викладу, дочекайтеся!

Слободянська Кішечка
21.03.2011 at 18:58

чекаємо)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *