Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

16.03.2012

ОСН та влада Хмільника шукали шляхи для співпраці

14 березня в залі засідань міської ради відбувся семінар-нарада для активу органів самоорганізації населення міста (вуличних та будинкових комітетів). Участь в заході взяли не тільки представники ОСН, але й депутати міської ради, працівники виконавчих органів міської ради, голови рад мікрорайонів.

На початку зустрічі міський голова Василь Грушко розповів про приклади самоорганізації в місті Бердянськ та с. Долина (Івано-Франківської області), а також м. Новоград-Волинський – щодо діяльності ОСББ.

Під час заходу начальник організаційного відділу Тендерис Оксана Володимирівна розповіла про роль ОСНів у життєдіяльності територіальної громади. Також вона зазначила, що є проблемою отримання ОСНами коду неприбутковості, так як вони не підпадають під жодну категорію, яка може його отримати.

В свою чергу, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Андрій Барабан запевнив, що раз в квартал буде проводитися навчання для активу органів самоорганізації населення.

Також увагу присутніх було акцентовано на порушення жителями Хмільника правил благоустрою.

 

Коментар громадської організації «ПРАВО»: Варто зазначити, що громадською радою при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради було рекомендовано виконкому внести до річного плану проведення консультацій з громадськістю організацію та проведення круглого столу на тему «Проблеми та перспективи розвитку органів самоорганізації населення в місті Хмільнику». Сподіваємося, що така ініціатива буде підтримана і під час заходу вдасться намітити основні шляхи розвитку ОСН в місті.

7 Comments on “ОСН та влада Хмільника шукали шляхи для співпраці

Пронира
16.03.2012 at 01:06

“В свою чергу, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Андрій Барабан запевнив, що раз в квартал буде проводитися навчання для активу органів самоорганізації населення.” Цікаво xто буде проводити такі навчання та які є педагогічні повноваження в тиx xто проводитиме ці “майстер-класи”? Є надія, що не керуючий справами…))))

Віталій
16.03.2012 at 01:11

В нас є надія, що це питання все ж таки вдасться зрушити з мертвої точки. А то вийде точно так, як з розвитком ОСББ. Проблем щодо подальшого розвитку самоорганізації в місті вистачає. Ми готові долучитися до їх вирішення. Але чи почує нас на цей раз влада? Поживемо-побачимо…

Пронира
16.03.2012 at 01:18

“Закриєте” ГФX – почують, можливо)))))))))))))))))) До речі, вже чув, що “тре закрить цю амєріканьську кантору”. От тільки як це робитимуть не уточнювали))))))))))))))))))))

Віталій
16.03.2012 at 01:24

Ну це не дивно… Дивно інше: до чого тут “американська кантора”? Що мається на увазі?))). А якщо серйозно, то сподіваюся. що вже зроблено певні висновки і проаналізовано можливості і головне – прорахунки… Ото ж, пропозиція в силі і щиро сподіваюся. що на цей раз ситуація не повториться…

Пронира
16.03.2012 at 01:34

Як відомо: “Из песни…”)))

Віталій
16.03.2012 at 14:13

Дуже оптимістичний матеріал щодо цієї події на Офіційному сайті міста:
http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=53395
 

Небайдужий
23.03.2012 at 13:01

Хороша стаття Тетяни Монтян про ОСББ на “Українській правді”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *