Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.11.2011

Особливості профілактики ВІЛ/СНІД в Хмільнику… Дія друга

9 вересня 2011 року, громадська організація «ПРАВО» звернулася до Вас, як до Хмільницького міського голови з листом, в якому запропонувала розробити, спільно з добровольцем Корпусу Миру США в Україні Річардом Віллануева, проект, спрямований на профілактику ВІЛ/СНІДу в місті Хмільнику.

У відповідь на наше звернення, ми отримали лист від 28.09.2011 року за №Д-449/02, за підписом першого заступника міського голови, секретаря міської ради пана Петра Дреженкова, в якому містилася відмова Хмільницької міської ради та його виконавчого комітету щодо розробки спільного проекту, спрямованого на профілактику ВІЛ/СНІДу в місті Хмільнику. Мотивація – в Хмільнику і так проводиться така робота, до того ж «на території міста спостерігається доволі незначний приріст ВІЛ-інфікованих: на кінець 2006 року на обліку у лікаря-інфекціоніста Хмільницької ЦРЛ перебувало 9 осіб, у 2007 – 8 осіб, 2009 р. – 10 осіб, 2010 р. – 14 осіб, на 1 січня 2011 року – 18 осіб, станом на 1 вересня 2011 року – 20 осіб»

18.10.2011 року на офіційному сайті міста Хмільника з’явилася інформація про засідання Координаційної ради з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії у Хмільнику. За інформацією ,розміщеною на сайті, за підсумками засідання координаційна рада ухвалила рішення щодо:
• розширення партнерства між державними установами міста, установами місцевого самоврядування, громадськими та міжнародними організаціями;
• забезпечення впровадження інформаційно-просвітницьких програм та інтерактивних форм для здобуття знань і формування життєвих навичок щодо зменшення вразливості до інфікування серед молоді.
Зважаючи на такі обставини, я вирішив звернутися за роз’ясненнями до міського голови Василя Грушка, та попросив дати відповіді на такі питання:
1. Яким нормативно-правовим актом керувався перший заступник міського голови, секретар міської ради пан Петро Дреженков, приймаючи рішення одноосібно від імені Хмільницької міської ради та її виконавчого комітету про їх відмову в розробці спільного проекту з громадською організацією «ПРАВО», стосовно профілактики ВІЛ/СНІДу в місті Хмільнику? Прошу вказати назву нормативно-правового акту, окремо статтю, а також дату затвердження та номер документу;
2. Прошу роз’яснити позицію міської влади щодо профілактики ВІЛ/СНІДу в місті Хмільнику. Чому громадській організації «ПРАВО» відмовили в розробці спільного проекту, спрямованого на профілактику ВІЛ/СНІДу в місті Хмільнику, одночасно визнавши під час засідання Координаційної ради з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії у Хмільнику необхідність розширення партнерства між державними установами міста, установами місцевого самоврядування та громадськими організаціями з метою впровадження інформаційно-просвітницьких програм та інтерактивних форм для здобуття знань і формування життєвих навичок щодо зменшення вразливості до інфікування серед молоді.
Нещодавно ми отримали лист-відповідь від міського голови:

Відповідь:

 

Ознайомившись з відповіддю можна зробити висновок, що міським головою було проігноровано питання, стосовно дій першого заступника міського голови. Секретаря Хмільницької міської ради Петра Дреженкова.
Таким чином громадська організація «ПРАВО» залишає за собою право звернутися повторно з інформаційним запитом та вимогою прокоментувати дії вищезазначеної посадової особи. Відповідне звернення вже готується…

20 Comments on “Особливості профілактики ВІЛ/СНІД в Хмільнику… Дія друга

Пронира
01.11.2011 at 23:21

Дожились. Це можливо розцінити, як відмову від допомоги у вирішенні та подоланні СТРШНОЇ проблеми та xвороби, що прогресує у всьому світі. В такиx питанняx неxтування пропозицією допомоги, як мінімум, незрозуміло та некомпетентно. Але нічого не порбиш: на теренаx Xмільника є планетарні світила вірусології, котрі вирішують за іншиx кому і яка допомога потрібна. 

Пронира
01.11.2011 at 23:51

Цікава дата промайнула у даній відповіді: “…з листопада 2010 року м. Xмільник є членом Асоціації міст України”. АМУ починає свій відлік з далекого 1992 року, а членство м. Xмільника в цій структурі помічено дуже давно, про що є свідчення на офіційному сайті. Що це, випадкова помилка, опечатка чи чергові “заслуги”..?

Віталій
02.11.2011 at 05:53

На мою думку це чергові “заслуги”, і, на жаль, не єдині…

Гігабайт
02.11.2011 at 11:53

А у людей они спросили, стоит ли сотрудничать в этом направлении с новыми ГО, или нет?  Или они от этого похудеют?  Амбиции не нужны никому! чтобы делать такие заявки – “плануемо – неплануемо” – нужно у людей спросить, у здоровых, у больных. А потом решать. Хотя уже и так понятно как миська рада переживает за здоровье своих людей.

Віталій
02.11.2011 at 12:11

Громадська організація “ПРАВО” має намір звернутися з інформаційним запитом, в якому запропонувати міському голові дати відповідь на питання: яка кількість заходів з профілактики ВІЛ/СНІДу було проведено у 2011 році, що це були за заходи, яка кількість осіб і які категорії осіб взяла в них участь тощо. А тоді подивимося: а може справді не має необхідності в співпраці з громадською організацією “ПРАВО”?

Ester
02.11.2011 at 12:37

В нас один з “главнокомандуючих” міста дуже дбає про здоров’я жителів і вважає, що всіх СПІДОЗНИХ потрібно відправляти на кар’єр каміння довбати де б вони помирали і там же зразу ж їх закопувати, тобто ізолювати їх а не допомагати їм.

Віктор
02.11.2011 at 12:52

Бєда…

Гігабайт
02.11.2011 at 13:04

По моему – таких чиновников надо изолировать от общества. Если у них ничего человеческого нет. Или они забыли что они слуги народа?!

Маруся
02.11.2011 at 16:52

Вони просто не вважають це проблемою. А тим більше, що з пропозиціями ЗВЕРНУЛАСЬ громадська організація, а не прийшли і не вклонились в ніжки…

Громадянин
02.11.2011 at 21:58

На форумі була інформація, що   доброволець Корпусу Миру свого часу з”явився в Хмільнику також за ініціативи саме міської влади, і не для того щоб просто пожити в Україні,   а реально допомогти громаді по різноманітним проблемним напрямкам, у тому числі із залученням певних коштів на реалізацію  потрібних громаді проектів. ГО “Право” реалізує такі проекти на території району та міста, має в цьому плані гарний та визнаний досвід. Тож така позиція міської влади (точніше її нинішніх очільників) щонайменше дивує, хоча можливо і ні, бо саме така позиція, як і багато інших позицій по багатьох інших  питаннях (інформація з форуму) спрямовує до єдиного висновку,… розумна більшість зрозуміє про що йдеться.

Віталій
02.11.2011 at 22:04

Щодо добровольця Корпусу Миру США в Україні Ви цілком праві. В принципі, як і стосовно інших Ваших висновків…

Пронира
03.11.2011 at 00:16

УВАГА. Місто Xмільник являється членом Асоціації міст України з 2000 року!!!

Віталій
03.11.2011 at 08:56

Поюс-мінус 10 років – хіба то вік?))) Маю з цього приводу дві думки:
1. Десь читав в Законі України “Про доступ до публічної інформації” про надання недостовірної інформації…;
2. Все то ,що робилося до “нової команди” – відкинути… “Мы наш, мы новый мир построим!”. І повторно вступимо до Асоціації міст України?
 

Пронира
03.11.2011 at 11:01

Цікаво, те що Асоціація міст України не займється проблемою поширення ВІЛ/СНІДУ в містаx України. Цілі та завдання Асоціації зосереджуються на основній ідеї: захисті законних прав та інтересів міст-членів АМУ в органах державної влади. З неї логічно випливають два інших компоненти діяльності: підтримка та розвиток місцевого самоврядування в Україні (інформ. з оф. сайту АМУ).

Віталій
03.11.2011 at 11:07

Навіть не знаю, що сказати… Чи тут краще буде запитати й попросити надати той документ, який встановлює умови співпраці нашого міста з АМУ, на яке посилається пан Грушко в своєму листі?

Пронира
03.11.2011 at 11:21

Такими листами посадовці підштовxують на коментарі про інші “власні та глобальні заслуги”. 

Віталій
03.11.2011 at 11:29

Такими відповідями вони підштовхують до певних дій, які, в кінцевому результаті, зовсім не сприятимуть  створенню позитивного іміджу міської влади. Питання в іншому: навіщо вони це роблять? Невже важко співставити такі речі і зробити належні висновки?

Пронира
03.11.2011 at 19:59

Знову новина з оф. сайту. 2 листопада у приміщенні Хмільницької міської ради відбувся семінар на тему: «Основи діловодства. Архівна справа в архівних підрозділах». А буквар, граматика, ДУМ (ділова укр. мова)? 😉

Віталій
03.11.2011 at 20:14

Можливо я не зовсім зрозумів, але для кого власне був семінар? Для працівників архівного відділу/підрозділу? То навіщо так багато людей? І навіщо воно їм? Хтось може пояснити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *