Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.06.2020

ОЦІНЮЄМО ВЛАСНУ ОРГАНІЗАЦІЙНУ СПРОМОЖНІСТЬ – громадська організація «ПРАВО» провела онлайн сесію ООС

Експерти громадської організації «ПРАВО» взяли участь в онлайн сесії з оцінки організаційної спроможності. В якості фасилітатора зустрічі виступив Олег Серняк.

Під час зустрічі було обговорено спроможність організації в таких сфера діяльності, як загальні організаційні принципи, адміністрування, управління кадрами, управління фінансами, організаційний менеджмент, управління проектами тощо.

В результаті плідної дискусії було визначено такі показники по кожному критерію оцінки:

Загальні організаційні принципи 1,6
Адміністрування 2
Управління кадрами 1,5
Управління фінансами 1,7
Організаційний менеджмент 2,4
Управління проектами 2,5
Середній рівень організаційної спроможності 1,95

При проведенні оцінки використовувався інструмент Оцінки Організаційної Спроможності (ООС), на базі інструменту OCA, розроблений Агенцією з Міжнародного Розвитку США (USAID OCA). OCA проводилась у межах Другого компоненту Школи організацій з розвитку підприємництва: «На варті інтересів бізнесу», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Головною метою ООС була оцінка поточного стану розвитку спроможності громадської організації «ПРАВО» для надання рекомендацій стосовно розробки плану дій для розкриття потенціалу організації та формування дорожньої карти участі організації в Компоненті «На варті інтересів бізнесу».

4 Comments on “ОЦІНЮЄМО ВЛАСНУ ОРГАНІЗАЦІЙНУ СПРОМОЖНІСТЬ – громадська організація «ПРАВО» провела онлайн сесію ООС

Дон
12.06.2020 at 08:11

А скільки балів максимально? Складається враження що незадовільно двійочники… І взгалі що воно дає… Може есперемент під якийсь проект…

Віталій
12.06.2020 at 11:19

Максимальна оцінка за кожним критерієм – 4 бали. Оцінювання потрібне для того, щоб спланувати чіткий план подальшого розвитку організації. Для прикладу, якщо організація визначила, що має проблеми з зовнішньою комунікацією, то в план організаційного розвитку вписується розробка комунікаційної стратегії (чи інші заходи) і встановлюються чіткі строки для виконання цих заходів. І так по кожному проблемному питанню… Тобто така оцінка дає можливість побачити недопрацювання організації в конкретній сфері для того, щоб виправити ці недоліки…

Дон
12.06.2020 at 15:41

А чому так слабенько якби по пятибальній системі то було б трохи менше 2,5 бала щось середнє між 2 з плюсом чи 3 з мінусом… Розслабилися працювати не хочите, розочарувалися, а може хтось хфальшивить де слабое звено… І стосовно зовнішніх чинників у т ч комунікаційні стратегіі жодних критеріїв та оцінок, все внутрішне може це недолік ОСС…

Віталій
12.06.2020 at 17:44

Може)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *