Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.04.2014

Палац графа Ксідо представлений у проекті «Найкращі пам’ятки України – обрані народом”

4Легендарний палац змагатиметься з багатьма іншими пам’ятками та визначними місцями України. “Крім Палацу графа Ксідо, у Всеукраїнському проекті «Найкращі пам’ятки України – обрані народом» Вінниччину представляють ще 11 історичних пам’яток архітектури та об’єктів природного надбання, – повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.
Наразі, триває перший етап голосування, що проводиться на обласному рівні. За його результатами буде обрано чотири пам’ятки архітектури з кожного регіону, які й змагатимуться за звання найкращої пам’ятки в Україні у другому етапі.
Вибір десятки найкращих визначних місць нашої держави відбудеться шляхом загальнонародного голосування”.
Чи переможе наш палац – залежить від активності голосування хмільничан. Якщо Ви бажаєте підтримати Палац графа Ксідо у конкурсі, – перейдіть за посиланням і віддайте свій голос в його підтримку.

One Comment on “Палац графа Ксідо представлений у проекті «Найкращі пам’ятки України – обрані народом”

Олександр Пилявський
12.04.2014 at 09:47

Якщо то пам’ятка, то тільки страшній безгосподарності.  Вчора пройшов мимо тильної сторони “палацу” зі сторони молокозаводу, в Хмільнику напевно більш страшного приміщення немає. Його потрібно ТЕРМІНОВО або віддати комусь шоб реставрували, або розвалити, а то він скоро сам упаде ще й похоронить під собою когось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *