Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.03.2011

Пам’ятник Радону незабаром з’явиться у Хмільнику

З ініціативи заслуженого журналіста України Сергія Гребельського, у Хмільнику незабаром буде встановлю пам’ятник Радону.

У конференц-залі Хмільницької міської ради вже є макет монумента: чоловік у повний зріст біля якого лежить поламана милиця.

Радонові води вилікували тисячі людей, вважає Сергій Андрійович, тому заслуговують на таке шанування.

Як до цього ставляться місцеві жителі можна побачити на офіційному сайті міста Хмільника http://hmilnyk.osp-ua.info. Де проводиться опитування хмільничан з цього приводу. 48% опитаних вважають, що це не на часі. І справді, на встановлення пам’ятника із бюджету міської ради потрібно виділити гарненьку суму. Але ж у місті є ряд важливих питань, які без фінансової підтримки вирішити неможливо. А також слід врахувати те, що радоновим водам, сьогодні загрожує небезпека, оскільки київською фірмою ТОВ «Укрмінерал» планується розробка Широкогребельського гранкар’єру, яка може призвести (згідно тверджень спеціалістів) до зникнення цілющих вод, котрими багатий Хмільник. І для міськради питання №1 – зберегти Хмільник, як місто курорт, а тоді вже можна й пам’ятник поставити.

7 Comments on “Пам’ятник Радону незабаром з’явиться у Хмільнику

Віктор
28.03.2011 at 14:20

Ми вже начиталися віршів Гребельського!!! Ще нам чувака з милицями не вистачає у місті!!! Коли вже ми будемо жити позитивом, а не…….

Віталій
28.03.2011 at 18:31

Свого часу Олександр Штанько виступав з ініціативою вшанування памяті пана Бабаджана. За словами Штанька, саме йому Хмільник найбільше завдячує своїм сьогоднішнім статусом… То може варто переглянути ініціативу Гребельського?

Волошка
28.03.2011 at 19:10

Вважаю, що памятник – не головне, на що можна витратити державні кошти. Спочатку треба подумати над вирішенням інших, більш корисніших проблем, яких в місті вистачає!

Віталій
28.03.2011 at 19:16

Тільки що дивився результати опитування на міському сайті. Зрозуміло, що вони не мають репрезентаривності, але все ж – майже 60% опитаних таку ідею не підтримують…

Sofia
28.03.2011 at 19:53

Будемо сподіватись, що до цих 60% входить і міська влада.

Віталій
29.03.2011 at 16:35

Вчора говорив з одним з депутатів. По-перше – він вперше про це чує, а по-друге – він висловився, що ні в якому разі цього робити не можна. Принаймні за кошти бюджету…

Волошка
29.03.2011 at 18:15

Так, а сподівання, як кажуть, помирають останніми)) Там не дурні люди, і впевнена, що хоча б частина, але проти такого свавілля.
Якщо й навіть не за кошти бюджету, але краще такі кошти використати в більш корисному руслі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *