Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.03.2010

Передвиборча програма Хмільницької міської організації ПППУ

Ми продовжуємо знайомити Вас з програмами місцевих організацій політичних партій, які представленні в Хмільницькій міській раді 5-го скликання. Вашій увазі пропонується програма Хмільницької міської організації партії промисловців та підприємців України. Це остання програма яка пропонується до Вашої уваги. Далі піде мова про власне їх виконання… Ну і ще про дещо…

Передвиборча програма Хмільницької міської організації партії промисловців та підприємців України. Перше враження, яке виникає під час ознайомлення з програмою – що її писав держслужбовець з великим досвідом роботи в органах державної влади, або в органах місцевого самоврядування. Мається на увазі, що вона написана мовою не зовсім зрозумілою для пересічного громадянина. Для «чистоти експерименту» експерти надали передвиборчу програму для ознайомлення жителю міста, який займає активну життєву позицію, з проханням прокоментувати прочитане. Після десятихвилинного читання він визнав, що мало що зрозумів.

Програма містить чотири основних пріоритети:
забезпечення економічної безпеки міста та громади;
забезпечення умов розвитку підприємництва та бізнесу;
забезпечення розвитку сільського господарства (це програма до міської ради !!!);
соціальну та духовну сферу.

З усіх перерахованих пріоритетів тільки перший пункт (забезпечення економічної безпеки міста та громади) має пряме відношення до міста. Зокрема він передбачає створення заводу з виробництва біодизеля, передбачає налагодження в місті виробництва спиртових домішок до бензинів, а також виробництво на підприємствах міста обладнання для виготовлення біопалива для котлів «Сухіна» (якраз той випадок, коли пересічному громадянину не зовсім ясно про що йдеться. До речі, як ці пріоритети з елементами розвитку хімічної промисловості «в’яжуться» з розвитком міста Хмільника, як екологічно чистої здравниці?).

Всі інші напрямки так чи інакше обіцяють зміни на Вінниччині.

Критерії оцінки якості передвиборної програми місцевої організації

Партія промисловців та підприємців України

Залучення членів громади до

управління державою і

вирішення місцевих справ 2.0

Розвиток міста та територіальної громади 2,3

Комунальні послуги 2,4

Соціальний захист і гарантії прав громадян 2,2

Екологічна безпека, чистота та збереження довкілля 3.0

Дозвілля 2,2

Загальна оцінка 2.4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *