Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.10.2015

ПЕРЕВІРКА “НА ВШИВІСТЬ” ДЛЯ КАНДИДАТІВ

Це питання турбує багатьох користувачів соцмереж. Біля пошти вирили здорову яму: чи то археологи, чи то трубу прорвало, чи то просто якесь падло скарб шукало, але яма вже там кілька місяців і ніхто її навіть не збирається засипати. Може хтось з кандидатів в міські голови чи депутати таки відреагує і зробить добру справу хоча б під вибори?

yKiy-LQ8z40

11 Comments on “ПЕРЕВІРКА “НА ВШИВІСТЬ” ДЛЯ КАНДИДАТІВ

Володимир Шеремета
01.10.2015 at 00:48

Так ніхто ж не хоче заважати Василю Пилиповичу працювати. Скільки можна!? Можливо це альтернативний міський басейн? Він сам справиться, як завжди.

А взагалі щось мені підказує, що вже завтра там буде хоча б стрічкова огорожа.

Віталій
01.10.2015 at 00:50

Стрічкова оголожа там вже була. Її обривки й зараз видно на фото. Але від стрічкової огорожі яма не засиплеться. Її не огороджувати потрібно, а засипати.

Володимир Шеремета
01.10.2015 at 01:05

Це зрозуміло, що засипати. Може ще не все вирили?

Вже бачу, як кандидати завтра з самого ранку з лопатами і фотоапаратами в черзі на засипку стоять. А верховний депутат з ковшом від екскаватора.

Все це не дуже смішно і дуже добре, що ніяка дитина чи пенсіонер ще туда не впав. Шукали культурну спадщину, а отримали комунальний сором.

Віталій
01.10.2015 at 01:10

Ну хто його знає? Перед виборами відбуваються всілякі дива: то асфальт в дворах залатають, то Гомес приїде… Так що не варто втрачати надію і будемо сподіватися, що якесь Педро таки ту яму засипле…)))

Генадій
01.10.2015 at 16:21

Якби пан Віталій цікавився містом так як він говорить то знав би, що за яма і хто її зробив. Бачу дурні Ви тут понаписували) і такі люди рвуться до влади. Її треба не засипати, а навпаки повністю відрити. І не загородити стрічками які порвуться, а загородити так, щоб діти та пансіонери за яких ви турбуєтесь туди не попадали. Це яким треба бути сліпим, щоб не побачити таку яму? Також засипати частину тунелю який міг би приносити кошти якось по дурному виглядатиме.

Віталій
01.10.2015 at 17:48

Пан Віталій передусім цікавиться безпекою хмільничан. Засипати чи обгородити – то вторинне. Навіть Ви погодилися, що з тією ямою потрібно щось робити. Бо зараз вона нагадує не райдужні перспективи отримання коштів, а звичайний смітник…

Марина
01.10.2015 at 22:29

Зараз головне питання безпеки і яму обов’язково треба засипати!!!
А щодо тунелю-це важливо і є історичною спадщиною але починати треба з реставрації замку.

Генадій
01.10.2015 at 22:37

Про себе у 3-му лиці? Както это не здраво. Но зараз не про те. Ви придставник МВС чи може МЧС чи можливо ЖКХ? Навіщо вам цікавитись безпекою людей? Роздувати до планетарних масштабів якусь ямку? Чи це грозить екологічно катастрофою для міста? ЗВІСНО НІ. А для тих хто має очі вона не страшна. Вони її обійдуть. А те, що туди попадають п’яні підлітки які в Малібу понапиваються то то вже проблема Малібу та тих п’яних підлітків. Так його загородити треба, АЛЕ НЕ ЗАКОПУВАТИ.

Володимир Шеремета
03.10.2015 at 17:03

Геннадій (вибачте, що з двома Н), я добре знаю, що то за яма. А мій сарказм з того, що я ще й знаю, чим те все закінчиться. Ви бачите на чому там можна вкрасти? От і Грушко не бачить! Висновок – до половини цінну культурну яму закидають сміттям, а потім все ж засиплять. От асфальтувати не будуть під приводом того, що знову доведеться розривати.

Генадій
04.10.2015 at 07:36

Я бачу на чому там можна заробити. Смітять там тільки люди які ходять у Малібу.

Віталій
04.10.2015 at 15:52

Спробую пояснити для всіх альтернативно обдарованих. Якщо розрита яма є наслідком роботи археологів і якщо вони справді там щось знайшли, то цю яму потрібно засипати НЕГАЙНО, причому, не просто засипати, а законсервувати знайдене. Тому що підуть дощі, піде сніг і оте, що нарили, стопудово буде знищене. Сподіваюся, що так зрозуміло?)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *