Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

09.09.2011

Перші кроки робочої групи

7 вересня в управлінні економічного розвитку та євроінтеграції міської ради відбулося засідання робочої групи яка була створена за рішенням виконавчого комітету Хмільницької міської ради №579 від 18.08.2011 року для дослідження та розробки дієвого механізму громадського контролю в сфері пасажирських перевезень в місті Хмільнику.

Щодо громадського контролю на транспорті робочою групою було вирішено дослідити досвід міст України в цьому напрямку, якщо такий існує та спробувати впровадити його в Хмільнику. Також були визначені ряд проблем які впливають на якість перевезень, та механізм їх вирішення. Зокрема вирішено що біля Приватбанку буде облаштовано зупинку «На вимогу» в зв’язку з значним пасажиропотоком. Найближчим часом в маршрутках буде вирішено питання з інформаційним забезпеченням пасажирів. Зупинку на вимогу «Богдана» буде заборонено в зв’язку з порушенням правил дорожнього руху та Постанови Кабінету Міністрів України «про Правила надання послуг на пасажирському транспорті». Також було вирішено ряд організаційних питань по співпраці робочої групи.

2 Comments on “Перші кроки робочої групи

Віталій
09.09.2011 at 13:28

Це гарний приклад співпраці громалськості та міської влади. Проведено громадську експертизу, виявлено болючі питання, внесено та враховано пропозиції, а тепер спільно ці питання вирішуються. От би й в інших сферах так було…

Віталій
10.09.2011 at 20:54

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *