Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.05.2011

Перші кроки Жмеринських колег в проведенні громадської експертизи…

Ми вже публікували інтерв’ю з пані Анною Чайковською щодо проведення громадської експертизи. Сьогодні ми вирішили ознайомити читачів з роботою, яка була проведена нашими Жмеринськими колегами з громадської організації «Унікальна країна». До вашої уваги інтерв’ю з її літером Андрієм Сільченко…

Пане Андрію, чи визначилися Ви з предметом громадської експертизи?

Так. Ми розуміємо, що на даний момент державне фінансування закладів культури обмежене, і не дає можливості розвитку а іноді навіть і утримання в належному стані будинків культури в маленьких містечках та селах. Тому ми вирішили провести експертизу, метою якою якої є оцінка стану дотримання Жмеринською РДА державної політики у сфері культури щодо розвитку Жмеринського районного будинку культури, та підготовка пропозицій щодо підвищення ефективності реалізації Жмеринською РДА державної політики у сфері культури

Дуже добре. І вже є якісь практичні кроки?

В даний момент ми готуємо інформаційний запит до Жмеринської РДА для проведення громадськоъ експертизи, що дасть змогу провести аналіз заходів, які реалізовує Жмеринська РДА щодо розвитку Жмеринського районного будинку культури. Також ми налагодили співпрацю з керівництвом будинку культури, що дає нам змогу разом випрацьовувати шляхи залучення додаткових ресурсів для розвитку даного закладу.

А як з владою? Була вже якась реакція з її боку?

На даний час ще не надісланий інформаційний запит, тому про реакцію зі сторони влади говорити рано. Але якщо казати про керівництво будинку культури, то вони з великим інтересом поставились до нашої пропозиції про співпрацю, і всіляко підтримують всі наші ініціативи. Маю надію, що і органи влади позитивно сприймуть нашу ініціативу.

На мою думку варто залучити до цього процесу інші громадські організації. Ви плануєте щось подібне?

Звичайно, ми будемо висвітлювати всі наші кроки щодо експертизи у місцевих ЗМІ та запрошувати до співпраці усіх бажаючих, як окремих жителів міста – так і громадські організації. На мою думку, чим більше людей буде залучено до цього процесу, тим більш ефективною буде наша робота.

Чи є у Вас необхідність отримання консультацій від представників нашої організації чи від тренерів, залучених до роботи Школи?

Думаю, що під час проведення експертизи в нас можуть виникнути питання в юридичній площині, оскільки наша організація більше працює у сфері журналістики та програм розвитку молоді, не виключаю можливості, що нам знадобляться консультації від Вашої організцаії.

Дякую Вам, пане Андрію, та бажаю успіху в здійсненні всіх запланованих заходів…

7 Comments on “Перші кроки Жмеринських колег в проведенні громадської експертизи…

Ester
06.05.2011 at 08:08

Бажаю Вам успіху в проведені експертизи.  Цікаво буде почитати звіт. Я надіюсь він буде на сайті.

Віталій
06.05.2011 at 09:20

Я також сподіваюся, що звіт буде на сайті)))

Хмільничанин
06.05.2011 at 11:24

Буде черговий безкорисний аналіз, чи може хоч від цього буде якась користь пане Віталій?

Віталій
06.05.2011 at 11:54

Пану Віталію жодної користі від того звіту не буде… А чи буде користь для жмеринчан ми дізнаємося з самого звіту, чи не так?))))))))))))))))))))))))))))))))))

Хмільничанин
06.05.2011 at 12:00

Ну судячи з того що я вже знаю про пана Віталія, має з’явитись коментар типу “Я з радістю долучусь” чи “Я радістю прийму участь” Тому я і питаю наперед щоб не затягувати в довгий ящик

Віталій
06.05.2011 at 12:10

Мушу Вас розчарувати. Ці експертизи відбуваються в рамках проекту Школа громадської експертизи, який реалізовує громадська організація “ПРАВО”)))… Я є керівником цього проекту і був його розробником… Тож фактично жмеринчани долучилися до цього проекту, а не я долучуся до нього… А ми тільки консультуємо жмеринських колег і звичайно нам буде цікаво прочитати їх звіт)))

Хмільничанин
06.05.2011 at 12:21

Дякую за роз’яснення, я приємно здивований.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *