Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.03.2011

ПЕРШИЙ Регіональний Форум соціальних інвестицій на Вінниччині

Організатори: Громадська ради при Вінницькій обласні Раді, Громадська рада при Вінницькій облдержадміністрації, за підтримки Вінницької обласної Ради та облдержадміністрації 15 березня 2011 року у м. Вінниці відбудеться Перший Регіональний Форум соціальних інвестицій.

Форум стане інформаційним майданчиком для налагодження діалогу між основними дієвими особами у вирішенні соціальних проблем: влада — громадськість — донори — бізнес.

Основна ідея заходу — залучення соціальних інвестицій для вирішення актуальних проблем. У Форумі візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства, комерційних структур, а також представники донорських та інвестиційних установ.

Мета Форуму – презентація проектів громадських організацій Вінниччини та залучення донорів і бізнесу до їх реалізації, а також участь реалізації державних соціальних програм.

Для участі у Форумі необхідна попередня реєстрація. Щоб зареєструватися відправте лист на електронну адресуforumsivin2011@gmail.com до 05.03.2011р.з інформацією про Вашу організацію і контактну особу.

В програмі Форуму заплановано проведення «Ярмарку ідей», під час якого будуть презентовані актуальні соціальні проекти громадських організацій, презентація діяльності донорських установ, пленарне засідання та робота в профільних секціях.

Для участі у Ярмарку необхідно подати заявку (у додатку) до 17:00 05 березня 2011р. на електронну адресу forumsivin2011@gmail.com. Звертаємо увагу, що кількість місць обмежена.

Участь у Форумі безкоштовна.

Результатом роботи Форуму організатори передбачають підписані угоди та досягнуті домовленості.

Контактна особа:

Грига Юлія,

0432697838, 067 775 66 31, e-mail: yulgriga@yandex.ru

Довідково: Громадська рада при Вінницькій обласній Раді була створена у 2006 році і налічує понад 80 організацій, Громадська рада при Вінницькій облдержадміністрації створена у 2010 році відповідно до ПКМУ № 996 і складається з 54 представників ІГС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *