Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.09.2014

ПЕТРА ЮРЧИШИНА ЗАРЕЄСТРУВАЛИ КАНДИДАТОМ В ДЕПУТАТИ ПО ОКРУГУ №13

завантаженняПетра Юрчишина зареєстрували кандидатом в депутати по 13 виборчому округу, до якого входить Хмільник та Хмільницький район.

Відповідна інформація з’явилася на сайті Центральної виборчої комісії.

Петро Юрчишин народився 13 липня 1958 року в місті Антрацит Луганської області, громадянин України, освіта вища, директор агропромислового науково-виробничого підприємства “Візит”, безпартійний, проживає в місті Хмільник, судимість відсутня, самовисування.

Пропонуємо ознайомитися з передвиборною програмою кандидата.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 13

ЮРЧИШИНА ПЕТРА ВАСИЛЬОВИЧА

Разом до Миру та Перемоги!

ШАНОВНІ ПОДОЛЯНИ!

Уперше з часу проголошення незалежності Україна зіткнулася зі смертельно небезпечним викликом. Українці, що потерпали від корупції, соціально-економічних проблем, свавілля правоохоронців і суддів, скинувши владу тирана Януковича, змушені відбивати зовнішню агресію підступного, до зубів озброєного ворога, який розв’язав на нашій землі братовбивчу війну.

Та доля України вирішується не лише на фронті. Важлива запорука перемоги – надійний тил. Для того, щоб його забезпечити, необхідно навести порядок у владі, прогнати хабарників і злодіїв, підтримати малий і середній бізнес, створити нові робочі місця і захистити тих, хто сьогодні перебуває на межі бідності.

Усі війни, зрештою, закінчуються миром. Певен: зупиниться в Україні  війна, яку розпалив Путін. І для нас дуже важливо, щоб хлопці, які захищали наше життя і свободу, повернувшись із війни, не потрапили до економічно занедбаного рідного краю. Для цього ми, перебуваючи за сотні кілометрів від лінії фронту, повинні працювати і діяти так, як наші солдати на передовій, – шануючи пам’ять Небесної Сотні  і загиблих воїнів-героїв.

Оновлення і перезавантаження влади, наполеглива праця, взаємна чесність і повага – важливі кроки до нової України.

Я знаю, що і як необхідно робити, щоб досягнути цієї мети, щоб українці змогли нарешті жити по-новому!

Головні завдання моєї депутатської програми:

1. Перезавантаження влади. Повна люстрація (під народним контролем) депутатів і чиновників, викоренення корупції. Закон про погодження з громадою кандидатур на керівні посади та право відкликати депутатів і достроково звільняти чиновників за вимогою громади.

2. Жодних пільг і привілеїв для депутатів і чиновників! Законодавчо має бути встановлений розмір заробітної плати та пенсій депутатам і чиновникам, залежно від заробітної плати в промисловості і сільському господарстві. Ухвалення закону про скасування депутатської недоторканності.

3. Люди – найбільша цінність країни! Значні кошти від скасування депутатських пільг і привілеїв необхідно спрямувати на фінансування інших категорій, а саме: лікарів, освітян, працівників сфери культури та малозабезпечених верств населення. Зекономлені депутатські пенсії мають піти на збільшення пенсій звичайним громадянам.

4. Державна допомога ветеранам, афганцям та учасникам АТО. Усім учасникам АТО (в т.ч. – добровольцям, цивільним спеціалістам), які брали участь у бойових діях і допомагали військовим, – статус учасників бойових дій та відповідні пільги.

5. Додаткова увага сім’ям учасників АТО: державна підтримка на законодавчому рівні – кожній родині.

6. Зазначені кроки неможливі без сильної економіки, створення нових робочих місць, реконструкції та переобладнання промислових підприємств.

Мій основний акцент – аграрний сектор. Вважаю, що треба звернути увагу держави на село і сільськогосподарського виробника.При підтримці держави українські сільгоспвиробники вже сьогодні в змозі виконувати вимоги Угоди про Асоціацію з ЄС і виробляти продукцію світового рівня якості. Необхідно створити особливий режим оподаткування аграрного сектору для заохочення інвестицій та розвитку дрібного товаровиробника.

7. Для розвитку села та енергетичної незалежності важливо налагодити переробку відходів сільськогосподарського виробництва за сучасними технологіями. Це  значні запаси сировини для виробництва біопалива, газу природного походження та інших джерел енергії. Ініціюватиму необхідні закони та сприятиму залученню світових технологій у цю сферу.

8. Ефективна і доступна медицина – запорука здорової і сильної країни. Необхідно прийняти закон про заборону монополії аптечних закладів (щоб знизити ціни на ліки), розширювати (а не скорочувати) мережу ФАПів у селах та інших малих населених пунктах.

9. Освіті – особлива увага. Замість закриття шкіл і скорочення вчителів – сучасні технології освіти, в тому числі Інтернет-класи.

10. Я – за жорсткий контроль громади над ремонтом доріг та будівництвом інфраструктури – від тендеру до здачі об’єкта в експлуатацію. Це дозволить будувати надійні об’єкти з тривалим терміном експлуатації, забезпечить належне транспортне сполучення між населеними пунктами, збільшить кількість рейсів автобусних маршрутів і створить нові.

Дорогі земляки!

Народний депутат України наділений правом не лише ініціювати закони, а й контролювати їх виконання.

Протягом багатьох років я реагував на випадки несправедливості, беззаконня, байдужості чиновників до людської біди. Реагував як людина і директор великого підприємства, допомагав і надавав підтримку тим, хто її гостро потребував.

Проте депутат може зробити набагато більше – за умови, якщо він мешкає та працює  в окрузі і живе його проблемами.

На відміну від попередніх «народних обранців», я – місцевий. Живу і буду жити на Вінниччині. Звик жити так, щоб не соромно було дивитися людям в очі.

Шаную кожного і розраховую на Вашу підтримку!

21 Comments on “ПЕТРА ЮРЧИШИНА ЗАРЕЄСТРУВАЛИ КАНДИДАТОМ В ДЕПУТАТИ ПО ОКРУГУ №13

Поліна
28.09.2014 at 13:56

Не зрозуміла, і оце усе? Лише 2-а кандидати? “Малавата будет!”

Поліна
28.09.2014 at 13:58

А як же це ми цього разу без “вельмишановного пана” Катеринчука обходитись будемо? :-))

Віталій
28.09.2014 at 14:19

Сподіваюся. що це таки не все. А то не дай Бог…)))

Поліна
28.09.2014 at 14:42

Так ото ж, пане Віталію, так ото ж… Не доведи Господи…:))

Алекс
28.09.2014 at 20:10

Петька за люстрацію – та це сміх! Тільки вибори Петька там як там!!!

Поліна
28.09.2014 at 22:30

А ні, без “вельмишановного” не обійдеться. Даа, не встигаєш рахувати скільки блоків та партій змінив оцей таки “вельмишановний”…

Віталій
28.09.2014 at 22:32

Що маєте на увазі?

Поліна
28.09.2014 at 22:46

Якщо питання пана Віталія адресоване мені, то відповідаю. Маю на увазі те, що “вельмишановного пана” Катеринчука таки зареєстрували кандидатом в депутати по нашому 13-му округу. Також маю на увазі те, що він черговий раз перебіг із одного блоку в інший. І зробив це далеко не вперше. Отакий собі перебіжчик.

Віталій
28.09.2014 at 22:53

Боронь Боже. щоб мої слова сприйняли, як захист Катеринчука, але належність до партії та суб’єкт висування – то різні речі. На скільки я памятаю, то пан Катеринчук є очільником Європейської партії України. А от висунув його Блок Порошенка.

Віталій
28.09.2014 at 22:59

Перепрошую, тільки що глянув на сайті ЦВК. Там зазначено, що пан Катеринчук – безпартійний. Так що не міняв від нічого – його просто висунув блок Порошенка…)

Поліна
28.09.2014 at 23:13

Згодна, пане Віталію, речі різні. Поміняв-поміняв. Рахуємо, був в Нашій Україні, потім створив Європейську партію України, в 2012-у році його висувала ВО “Батьківщина” по тому є таки 13-у округу, тепер ось став висуванцем Блоку імені президента. У мене людина, котра так часто перебігає з одного місця на інше, особливої доіри не викликає. До того ж те, що “пан” Катеринчук є, виявляється, безпартйним теє трохи дивно. Не полінувалась, заглянула на сайт Європейсько партії України, там написано, що Микола Дмитрович і досі є не тільки членом вищезгаданої партії, але і її головою.

Віталій
29.09.2014 at 08:50

))) Ну не знаю – може не встигли поміняти на сайті Європейської партії?)))

Поліна
29.09.2014 at 10:03

Та про мене, встигли, не встигли. Я особисто таким людям не надто довіряю. А ви як забажаєте, пане Віталію, можете довіряти, можете ні. В демократичній країні живемо, як не як:)))

Віталій
29.09.2014 at 10:08

Я, пані Поліно, інколи собі не довіряю, не говорячи вже про когось іншого. А щодо політиків, то їм не довіряти потрібно, а контролювати…) Не залежно від прізвища…

Поліна
29.09.2014 at 10:14

Згодна с Вами, пане Віталію, та не зовсім:)) Для того, щоб вибрати котрогось із кандидатів, йому потрібно довіритись. А от, коли він вже вибраний, тобі так, контролювати.

Віталій
29.09.2014 at 10:20

Напевно ми по різному розуміємо значення слова “довіритися”. Я вважаю, що кандидату варто повірити, а потім перевірити, чи зробив. А довірятися можна близькій людині…

Поліна
29.09.2014 at 10:25

Щось таке я і мала на увазі, можливо слово підібрала не зовсім вірно. Тому тут я з Вами абсолютно згодна. І от не вірю я жодному кандидату, що балотується по нашому округу…

Козарлюга
29.09.2014 at 11:14

Оце то новина, невже немає нікого хто хоче стати депутатом? А то щось ні за Юрчишина ні за Катеринчука голосувати не хочеться.

Хмільник 1
29.09.2014 at 22:00

Ну вже після Пана Тадеуша , який на відео розповів за Юрчишина , вже повині Хмільнничани ДуМати СВОЇМИ Мізками , відавати голос за Юрчишина чи ні …

НеБайдужий
01.10.2014 at 16:26

Я Хмільниччанка, знаю і чула цю історію не раз…Насправді, поляк аферист і не одного “Юрчишина” кинув на гроші.

XXL
03.10.2014 at 22:34

Юрчишин за люстрацію ??? Може він не зрозумів значення цього слова, він же сам звільняв людей з роботи тільки за те, що їх рідні були учасниками Євромайдану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *