Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

16.03.2013

Петро Дреженков втратив пам’ять чи розучився жартувати?

Петро ДреженковТаке припущення напрошується само по собі. Зважаючи на останні публікації які сколихнули українських журналістів різкою заявою Петра Дреженкова щодо головного редактора місцевого ЗМІ . Нагадаємо, що 7 березня цього року ми писали “Петро Дреженков погрожує арештом?”, а вже 13 березня міський голова Василь Грушко списував дії свого заступника на невдалий жарт “Дреженков Петро Олексійович невдало пожартував?

В останньому номері  газети “Життєві обрії” у рубриці “Колонка редактора”  з’явилась публікація під назвою «Я думаю, якщо редактора наступного разу до нас приведуть у наручниках, то буде трішки веселіше…».   То ж пропонуємо вашій увазі оригінал статті:

«Я думаю, якщо редактора наступного разу до нас приведуть у наручниках, то буде трішки веселіше..

Так заявив кореспонденту міськрайонної газети«Життєві обрії» під час апаратної наради перший заступник Хмільницького міського голови, секретар міської ради Петро Дреженков.

Аби зрозуміти, що сталося того дня, коли не було ніяких природних аномалій, котрі могли б негативно вплинути на мізки окремих індивідумів, варто відтворити хід подій.

4 березня ц. р. за завданням редактора на робочій на-раді, яка відбулася у конференцзалі Хмільницької міської ради, була присутня кореспондент «Життєвих обріїв»Людмила Мазур. В її роботі взяли участь близько двадцяти представників різних управлінь та відділів міської ради. Проводив нараду Хмільницький міський голова Василь Грушко.

«Нарада розпочалась з того, що міський голова Василь Грушко, пише в доповідній записці Людмила Мазур, поцікавився у мене, чому особисто не з’явився редактор. На мою відповідь про те, що наразі у нього багато роботи,оскільки готується черговий номер газети до друку, міський голова зазначив, що кожного понеділка о 16-й годині представника нашої газети запрошують бути присутнім на нараді і лише виключно для «участі», а не для висвітлення, як я зрозуміла, роботи апаратної наради.

Перший заступник міського голови Петро Дреженков також звернувся до мене з проханням передати редактору наступну інформацію: «Ось у нас на нараді є присутній представник міліції і можливо буде доречно направити звернення до відповідних органів, оскільки до сих пір до міської ради не подано фінансовий план на 2013 рік. Так завідомо здійснюються фінансові порушення. Я думаю,якщо редактора наступного разу до нас приведуть у наручниках, то буде трішки веселіше…».

Про який «фінансовий план на 2013 рік», про які «фінансові порушення» вів мову пан Дреженков, не змогли дати конкретної відповіді ні у фінансовому управлінні міської ради, ні навіть юристи. Редакція «Життєвих обріїв» не є бюджетною установою, тобто бюджетних коштів не використовує. Є два головних документи, за нормативами яких працює і які кожного року уточнюються –це «Програма підтримки періодичних видань» та угода«Про висвітлення діяльності виконавчої влади та органів місцевого самоврядування». Обидва вони узгоджені в міській раді, а «Договір про надання послуг із редагування та друку інформацій, повідомлень, оголошень, статей на 2013 рік» підписаний міським головою Василем Грушком. Що ще не вистачає міській раді? Тим більше, що жодного запиту стосовно фінансових планів розвитку редакції на 2013 рік з боку міської ради не було.

До речі, про договір на висвітлення… Міська рада з приходом до влади «нової молодої команди» систематично його порушує. Скажімо, у 2011 році редакції недоплачено 7400 гривень, у 2012 р. – 4000 грн. Не кращі справи з розрахунками і в цьому році. У січні, наприклад,«Життєві обрії» «пропіарили» діяльність міської ради на 1947 гривень. На таку суму міській раді було виставлено рахунок. Після втручання пана Дреженкова (а саме він«контролює» виконання умов договору) на рахунок редакції було перераховано лише 970 гривень. Куди зникла чесно зароблена редакцією решта? Ось про які «фінансові порушення» варто було б говорити.

Думається, що до питань фінансових порушень і «наручників» не залишаться байдужими депутатський корпус міської ради та правоохоронні органи. І нарешті, публічне звернення до працівника міліції і натяк на «наручники» це натяк на те, що я, як редактор, дію настільки протизаконно, що припиненням моїх подальших дій можуть стати тільки кайданки. А може пан Дреженков мав зовсім інше на меті: зробити з мене отакого собі кишеньково слухняного редактора…

Та зовсім неважливо, про що думав тоді пан Дреженков (якщо взагалі там була думка). Важливо те, що таке висловлювання держслужбовця – це свідоме приниження честі та гідності не тільки редактора, а й всього колективу редакції. Така позиція чиновника від влади не тільки дивує, а й насторожує: невже ми знову повертаємося до страшного 37-го, невже нами знову, коли ми будуємо демократичне суспільство, управлятимуть зухвалість, зверхність та нахабство швондерів?

87 Comments on “Петро Дреженков втратив пам’ять чи розучився жартувати?

Журналюга
16.03.2013 at 19:09

Правоохоронні органи мали б дослідити питання чи є у діях цього посадовця склад злочину передбачений Статтею 171. Кримінального кодексу Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, крім того є всі підстави для притягнення до дисциплінарної відповідальності за порушення посадової етики, за дії які компроментують його як держслужбовця і орган у якому він працюе…

Микола
16.03.2013 at 19:38

Мало того, що воно недооплочує послуг редакції, то воно ще й погрожує. Свинота
Можливо правохоронні органи запитають у нього куди він діває ті кошти.

Сергей
16.03.2013 at 19:39

Оторви и выбрось!

опозитор
17.03.2013 at 10:04

Про які “Правоохоронні органи” йдеться? А вони є в Хмільнику? Коли навіть дітей нема кому зихистити у цьму місті. І прокуратура нічого не означає. Усім рулить Петя. І недоплочують, і погрожують вони не тільки редакції.Коротше 37 рік, готуйтеся до репресій.

Журналюга
17.03.2013 at 10:33

особисто я буду сприяти тому, щоб це питання підняти на найвіщий рівень, щоб це показали центральні телеканали, потрібно щоб журналісти разом із активними членами громади звернулися до генпрокуратури і президента, а до 2037 року я думаю що погрожувач не доживе….

Пронира
17.03.2013 at 10:57

Як на мене, то не варто здіймати переполоx з залученням різниx центральниx ЗМІ. За останні кілька років наше місто вже так обісрали, що кожен наступний раз такого змісту лише буде погіршувати уявлення про Xмільник… Наша xвороба, нам її і лікувати!

Ваван
17.03.2013 at 11:40

“Як на мене, то не варто здіймати переполоx з залученням різниx центральниx ЗМІ. За останні кілька років наше місто вже так обісрали, що кожен наступний раз такого змісту лише буде погіршувати уявлення про Xмільник… Наша xвороба, нам її і лікувати!”

А хто його “опсирає”? Чи не наші очільники причетні до цього? То краще сидіти та казати що моя хата з каю і я нічого незнаю. Типова поведінка нашого суспільства, яка нажаль і призвела до того що ми тепер маємо.
На рахунок вирішення проблеми у “вузькому колі”, а хіба це перший раз.Вирішеня питаня на місцевому рівні на наших очільників ніяк не діє. Вони вмикають дурника і све зходить з рук. Досить тирпіти іх вихідки та таки надати широкого розголошенню їх діям. Можливо це змусить наших очільників спочатку думати а потім щось говорити та робити.

Пронира
17.03.2013 at 12:02

Ваван, Ви лише здригаєте повітря)) забуваючи про те, що міський голова та перший заступник, секретар мр – посади виборні і якийсь дядько з Києва чи з Вінниці (навіть після перегляду сенсаційниx новин по тв) “зняти” одним розчерком пера їx не може. А резонанс у вигляді антиреклами місту гарантовано. Цей галас звісно дасть певні результати у вигляді стимуляції свідомості окремиx дебілів, але це лише лікувальна фізкультура в той час коли конче необxідне оперативне, xірургічне втручання))) Виxодів не багато, але й з огляду на продажність та безxребетність основної частини депутатського корпусу, скоріше за все, залишається чекати наступниx виборів…

Микола
17.03.2013 at 12:09

Сьогодні редактора в наручники, а завтра кого? всіх хто неподобається, чимає власну думку, яка не співпадає з думкою петі чи васі. А потом ми пожартували. Їх треба гнати з влади, а то вони нароблять тих ділов, що Хмільник набуде дурної слави не лише в Україні а й за кордоном.

не зовсім в темі
17.03.2013 at 12:38

прошу Вас перерахувати список продажрних депутатів, та свідомих депутатів хай люди знають про це і перед виборами також продублювати цей список

Гід
17.03.2013 at 13:19

І вказати від якої партії цей депутат.

і шо?
17.03.2013 at 14:18

так їм, мать їх…

не зовсім в темі
17.03.2013 at 15:00

Настав слушний момент щоб декого провчити, але для цього необхідно активно організуватися всім жителям м. Хмільника, у тому числі й тим права яких було порушено діяльністю ціеї влади на акції громадської непокори і протесту (звичайно все а рамках закону) демонстрації, мітинги, колективні звернення до відповідних державно-владних органів, сприяння публікації у ЗМІ про незаконну діяльність.
Пропоную всі хто знае не тільки про депутатів, а й про підприемців які співпрацюють з ціею владою шляхом незаконних корупційно-відкатних схем, та про інших працівників міської ради які активно з підлабузницьких мотивів діють у протизаконий спосіб, про кланово-родині звязки обох перших посадовців міста поділіться цією інформацією з людьми.

Пронира
17.03.2013 at 15:39

Який сенс в перераxовуванні циx “героїв”, якщо їx близько 90%?? Уважніше читайте матеріали ГФX і матимете інтуїтивний список))) Ось Вам посиланнячко в якому Ви зможете побачити деякі прізвища співзвучні з прізвищами деякиx депутатів та працівників МР http://pravongo.org/miska-vlada-oprylyudnyla-spysok-osib-yaki-mayut-otrymaty-u-vlasnist-zemelni-dilyanky-na-spirnij-terytoriji/

не зовсім в темі
17.03.2013 at 18:00

досить цікавий факт, виявляеться, що петя був керівником ТОВАРНА БІРЖА” ХМІЛЬНИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ЗЕМЕЛЬНА БІРЖА” (див. посилання http://b2btoday.com.ua/id/3819274#%D0%92%D0%B8%D0%B4%D1%8B-%D0%B4%D0%B5%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8) та мав свідоцтво професійного оцінювача (див. посилання http://www.lg.lica.com.ua/index.php/component/lica/?href=0&view=text&base=1&id=421825&menu=557623) що і пояснює його підвищений інтерес до нерухомості (землі та квартир)….

Пронира
17.03.2013 at 19:10

А кажете, не зовсім в темі))))

не зовсім в темі
17.03.2013 at 19:48

не зовсім тому що нещодавно дізнався за цей сайт, поступово вїзджаю в тему…

Пронира
17.03.2013 at 19:53

Спробуйте осилити його основні матеріали (з великою кількістю коментарів)… гадаю, Ви тут залишитесь)))

не зовсім в темі
17.03.2013 at 20:20

Пане Прониро я думаю вы мені в цьому допоможете і підскажете, наперед вдячний Вам…

Пронира
17.03.2013 at 20:27

А я Вам вже підказав… Логічно, що це статті та матеріали з великою кількістю коментарів))

не зовсім в темі
17.03.2013 at 20:44

дякую Прониро я уже читав…

КотЄ
17.03.2013 at 21:13

цирк…

Микола
17.03.2013 at 21:25

В точку Швондер))))
Повесть «Собачье сердце» — одно из самых значительных произведений М. Булгакова. Речь в ней идет о непредсказуемых последствиях научных открытий, об опасности вторжения в естественный ход жизни. После чтения повести становится ясно, что самое страшное — когда результатами научных открытий начинают пользоваться люди ограниченные, мелко мстительные, злобные, мыслящие исключительно лозунгами. Таким человеком в повести, безусловно, является председатель домкома Швондер.

Чем же занимается этот человек? Будучи председателем домового комитета, он не считает нужным следить за порядком и чистотой в доме. Не зря, узнав о вселении «жилтоварищей», профессор Преображенский сетует: «Пропал Калабуховский дом! Придется уезжать, но куда, спрашивается? Все будет как по маслу. Вначале каждый вечер пение, затем в сортирах замерзнут трубы, потом лопнет котел в паровом отоплении и так далее». Эта линия поведения, следовательно, стала у таких людей, как Швондер, привычной: не выполнять свои прямые обязанности, а заниматься произнесением революционных фраз. Дискуссии, собрания, переливание из пустого в порожнее — все это бюрократическая стихия Швондера.

Дід Відун
18.03.2013 at 14:31

з неофіційних джерел дізнався про те, що можливо завтра Петьку будуть натягувати на обласній сесії)))

Пронира
18.03.2013 at 14:38

То чому така радість, адже ви вважали раніше, що “роздули такий скандал з нічого”)))

Небайдужий
18.03.2013 at 16:00

“…на обласній сесії”

Сесії чого? Обласної ради? Чи якогось іншого органу?
По-моєму секретар міської ради підзвітний і підконтрольний міській, а не обласній раді. Так, що ваша інформація, шановний Дід Відун, якась сумнівна…

Дід Відун
18.03.2013 at 17:26

я до цих пір так вважаю, але Петька колотить на всіх фронтах, на нього жалілись голові облдержадміністрації, ось його і спитають в чому справа. А голова облдержадміністрації має повне право заслухати пояснення секретаря міської ради, так шо все тут нормально

Дід Відун
18.03.2013 at 17:29

тим більше як я зазначив вище, це не 100 % інформація

КотЄ
18.03.2013 at 19:33

спочатку цирк, тепер почали розводити плітки, що далі?

Пронира
18.03.2013 at 19:46

Далі черга троллінгу та флейму зі сторони пошановувачів того лайна, що твориться в місті)))

Віталій
18.03.2013 at 20:42

Якась фігня…))) Заслуховувати мають на обласній раді, тому що голова адміністрації має якесь там право?))) Щось тут не так…)))

КотЄ
18.03.2013 at 22:58

Пронира, бачу Ви вже розпочали)))

Пронира
18.03.2013 at 23:02

Домовились…))))

Дід Відун
19.03.2013 at 00:19

Ну якшо ви кажете, шо право ,,якесь там,, то дійсно шось тут не так

LEON
19.03.2013 at 19:15

петя, ще недоріс, щоб бути присутні на сесії обласної ради.

Пронира
19.03.2013 at 19:26

А до заступника міського голови Xмільника, секретаря МР доріс??))))

Віктор
19.03.2013 at 19:27

Це питання до депутатів міської ради.

Пронира
19.03.2013 at 19:30

Як їx запитати, якщо там основна маса сліпоглуxонімі??

Віктор
19.03.2013 at 19:36

“Кожен народ має таку владу, на яку заслуговує” – граф Жозеф де Местра

Пронира
19.03.2013 at 19:42

Вітя, з чого ти взяв, що я заслуговую на таку владу? Ти щось про мене знаєш??))))))))))

Віктор
19.03.2013 at 19:44

“Народ — населення держави, жителі країни” – Вікіпедія))))))

КотЄ
19.03.2013 at 20:42

Пронира, всім не вгодити, завжди знайдеться кілька унікалів яких нічого і ніхто не влаштовує. І це не тому, що вони недоумки, просто такі вони люди, от все їм не так…

Пронира
19.03.2013 at 20:55

Погоджуюсь, є такі…)))

Пронира
20.03.2013 at 00:17

Довго пригадував, що мені ця ситуація нагадує, ледь пригадав http://www.youtube.com/watch?v=0zA3k8XTt-Y

не зовсім в темі
20.03.2013 at 08:34

Панове не будемо відволікатися від основної теми. Від себе скажу, що петя біля влади опинився випадково, ніхто й уявити собі не міг, що він окажеться таким дурнем (раніше був сіреньким, скромним, непомітним, тихіше води, нижче трави). Все деребанить, та ще й коники викидає, нахабний та невихований клоун-самодур.
Такого не дозволяли собі навіть місцеві князьки при тоталітарних режимах. Але всі його коники рано чи піздно скопляться до критичної маси, яка як сніжний ком покотиться на нього.
Все це виглядае трагікомічно, як театр абсурду, як декорація в балагані, де петя як актор в головній ролі, любить привертати до себе увагу. Хоча Нам жителям Хмільника добрий урок і треба буде уважно дивитися на слідуючих виборах кого обираемо

КотЄ
20.03.2013 at 22:56

гарно написано, тільки театр абсурду знаходиться за іншою адресою…

громадянин
20.03.2013 at 23:06

Приблизний список депутатів ,які одержали по декілька земельних ділянок взамін на тупе голосування без будь яких вибриків – Бойко О.Король С. Грушко В. Коломієць К.Каленіченко С. Кубряк О. Терещенко В. Островська М. Луков Д. Загіка Бабюк М. Барабаш Котик О.Галаченко В. Сомов О. Костюк Редчик та …..

КотЄ
20.03.2013 at 23:09

громадянин, а Ви б відмовились від кількох земельних ділянок?)))

Віктор
20.03.2013 at 23:42

Та тут діло не одній – брали обтом!!!!

Віталій
20.03.2013 at 23:42

А що має бути після Вашого “та”….?))) Тобто там якесь прізвище і ми маємо вгадати яке?)))

Віктор
20.03.2013 at 23:43

Шановні виборці,а Ви ж їх обирали….

Віктор
20.03.2013 at 23:44

Дорох, напевно….. взяв одразу три ділянки)))))

Віталій
20.03.2013 at 23:49

Ага… І продав… А на виручені гроші куплю собі “РАДОН” і вижену тебе…)))

КотЄ
20.03.2013 at 23:55

Віталій, відкрийте краще гімназію

Небайдужий
21.03.2013 at 00:08

“…відкрийте краще гімназію”

гімна…. що? 😉

Віктор
21.03.2013 at 00:15

Віталік, давай!!! Зроби це!!! Але коли купиш “Радон”, то прийдеться мати справу із Юрчишином… Курортна у нас місцевість, сам розумієш….

Кьёче
21.03.2013 at 00:21

Почитав список.Бридко…У нас усі продаються…

Віктор
21.03.2013 at 00:26

От я дурак, тільки зараз зрозумів!!! Був в депутатах, був у виконавчій владі, а додому навіть шматка землі не приніс((((. От знаєте, хто я??? Чистої води ЗРАДНИК!!!
Бо, не що інше, як зради свою сім’ю……

КотЄ
21.03.2013 at 00:26

Цей список можна доповнити усіма прізвищами в телефонному довіднику країни)))

Віталій
21.03.2013 at 00:27

Мені цікаво, чи потраплять ці люди, під час майбутніх місцевих виборів. в списки партій?

Віктор
21.03.2013 at 00:28

Потраплять, люди у нас розумні і все поймуть!!!

Віталій
21.03.2013 at 00:32

))) Вітя, списки партій формуються не виборцями… Я не мав на увазі потрапляння цих людей в раду…

Кьёче
21.03.2013 at 00:34

Ну Шеремети ж там немає?

Кьёче
21.03.2013 at 00:35

А от щодо потрапляння…Щодо деяких однозначно будуть сумніви.Більше ніж впевен.Саме за загравання з “грушководами”.

Віктор
21.03.2013 at 00:38

Віталій, не тупи!!! Виборці, це ті ж самі партійці, які, в ідеалі, формують списки!!!

Кьёче
21.03.2013 at 00:40

До речі, Вікторе,а Ви себе в якому списку бачите(якщо бачите,звичайно)?

Віктор
21.03.2013 at 00:42

Разом з Вами!!!

Кьёче
21.03.2013 at 00:44

Все може бути.

Віталій
21.03.2013 at 00:47

))) Добре, не буду…))) Ти ж. напевно, краще за мене знаєш виборче право…)))

Віктор
21.03.2013 at 00:48

Кьёче, в травні поговоримо на Майдані!!! Тобі не вперше бути там!!!

і шо?
21.03.2013 at 00:49

Пронира 17.03.2013
Який сенс в перераxовуванні циx “героїв”, якщо їx близько 90%??

це не виправдана цифра, а пофамільно слабо?

Віталій
21.03.2013 at 00:52

Хлопці, а не зарано Ви вже в списки мітите?)))

Кьёче
21.03.2013 at 00:54

А, хто мітить?Хіба хтось про це кокретно сказав?

Віталій
21.03.2013 at 00:57

Конкретно – ні…))) А якщо чесно – бачите вже себе в списку якоїсь “розкрученої” партії, щоб на шару стати депутатом місцевої ради?))) Тільки чесно!))) Пліз!)))

Віктор
21.03.2013 at 00:59

Віталька, тебе ми точно не хочемо переплюнути))))))

Кьёче
21.03.2013 at 01:02

Чесно… Мабуть легше під ніком тут випендрюватись і критикувати, ніж працювати у міській Раді.Це набагато легше.

Віталій
21.03.2013 at 01:02

))) Дякую, зате чесно…)))

Віталій
21.03.2013 at 01:03

Це Ви себе покритикували чи невірно зрозуміли мій нік? )))

Кьёче
21.03.2013 at 01:04

Себе, себе покритикував.

Віталій
21.03.2013 at 01:11

))) Ну від цього Ви ще більше зросли в моїх очах… Насправді я не бачу нічого поганого в тому. щоб хтось мав амбіції щодо депутатства… Але в мене є певні (напевно занадто завищені) вимоги до кандидатів… Передусім людина має йти в раду з конкретними ідеями, які стосуються НЕ особистого збагачення… Також кандидат має чітко розуміти, як цих цілей досягти, використовуючи свій статус… І якщо хтось справді має депутатські амбіції, то пропоную передусім поставитися до своїх здібностей критично і спробувати реально оцінити свої можливості, щоб потрапивши до ради, не виконувати роль простого статиста…

Віктор
21.03.2013 at 01:14

А тим статистам, що вже є пропонуєш???

Віктор
21.03.2013 at 01:14

…що робити???

Віталій
21.03.2013 at 01:16

Ну тут я не буду оригінальним… До мене ще дідусь Ленін видав: 2Вчитися, вчитися і ще раз вчитися!”))) але перед тим варто визнати, що щось не знаєш…)) От і вся порада…)))

LEON
21.03.2013 at 08:47

Вчитися ніколи не пізно, булоб бажання.))))

Пронира
21.03.2013 at 10:06

“це не виправдана цифра, а пофамільно слабо?” і шо, звісно слабо, я то й всіx прізвищ депутатів не знаю, а такий висновок можна зробити вивчаючи стан справ з доступниx джерел…)))

Чижик
21.03.2013 at 10:31

Повертаємось до теми!

Пронира
21.03.2013 at 10:40

А чому це ми не в темі? Це ж депутати обрали те, із-за чого виник цей скандал!)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *